Препораки за игри

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
^ Е да. :vozbud: Ама не ја зимам, некое време одмарам од WoW, веке немам 3 недели играно.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
ај некој нека ми препорача хорор игри со пукање:) благодарам однапред:helou:

vaka imas dosta iskoceni ama ne znam kolku se novi:
obscure
obscure 2
alone in the dark
resident evil 4

Значи ми треба некоја игра што не е стратегија (друго што било) да е понова (не од 2000 таму :)) и да не бара многу пошо машинава не е за фалење (778мб рам 128 мб графичка:kesa:)

star wars battlefront 1 probaj mislam deka ke ti ja fati,

Некоја интересна FPS игра да препорачате, не мора да е од најновите, може и некоја постара.

F.E.A.R
Crysis
far cry 1 i 2

Некој нека даде повеќе предлози за некои акциони игри,тркачки се што е интересно оти на крајов на месецов ке симнувам мноогу :)


mislam deka iskoci i za kompjuter pa ako mozes zemi ja merceneries 2 world in flames.

aj ako moze nekoja dobra mmorpg ko knight online ili silkroad da preporaca nekoj.fala odnapred
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Излезе и Silent Hill-Home coming (2008) ;)

Лека ноќ... муахахахха.
 
Член од
18 септември 2008
Мислења
115
Поени од реакции
215
Дечкииии дај те ми некој предлог за некоја супер авантура или хорор авантура ама да биде во стил 1st person такви обожавам да играм , гледав многу кои да извадам, а и ги читав и вашите препораки ама тие се оние click and point,кажете ми некоја во стилот Nosferatu, Undying итн итн:pipi:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Дечкииии дај те ми некој предлог за некоја супер авантура или хорор авантура ама да биде во стил 1st person такви обожавам да играм , гледав многу кои да извадам, а и ги читав и вашите препораки ама тие се оние click and point,кажете ми некоја во стилот Nosferatu, Undying итн итн:pipi:
Penumbra... дефинитивно.
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Знаете колку тежи верзијата на RELOADED од Sacred 2?
20GB.

Или RLD утнале при пакување, или играва оди на врвот на листата на bloatware.

 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
LotRO: Mines of Moria искача утре, а овие од Југотон немаат абер, викаат ќе им стигне 2 недели откако ќе искочи. :toe:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
pa probajte ja Bully scholarship edition
Ја има за PC?:vozbud:

Оваа игра е за PS2 изворно,стара 3 години најмалце,но е од легендарните Rockstar!

Така да,неполитички коректна,луда и најверојатно незаборавна










Сега ја ставам да се симнува :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom