Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
Ако ги има на темава, значи нешто не е во ред со нивните хи5 профили.
Еве јас како еден од поредовните на темава ми има пишувано девојче по месинџер, да ме праша дали ќе ја ставиме во оваа тема.
Ама профилот и беше сосема ОК и и кжав дека нема да ја реметиме.

Бај д веј, ако си сеирџија, најди нешто лошо на мојот профил. Го има во темата каде секој си ги истава своите хи5 и мајспејс профили.
tonci peer taa ti se pustala be :) :) :) :) :) :)
:smir:
 
N

NeMiRnA

Гостин
ZAR do tolku li se ponizuvas TIJANA pred site(rezili si)...ova mi ukazuva kolku si samo psihicki poremetena...si lecis nekoi kompleksi neznam ni jas kakvi,a samo tones nadole i nikade poveke...
nema sto da pagam na tolku nisko i da ti vrakam za ova,ne vredis ni da ti obrne nekoj vnimanie...
mile
Хахахахаха....типов почна и психоанализи да ми прави на погрешна тема,се прашувам само дали е по аватар или потпис хммм....:vozbud: .Аман какви суштества постојат,ко да првиот и последниот што е ставен на тапет,па уште се зачленил за да го пише ова...Има,има шпиони и те какви...
Кајгана постои за ваквите...
П.С.Жалам не ме погоди во анализава,не се пронајдов у ниедна точка...но точно е тонам,надоле и никаде,без стил и вкус,без осет за добро *машко*...нема иднина за мене!!!:tapp:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Ќе каже да, ама кога ќе сфати дека може и него да го стават за реметење, незнам дали нема да се премисли...
А ако тука те стават за реметење после на факултет не те примаат?Голем К
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom