Фан Клуб: Тетекс - Тетово

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.963
C c c ne mi se veruva ova lele, ne ide vaka vise
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.318
Поени од реакции
2.846
Што е најтрагично пишав и на шпиц и на вечер коментари каде нема вулгарни зборови и коментарите нормално не ги објавија. ПО тоа може да се заклучи колку се објективни нашите новинари. И што дека ќе се оди јавно кога никој несака еден коментар да објави па камо ли некоја приказна. Плус ставиле некоја друга слика мислам дека од маракана или сл, но како и да е не е од тука. СРАМОТА.

Едино форумов остана место каде може да пишеш нешто слободно, се надевам дека така и ќе остане
 

Clint Eastwood

I'm watching you!
Член од
13 декември 2009
Мислења
622
Поени од реакции
211
drug pat pred da odite na gostuvanje edna nedela porano ke otkupite 1 cela strana vo dneven vesnik,i po moznost pustete reklama na edno 2,3 NACIONALNI televizii...da se znae deka ke odite...i odnesete mu na gazdata od protivnickiot klub nekoe odelo od "tetex" ili kaput...garant ke vlezete...
:pishtoldz
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.318
Поени од реакции
2.846
drug pat pred da odite na gostuvanje edna nedela porano ke otkupite 1 cela strana vo dneven vesnik,i po moznost pustete reklama na edno 2,3 NACIONALNI televizii...da se znae deka ke odite...i odnesete mu na gazdata od protivnickiot klub nekoe odelo od "tetex" ili kaput...garant ke vlezete...
:pishtoldz
ммммм пак ќе е под знак прашалник дозволата. Ќе го земат капутот и пред да влеземе ќе измислат нешто. На крај ќе биде ем тепани ем ебани. Вака барем само тепани:toe:
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
не ми се веруе ова пак смо мие криви а зошто не пишале дека џандарите не нападнаја да им ебем медиумите

цццц не не ова више ваке не иде да ти ебем дрзавата глупа :tapp: а ја како најмал таму и уште неколку душе што бевмо удрени со пендрек тоа забраеле да пиша им ебем матер:nerv::nerv::nerv:
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.620
Поени од реакции
1.134


Еве од денешен Спорт Прес...
Еден реален текст да прочитам после срањево со џандарите.

Еј, не сакал да им даде карте, бог да чува и да брани,ова само овде го има, нигде на друго место. Медимуве, навијачите ги претставуваат како најголеми непријатели на државава:tapp:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
очигледно дека сеуште има по некој новинар кој се чувствува како македонец и не се приклучува кон мнозинството (предавници).
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273


Еве од денешен Спорт Прес...
Леле конечно некој да напише барем дел од вистината:nesvest:Ова е чудо невидено.Добро е напредуваме со Демократијата во ФФМ:pos2:
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
Гледај сеа неделава или другата недела 100% ќе му дадат отказ така оди тоа во Македонија:toe:
и ја таке мислим ама битно испадна прав човек и ја каза вистината браво за него:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom