Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
aj dosta :d samo uste 2-3 i idam da legna 4 satt e :d a u 8 treba da stanam lele :L:tapp:
За ова спамирање доби прекршок. Уште еднаш постирај линк со Јулија, Лена, Митрана, Трпа и не знам која, ќе побарам кај админите перманентен бан, каков што добија твоите претходници.
Детска работа.
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Доживеав ерекција
сосема напротив , ми се чини дека сега мојот полов орган е тотално дисфункционален.и тоа само од гледање по форуми.
пред некој ден ја видов доти4ната одмаздни4ка пред школо , трауми доживеав од таа аморфна липидна маса
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
Абе ај за ткаенината разбирам, ќе си ја остават душата 200-300 кинези на нива со памук и ете ја... ама ова помошното мостче на Градиште како издржaло не можам да си објaснам, колку шо знам таму има знак дека максимум 1 тон килажа држи, овој гарант појачан е со железна арматура штом разбрале дека odmazni4ka оди на плажа таму, а плажата nа која одела во нејзина чест се викала Elephant in the Sand.
Абе јас мислам дека ова е фотомонтажа пошо одмаздни4ка се кладам дека нема шанса да застани на босфордскиот мост во Истанбул.
И таа сака да не натера да мислиме дека во рака држи лежалка а оно сепак е торба со бигбургери пошо хамбургерите не ја најадувале
 

Demon_Lord

May the force be with you!
Член од
11 септември 2008
Мислења
428
Поени од реакции
9
Зашто на секого му е дозволено да праи хајфајв???
слика и профил

_________________________________

нешто боље
стварно е убава
само за женски=)
неам зборови
нееех
Добро ај кажете ми што е финтава сите да се сликаат во WC на ова hi5ов хехе треба една ремет колекција да се напрај на слики на хи5 сликано во клозет :tapp:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Цел ден се оставив на хајфајвот на Одмазничка и .... 29 Инча .. Музикааа шибаааај!!! :vozbud: (калашњиков рм`ттрррм)
Ама ми умреа неколку пиксели (од смеење)кога ја видоа по купаќи...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom