Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
сакам за ремет некој нов вепаррррррррррррррр
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Види вепар како елен4ето нема да најдеш. Тоа нека ти е ЈАСНО!!!!:vozbud:
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Цитат: "a te znam mn dobro i jas mislev kako drugite dodoeka ne doznav kakva idiotka si plivas za drzava" LEE OVA EJ JA MISLAM NE Е FROSE TAA FRAERKATA SHO PLIVA ZA DRZAVA TUKU ONA E SHO PREDIZVIKUVA GLAD VO AFRIKA I TROSHI VREME I KALORII NA HI5
Едит: незнам дали уште е актуелна битката помеѓу елена и фросе али морав да го пишам ова иако не сум ја дочитал темава.
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Повторно те нема..прасенце мое..иста си ко некогаш дебела и слатка..о о о драга..о о о драга...пиги
Дали знаеш колку мечтаев по тебе....твојата слика...ја гледав со страст...о о драга..о о о драга...о о пиги :nesvest:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Леле бе не можам елен4е да ја начекам на тема, па куќна слава ни иде ебаго, кај ќе најдам животиња над 200 кило на друго место да преранам гости:(


А инаку знаете зошто поскапеа зејтинот и брашното, па одмазни4ка решила да држи диета, со самото тоа потрошувачката на бурек во државава опадна за 38%, малите стопанственици не можеа да издржат таков удар, мораа да се превземат мерки, тоа е...
Ама пак кога одмазни4ка купува леб добива субвенција за пченка од владата, и притоа обиклува 4 супер-маркети, всушност таа постојано обиколува нешто, работата е што ништо не може да ја обиколи неа.

П.С. сакам скајп од оваа :vozbud:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
Ве читам сте сакале некоо добра романка ама ја и македонки има добри


Господ да чува и брани :jaj:

А па коментариве:

lelelelele mia top siiiiiiiiiii moze da mi dades msn
Kako tempirana bomba si
dobro e prodolzi vaka ;)
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
Многу ви се изострила смислата за хумор.
Личната расправија помеѓу Џену и Одмазни4ката требаше да остане таква. Башка овие ваши слатки ремети ќе резултираат со уште многу беспотребни караници и драми.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ми е гајле, јас и велев на мсн да се префрлиме, таа преку форум. Преку форум? Пак ќе кажам, си го бараше, си го доби:). А и кога идеш авале на 12148291084 члена тоа се добива. Сирот НЕБО666, и тој помина низ истото. Добро, слично.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Многу ви се изострила смислата за хумор.
Личната расправија помеѓу Џену и Одмазни4ката требаше да остане таква. Башка овие ваши слатки ремети ќе резултираат со уште многу беспотребни караници и драми.
И со ширење на озонската дупка
Бтњ ти другарка да не си и ?
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
За жал или за среќа не познавам ни едно од чупињата.
Факт е дека заебанциите на нечија сметка не се ама ич продуктивни.
Али се гледа дека ви се забавни. Гоу он ден. Јор чоис. Натин ќен би дан :)
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
да ми чепнат некој близок, или без разлика другар/другарка и те како ќе ми биде забавно да го чепкам оној кој ги чепкал.Ама онака да не му текне пак да го стори истото.
Мислам дека за сите важи ова, а Фросе ни е другарка.Под дифолт иде дека да и понатаму ќе ги има заебанциите.

пс да не вадам калашот!
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
eWen4eto го напрајла профилот за пријатели...
а има пријатели таа уствари?:kez:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Џабе е, веќе се` и изреметивте, секоја слика детално, ако сака сега и само за Господ нека го стави:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom