Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
сеа за две недеље ка што играмо со ренова може и нас да ни мрса муда демек не пуштаа гостинска публика, а првата нема врска што беше запишана дека мие играмо дома а тија дојдоа 1500 душе:toe:
за нив невази забраната они са диво племе
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
сеа за две недеље ка што играмо со ренова може и нас да ни мрса муда демек не пуштаа гостинска публика, а првата нема врска што беше запишана дека мие играмо дома а тија дојдоа 1500 душе:toe:
не заборавај кој е попретседател на ФФМ!!!!!!
што значи пак ќе го јадете(или вие или клубот)
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
cestito pobeda i mozat samo da ni popushat site ostanati shto ne mrazat
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Најпаметно е да се пушти у кис една изјава, што и како било. Од кис има новинари што работаа у сител или некоја друга тв, па да се рашири малку. Доста е више, доста плачемо а не превземамо ништо!!
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Може и ќе ги тепамо Ренова,Брацо сака Работнички да му биде шампион па таке да...:toe:Ајде следнава дома со Силекс да тепамо,после со Ренова барем бод има да бидем и повеќе од задоволен :)

Најпаметно е да се пушти у кис една изјава, што и како било. Од кис има новинари што работаа у сител или некоја друга тв, па да се рашири малку. Доста е више, доста плачемо а не превземамо ништо!!

У сител тешко зш ѕинго е таму,у А1 нема шансе.Другиве скоро и никој да не ги гледа таке да џабе ќе биде и таму да се објават...:nesvest:,но вреди да се проба поубоо него да седимо со скрстени раце...:toe:
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
Најпаметно е да се пушти у кис една изјава, што и како било. Од кис има новинари што работаа у сител или некоја друга тв, па да се рашири малку. Доста е више, доста плачемо а не превземамо ништо!!
ЈА ТИ И ДРУГИВЕ ЏАБЕ ПИШУЕМО ОВА ОВОЈ МУАБЕТ ТРЕБА ДА ИМ СЕ КАЗЕ НА ВОЏЕТЕ
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Најпаметно е да се пушти у кис една изјава, што и како било. Од кис има новинари што работаа у сител или некоја друга тв, па да се рашири малку. Доста е више, доста плачемо а не превземамо ништо!!
Готови бевмо да се јавимо у канал 5 ама го пуштија приведениот и заминавмо:toe:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Стварно не ми са јасни овие од полицијава,не ги пушташ да влеза на стадион па тогаш што ти смеќаваа од надвор да навијаат..:toe:

п.с Уште колку ќе отсуствува Пеев ?

п.п.с И дали е точно дека на Генц му отишла цела сезона ?
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Ја мислим дека немаше да дојде до све ова да не почнеше полицијата да се курчи и да ни ги трга(кине) знамињата туе ја прејдоа свака граница и почнаја тензијете можеја слободно да не остаа кј што бевмо да си доглеамо да се израдуемо на победата и културно да си заминемо ама тоа е глупи џандари
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
А шо бидна со него заработи кривична или не???:nesum:
Па се деси неш многу интересно и излезе дека е многу попаметен од џандарите:pos2:ама нее за на форум:toe:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Стварно не ми са јасни овие од полицијава,не ги пушташ да влеза на стадион па тогаш што ти смеќаваа од надвор да навијаат..:toe:

п.с Уште колку ќе отсуствува Пеев ?

п.п.с И дали е точно дека на Генц му отишла цела сезона ?
Па што ќе ти е бре стар е си имате доволно напаѓачи меѓу кој и А.Стојаноски за кој се смета дека допрва следува најдоброто од него:toe:

П.с Сум навивал за Тетекс од мали години иако не сум од Тетово но од денеска го сакам многу повеќе зашто ме направи побогат за 480евриќи:vozbud::vozbud::je::music3::pipi:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Па што ќе ти е бре стар е си имате доволно напаѓачи меѓу кој и А.Стојаноски за кој се смета дека допрва следува најдоброто од него:toe:

П.с Сум навивал за Тетекс од мали години иако не сум од Тетово но од денеска го сакам многу повеќе зашто ме направи побогат за 480евриќи:vozbud::vozbud::je::music3::pipi:
Па добро..ама не е за фрлање ни Генц..
Јас денес сакав да ја пишам сингл,и ми викаат во спортлајф дека неможе..:nerv::nerv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom