Фан Клуб: Лацио

Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
АЛООООООООООООООООО ЦЦЦЦ НИ ЕДЕН ВЕРЕН НАВИВАЧ ПУУ ! Кај сте бе???????
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.356
Поени од реакции
16.547
АЛООООООООООООООООО ЦЦЦЦ НИ ЕДЕН ВЕРЕН НАВИВАЧ ПУУ ! Кај сте бе???????
Го напуштаат бродот што тоне :icon_lol:

П.С. Многу ми се свиѓаат небесно сините дресови на Лацио, се мислам у скоро време да си набавам таков иако не сум навивач на Лацио.
 
F

FilipMacedon

Гостин
АЛООООООООООООООООО ЦЦЦЦ НИ ЕДЕН ВЕРЕН НАВИВАЧ ПУУ ! Кај сте бе???????
Тука сме си,само што нема што да се коментира,ке чекаме подобра сезона...

Го напуштаат бродот што тоне :icon_lol:

П.С. Многу ми се свиѓаат небесно сините дресови на Лацио, се мислам у скоро време да си набавам таков иако не сум навивач на Лацио.
Бродот не потона,туку само го удри санта мраз,со мали турбуленции...
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Тука сме си,само што нема што да се коментира,ке чекаме подобра сезона...



Бродот не потона,туку само го удри санта мраз,со мали турбуленции...
Се надевам на наредната сезона. Дека Лотито ке се опраи и нема да прави проблеми како оваа година и ке почнеме да се бориме за место ако ништо друго во Куп на Уефа.
 

Stef_12

Player hater
Член од
15 јануари 2009
Мислења
1.022
Поени од реакции
637
Lazio fan forever :pipi:!. Само ме нервира, како ги снема таканаречените навивачи на Лацио, одкога Пандев си замина :tapp:
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.119
Поени од реакции
5.887
Lazio fan forever :pipi:!. Само ме нервира, како ги снема таканаречените навивачи на Лацио, одкога Пандев си замина :tapp:
Не ги снема бе, иди барај ги во Фан Клуб - Интер. :pos2:
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Не ги снема бе, иди барај ги во Фан Клуб - Интер. :pos2:
Ајде најди некој таков кај Интер и напиши го.Еве и сега има такви кои симпатизират Пандев а не Интер и ако не игра Пандев одма ``да даде господ да изгубите``
Од кога пропадна Лацио односно Крањоти ги снема и навивачите.
Еве Филе беше заколанат навивач на Лацио сега за Барса ли беше или Реал не знам.
 

Stef_12

Player hater
Член од
15 јануари 2009
Мислења
1.022
Поени од реакции
637
Ајде најди некој таков кај Интер и напиши го.Еве и сега има такви кои симпатизират Пандев а не Интер и ако не игра Пандев одма ``да даде господ да изгубите``
Од кога пропадна Лацио односно Крањоти ги снема и навивачите.
Еве Филе беше заколанат навивач на Лацио сега за Барса ли беше или Реал не знам.
Отиди на страна 1 од темава и види ги првите неколку коментари..... Ако си отиде Пандев од Лацио, к.. ме боли за нив,во тој стил се коментарите :tapp:.. Иначе Филе е сеуште навивач на Лацио,барем така имаше изјавено пред некое време во едно списание.
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Lazio fan forever :pipi:!. Само ме нервира, како ги снема таканаречените навивачи на Лацио, одкога Пандев си замина :tapp:
Ахх бе другар врати се назад 50 страни и види што имам напишано. Истото. Си отиде Пандев и сите " Вистински " фанови викаат дај боже да испадне Лацио. Пандев како Пандев, играч како играч доаѓа си оди. ЕДНАШ ЛАЦИО ЗАСЕКОГАШ ЛАЦИО !:smir:
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Ахх бе другар врати се назад 50 страни и види што имам напишано. Истото. Си отиде Пандев и сите " Вистински " фанови викаат дај боже да испадне Лацио. Пандев како Пандев, играч како играч доаѓа си оди. ЕДНАШ ЛАЦИО ЗАСЕКОГАШ ЛАЦИО !:smir:
Секогаш имало квази навивачи, продадени души, провокатори кои врска немаат од фудбал а само кењаат, Лацио имал вистински навивачи и ќе има и понатаму.
Од Лацио заминале играчи поради кои стварно ми било криво што морале да заминат, 11 години навивам за Лацио и сега ради Пандев да менувам тим?
Немој бе... :tv:
Il mio onore si chiama fedeltà...
 
F

FilipMacedon

Гостин
Искрено кога играше Пандев во еден од моите омилени клубови ми беше драго не да не,но сега што е тука,Пандев го почитувам како фудбалер,има квалитети но за него ке навивам само кога ке го носи дресот на Македонија...
Туку да се вратиме на славната ни историја,памтам еден талент кој ненадејно исчезна од теренот на Олимпико,мислам дека крило играше,Кастроман или така нешто,знам името нешто слично беше со Фидел Кастро,некој од постарите фанови знае нешто поконкретно??
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Искрено кога играше Пандев во еден од моите омилени клубови ми беше драго не да не,но сега што е тука,Пандев го почитувам како фудбалер,има квалитети но за него ке навивам само кога ке го носи дресот на Македонија...
Туку да се вратиме на славната ни историја,памтам еден талент кој ненадејно исчезна од теренот на Олимпико,мислам дека крило играше,Кастроман или така нешто,знам името нешто слично беше со Фидел Кастро,некој од постарите фанови знае нешто поконкретно??

Лукас Кастроман, аргентинец, солидно крило, игра уште по клубовине во аргентина...

Него поубаво не почнувај за историја да збориш, ми се плаче :nesum: каков тим беше само тоа пред 10-тина години...
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.909
Поени од реакции
8.772
Лукас Кастроман, аргентинец, солидно крило, игра уште по клубовине во аргентина...

Него поубаво не почнувај за историја да збориш, ми се плаче :nesum: каков тим беше само тоа пред 10-тина години...
да брат и мене кога ќе ми текне, носталгија ме фаќа...


силен тим имавте, да да
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.909
Поени од реакции
8.772
И сеа ја треба да стаам клипче на некоја победа на Лацио... :classic:

И ? :tapp:
не бе брат, ова беше да ве подгрејам малку пред дербито, таман ве начекав на темава... и тоа не беше обична победа на Рома:nenene:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom