Фан Клуб: Победа - Прилеп

F

fantomX

Гостин
не го гледав натпреварот но убеден сум дека бил наместен. тоа е еден вид благодарност за оној резултат минатото првенство во последно коло во тетово што беше 0:2 :) шкендија се премногу слаби барем на гости за на било која екипа да им земат бод, а не па на фк победа
Се спремав да одам да гледам ама со дождот шо врнеше не појдов. Арно шо не отидов. Ништо чудно да е наместен. Барем ако местеле нека победела Шкендија. Вака со бод ни Шкендија ќе напредува, а и на Победа не и значи многу.:toe:
 
Член од
28 јули 2007
Мислења
15
Поени од реакции
4
abe so se nervirate jas neznam Pobeda glupaci nema so ona acule so ce naceka prodava da mu e.... se ete sea i od Ilinden izgubile LUZERI
More Зрно ти си?!?

izvinete sto ke recam ama vasiov klub treba da se zabrani so zakon zaradi celiot rezil sto mu go nanese na mak fudbalot
Не давај такви коментари забранети се на форумов, кажи нешто конструктивно.

Да да треба да биде казнет...заедно со Вардар и Работнички, ама најважно од се криминалците како Ацуле, Брацо и Трифун треба да одат в затвор заради уништување на мак фудбалот
Ко че имаш ти клуб твој че те видам шо че прајш, дали че прајш пари, или че гледаш сатисфакција на туткунарите да му дајш...

Берлускони во Италија ги мести, Ацуле не че ги местел. Гајле ми е, барем две титули ни даде!!! Брао.

Ах, пак топката го погодила изгледа :)
Скроз! Јас ко че појдам на фудбал се кинам од смеење, еднаш од полојна метро на болница ја качи топката.

Ама и Чолако помал свака час. Циркузант жив, и тој забава знај да приреди. Еднаш немаше никој се сопна сам, врвците ги нацапа изглеа и му вика на судијата "Б грб ме мавнаја!!!"
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
работнички е шампион и точка, а победа тешко во европа оваа сезона
 

DZA

Член од
6 октомври 2007
Мислења
86
Поени од реакции
3
Abe ima nekoj informacija kolku e kapacitetot na Goce Delcevstadiono od pobeda
 
F

fantomX

Гостин
Abe ima nekoj informacija kolku e kapacitetot na Goce Delcevstadiono od pobeda
Точно не знам, пошто не е цел со столчиња и каде што ги нема столчињата, можат повеќе луге да бидат. Сепак, би требало да е меѓу 10000-15000
 

Kajgana Shop

На врв Bottom