Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
хмм чудно ова, на сајтов од ффм на едно место пишуе у недела у 4 на ова сеа новава објава што им е Делегирање 23коло у субота у 3.. Збунет криминал са овја ффм
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
хмм чудно ова, на сајтов од ффм на едно место пишуе у недела у 4 на ова сеа новава објава што им е Делегирање 23коло у субота у 3.. Збунет криминал са овја ффм
bi trebalo toa kaj delegiranjeto da e tocno zos i do sega rabotnicki igrase sve u subota.
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
хмм чудно ова, на сајтов од ффм на едно место пишуе у недела у 4 на ова сеа новава објава што им е Делегирање 23коло у субота у 3.. Збунет криминал са овја ффм

Може сеа бргу им кажале Работнички дека утакмицата ќе се игра у субота па затоа таке било. :)
Инаку тие кога не биле збунети :pos2: Тие се изгубени во свемирот.:wink:
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
http://sport.com.mk/WBStorage/Files/2503-05.pdf
И Александар Закоски реагира на судијата Ставрев и неговите копуци:):nenene:
Еве за тие кој збореја дека Брацо е го контролира првенството,само ќе кажем браво за него кој покрај тоа што нашево првенство е катастрофа тој уште вложува у фудбалов,се видело и тоа кога излегол нервозен после утакмицата со Пелистер,мислим дека појќе управава забушава него тој:toe:
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
Еве за тие кој збореја дека Брацо е го контролира првенството,само ќе кажем браво за него кој покрај тоа што нашево првенство е катастрофа тој уште вложува у фудбалов,се видело и тоа кога излегол нервозен после утакмицата со Пелистер,мислим дека појќе управава забушава него тој:toe:
Бојан незнам колку год. имаш само не навлагај у овја работе... ме мрзи да ти аргументирам овде некој работе, таке да нека не те буни што мачкаа очи преку весници.

А тој што стварно е нервозен и што е најмалце заслужен да се пцуе е Кифла. Да не му одговараше на Брацо ваква игра, да сакаше резултати, Кифла ќе работаше у Брвенца нешто. Он само игра ка што му свири Брацо.
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Бојан незнам колку год. имаш само не навлагај у овја работе... ме мрзи да ти аргументирам овде некој работе, таке да нека не те буни што мачкаа очи преку весници.

А тој што стварно е нервозен и што е најмалце заслужен да се пцуе е Кифла. Да не му одговараше на Брацо ваква игра, да сакаше резултати, Кифла ќе работаше у Брвенца нешто. Он само игра ка што му свири Брацо.
Некој од форумов пред некое време кажа дека Брацо му должи нешто на Кифла и затоа... Ај да не навлегуемо појќе у ова...
Сеa за нареднава мислим дека треба пак да се врати Марко на гол,поубоо брани него ли овја Делев...
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Некој од форумов пред некое време кажа дека Брацо му должи нешто на Кифла и затоа... Ај да не навлегуемо појќе у ова...
Сеa за нареднава мислим дека треба пак да се врати Марко на гол,поубоо брани него ли овја Делев...
Таке се збори, дека Брацо му е “должник“ на Кифла. Ако ви текнуе на времето Кифла ка беше тренер на Вардар (Вардар беше на Брацо тогај), уште од тогај имале некои недовршени работе, па затоа го држи уште и покрај лошите резултати.

А не е ова само по весници дека Брацо излегол нервозен, еден од управата на Тетекс, да не спомињам сега имиња, сакал и физички да се пресмета со судиете (барем ка што разбрав денеска). Па сега ако знае некој точно што се десило нека каже.
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
За у субота би требало да има 2 автобуса(ако се игра у субота ако не за недела ова важи)вечер ќе има состанок таке да би требало вечер све да се знае затоа ВОЈВОДИ спремајтесе идемо у Скопјееее:vozbud:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
За у субота би требало да има 2 автобуса(ако се игра у субота ако не за недела ова важи)вечер ќе има состанок таке да би требало вечер све да се знае затоа ВОЈВОДИ спремајтесе идемо у Скопјееее:vozbud:
РАБОТНИЧКИ – ТЕТЕКС СКОПЈЕ, НАЦ. АРЕНА ФИЛИП ВТОРИ 27/03/2010 (САБОТА) 15.00 ЧАС
Главен судија Шулески Стевче - Oхрид
1 асистент Чакарески Лазе – Струга
2 асистент Јолески Злате – Демир Хисар
КОНТРОЛОР Гоцевски Ѓорѓи – Струмица

4 судија Влахо Константин – Скопје


pa eve od ffm sajtot. inaku ova pedercevo ohridsko ke ni ebe mater u subota, ovja e beter od stavrev protiv nas. ova vcera od stavrev ke bide 0 (nula) sprema toa sto ke go naprae ova gomnovo.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
РАБОТНИЧКИ – ТЕТЕКС СКОПЈЕ, НАЦ. АРЕНА ФИЛИП ВТОРИ 27/03/2010 (САБОТА) 15.00 ЧАС
Главен судија Шулески Стевче - Oхрид
1 асистент Чакарески Лазе – Струга
2 асистент Јолески Злате – Демир Хисар
КОНТРОЛОР Гоцевски Ѓорѓи – Струмица

4 судија Влахо Константин – Скопје


pa eve od ffm sajtot. inaku ova pedercevo ohridsko ke ni ebe mater u subota, ovja e beter od stavrev protiv nas. ova vcera od stavrev ke bide 0 (nula) sprema toa sto ke go naprae ova gomnovo.
Па ја мислим дека од Северна на Филип Втори полесно е да се влезе у терен отколку овде кј нас :tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom