Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Првите 2 слики беа подобри од третата:baeh:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.632
Поени од реакции
11.251
Дајте бе нешто смешно, да паднам од столот :)
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Па навали се надесно или налево(би ти препорачал надесно) и падни од стол
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.632
Поени од реакции
11.251
Да, ама така нема да се смеам :pos:

Некоја слика сакам да видам :):)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.632
Поени од реакции
11.251
Аман бе, никој нема да стави по некоја слика..

Од утре да си легнувате покасно ! :)
 

DDvl

Иден Психијатар
Член од
13 април 2008
Мислења
166
Поени од реакции
2
Значи девојчево го бива за Англиски ... шо е најтрагично од Скопје е и ја знам ... :kesa:

Еве Го Текстот :
".HeLloooOoo Im Eva Or Efa Just One "Fine" Girl Xaaxa..=]Im Finishing My primary School In Kocho Racin:(and From Next Year I WiLl Go In Jbt HighSchool...I Live To Go Out With My Friends..They Are Ppl Who Always Make Me Smiley And FuLl Of Energy I Love Them A Loot.They Know Who Are.This Days Im Soooo Happy bacause Summer 2008 Is here I cant Belive It ALl Days Going Out.No Styding-No teachers-No Test)Thing Without I cant living Also Is:MSN,MC and Shoes.Without This Thing Im not Completed. WeLl Im Boring To Writeing More If You Wanna Know More About Me My Msn is.....?Nvm And When you Going On My Hi5 Leave The Comments=]Okey Ppl Lofe ya AlLz....Okey Not Realy ALlz.. <33"

Aааа еве и го и Хи5-от: http://evu6ka.hi5.com

PozZ
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Значи девојчево го бива за Англиски ... шо е најтрагично од Скопје е и ја знам ... :kesa:

Еве Го Текстот :
".HeLloooOoo Im Eva Or Efa Just One "Fine" Girl Xaaxa..=]Im Finishing My primary School In Kocho Racin:(and From Next Year I WiLl Go In Jbt HighSchool...I Live To Go Out With My Friends..They Are Ppl Who Always Make Me Smiley And FuLl Of Energy I Love Them A Loot.They Know Who Are.This Days Im Soooo Happy bacause Summer 2008 Is here I cant Belive It ALl Days Going Out.No Styding-No teachers-No Test)Thing Without I cant living Also Is:MSN,MC and Shoes.Without This Thing Im not Completed. WeLl Im Boring To Writeing More If You Wanna Know More About Me My Msn is.....?Nvm And When you Going On My Hi5 Leave The Comments=]Okey Ppl Lofe ya AlLz....Okey Not Realy ALlz.. <33"

Aааа еве и го и Хи5-от: http://evu6ka.hi5.com

PozZ


:nesvest::nesvest::nesvest::nesvest::nesvest::nesvest:
Видете како е потпишана на хајфајв. Плус не дозволила да и се оставаат коментари, сакав да ја посоветувам да не доаѓа во ЈБТ(гимназија во која најстрого се оценуваат јазици) со тој англиски.
 

DDvl

Иден Психијатар
Член од
13 април 2008
Мислења
166
Поени од реакции
2
Епа Џену Грл ... Ја и кажаф ... сите другарки и кажаа ... ама неке да чуе ... епа сеа со да и праам ...
(бтв сум 2ра у Јбт:pipi:)
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Ми пратил френд реквест пред некој ден :pos2: ...EmO BoY!

hi jas sum stefan tako zvan stef sakam da imam mn mn prijateli na hi5 po moznost da bidat emo.zs jas i mojata cura sme toaaa.. slusam se iako sum emo koj saka poveke informacii za mene neka se obrne na slednovo msn stef_maca@hotmail.com sea za sea tolku za mene informacii na ova msn ke dobieto poveke informacii za mene i curata i curi ne zamarajte ne navaluvajte zs jas si go sakam moeto milo macence kisss do nea i do vass

Пато... масовно, на цело село... што се спојува горе со регионалнио пат
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom