Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не го засмрдуј фан клубов за џабе, ако имаш нешто паметно да кажеш кажи, ако не гледај си својот двор.
 
B

Beck's

Гостин
^^ne sum bil a veruvam vo se sto e napisano,taka ne sjebaa i nas,so cist gol od ofsaj koa vidoa deka ne im odi na fer nacin.Ali ako kad tad ke zavrsi i ova prijatelstvo FFM-Renova pa posle ke sisaat
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
^^ne sum bil a veruvam vo se sto e napisano,taka ne sjebaa i nas,so cist gol od ofsaj koa vidoa deka ne im odi na fer nacin.Ali ako kad tad ke zavrsi i ova prijatelstvo FFM-Renova pa posle ke sisaat
Памтиш кај ви зборевмо дека Ренова е наместен да биде шампион?? А вие го негиравте тоа?? Само сакам да знаем кој ќе биде наместен да биде шампион... Ренова или Металург затоа што е премногу очигледно!!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
so se slucilo so Vullnet Emini,pisuva u sport deka bil udren so nekoj predmet?
Некој го погоди со столче или со шише, незнам. Провоцираше нонстоп, и на крај кога требаше да изведе корнер го јадеше.

И балисти и остали ка тебе, доста замарате више аман!!
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
А ќе ми каже некој за случката со Илбер Али 9-ката,кога ве пцуел тука пред трибината и не знам со еден ваш член зборувал нешто го пцуел??

Ова информација ми е од еден од војводите и тоа не е некое дете :)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
А ќе ми каже некој за случката со Илбер Али 9-ката,кога ве пцуел тука пред трибината и не знам со еден ваш член зборувал нешто го пцуел??

Ова информација ми е од еден од војводите и тоа не е некое дете :)
Провоцираше цело време, мие игравмо ку*от со него :) Ништо посебно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom