Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
идам накај школо, и ги слушам четвртоодделенци и петтоодделенци, зборат за мување,ова она,девојчиња, па MSN, еееее ја у петто одделение гледав цртани,
и после школо играв фудбал,сервис и 10-9 и навечер жмурка
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
А бе се поинтелигентни деца се раѓаат во светот. Еден ден ќе
биде модерно да се сексаш на 11 години.:uvo:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
isto taka na edna moja drugarka sestra i ima 5 godini i odi u gradinka i mi kazuvase deka taa sestra i(maleckata)vikala
CITAT:Stefi(pogolemata sestra) znaes jas deka ke si go otkacam ovoj decko so mi e,ke si fatam drug toj Dario me gleda celo vreme ke se se fatam so nego
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.023
isto taka na edna moja drugarka sestra i ima 5 godini i odi u gradinka i mi kazuvase deka taa sestra i(maleckata)vikala
CITAT:Stefi(pogolemata sestra) znaes jas deka ke si go otkacam ovoj decko so mi e,ke si fatam drug toj Dario me gleda celo vreme ke se se fatam so nego
:pos2::pos2::pos2:
кумата моја мала на 4-5години бркало некое машко да го баци во уста... во градинка ова се случува иначе...
напредни се

иначе еве ви една убавица
:helou:
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
:pos2::pos2::pos2:
кумата моја мала на 4-5години бркало некое машко да го баци во уста... во градинка ова се случува иначе...
напредни се

иначе еве ви една убавица
:helou:
wtf?Браво ја погоди права убавица:nesvest::nesvest::nesvest:
 

DDvl

Иден Психијатар
Член од
13 април 2008
Мислења
166
Поени од реакции
2
Ne be lugje ne znam so e so pomalive generacii ... Jas vo toa vreme si igram na komp i izeluvaf nadvor ... a ne pa da muvam ili e*am zenski ... c c c .. nego ubavicava e epten ... grda ...:D
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Амм таа плавата.... :back:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
model4inja
:pos2::pos2::pos2:
Инаку девојчево во основно учеше во мој клас и е најреметеното суштество на планетата.Ни одмазни4ки ни дијаманти не и можат.Сите заедно не сте тешки колку таа ремет што кркаше на училиште.
Таа од десно во синото (модел4ето:pos2:) е девојчето за кое зборувам.
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Па да ти кажам право брат, сликите ја прават лепотица.Да ја видиш во живо повраќаш под итно, коса има мрсна(и извадија прекар мрсната) немиена 2 недели, глупа е и има уште многу да се спомнува.Тој ремет треба да се доживее.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
model4inja
:pos2::pos2::pos2:
Инаку девојчево во основно учеше во мој клас и е најреметеното суштество на планетата.Ни одмазни4ки ни дијаманти не и можат.Сите заедно не сте тешки колку таа ремет што кркаше на училиште.
Таа од десно во синото (модел4ето:pos2:) е девојчето за кое зборувам.
Љубим им плакар! И апарат! И поза!:pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom