Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
луѓеееееее ххаххаха умрев од смеење,не сте арни жими се
сакам да и ја фидам фацата на одмаздни4ка кога ќе го чита реметов,него апокалипто,блинд ,дбесттипстер и тие што највеќе ја реметеа нека се пазат сеа следува the revange vol.2
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Vepars great comeback .. Groft

Абе не собира веќе постови на кајгана од неа :
The member is too big to post anything , try again later .
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Ама каков секси стомак има .. ууфф.. човече , на памела не се палам толку .. Еуенче , ако сакаш срцка , доаѓај одма за Штип , чекам те .. обозавам те ..

п.с имам резервирано сепаре во Fashion , пијачката ја ја частам ..:back:
кај ќе ја собере во сепаре бе...:tapp:
ќе си резервираш некој салон за мебел...:vozbud:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
кај ќе ја собере во сепаре бе...:tapp:
ќе си резервираш некој салон за мебел...:vozbud:
Aбе ваљда сакал да каже дека у неа има сепаре а она ќе иде у фешн ( До кај ќе ја собере :) )
 

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
“lol samo da ne se udavam dlaboko e kaj ne znam da plivam use toa mi fali!!hhh” :tapp:забегани децаа...
 
Член од
20 ноември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
64
iiiiiiii sto ste napravile partali be zdruzena koalicija
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Сум забележал на овие емоФциве што имаат забегани емо слики стаено дека нивниот мсн или url-то на нивниот хипет обично се состои од лигави зборови како: princess-bucibuc, sweetygirl, maci4ka-lovely, pero-eminem итн итн. Исто така за главна слика имаат ставено се разбира некоја емо слика од нивниот посебен емо албум, па барем да ги избришат старите албуми што биле сликани со лижавче и облечени во розево, ама кога ќе видам и такви дека има не ми конта нешто.

позз 4аоска
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
Сум забележал на овие емоФциве што имаат забегани емо слики стаено дека нивниот мсн или url-то на нивниот хипет обично се состои од лигави зборови како: princess-bucibuc, sweetygirl, maci4ka-lovely, pero-eminem итн итн. Исто така за главна слика имаат ставено се разбира некоја емо слика од нивниот посебен емо албум, па барем да ги избришат старите албуми што биле сликани со лижавче и облечени во розево, ама кога ќе видам и такви дека има не ми конта нешто.

позз 4аоска
то ти се викат позери... не се уствари емоФци туку само се праат... ретко кој е вистина емо... и тешко нив :D:smir:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.657
Поени од реакции
11.331
Леле, очите ме заболеа.. Ја скинавте таа елена :)

П.С. Не е Проевски, туку Проески.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom