Најубав Македонец

Член од
24 март 2008
Мислења
68
Поени од реакции
2
Najubavi mazi hmmmm.....Dadar na prvo mesto toj e najubavoto,nasredenoto i najseksi masko vo Mk.A tuka e i Petar, decko so neverojaten sarm,harizma,ubavina i super stil!A se razbira Tosence nema konkurencila vo nikoja smila....ah da bese ziv....
 

E_L_E_N_A

Битола,мој роден крај
Член од
27 декември 2007
Мислења
479
Поени од реакции
16
Според мене ДАДАР и Кире Лазаров.За сега тие двајцата ми текнуваат само... ако ми притекни уште некој,ќе допишам.:)
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Влатко од Морал мммммммммммммммм :)
 

*eLeNa*

мјаѕ.ιgℓєѕιαѕ ^^
Член од
6 март 2008
Мислења
98
Поени од реакции
16
Да...го заборавив и Влатко од Морал...се извинувам :)
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Влатко (Морал) ми е стандарт :) го имам спомнато неколку страни поназад, повеќе го сакав со долга коса :( ама и вака е арен, инаку во последно време сум у фазон Жарко Димитроски од А1 Ексклузив леле типов аааа :vozbud:симпатичен, зрачи со некоја внатрешна убавина, харизма... мммх мммх :) не можев да најдам слики на интернет :( ако има некој нека постира
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Влатко (Морал) ми е стандарт :) го имам спомнато неколку страни поназад, повеќе го сакав со долга коса :( ама и вака е арен, инаку во последно време сум у фазон Жарко Димитроски од А1 Ексклузив леле типов аааа :vozbud:симпатичен, зрачи со некоја внатрешна убавина, харизма... мммх мммх :) не можев да најдам слики на интернет :( ако има некој нека постира
Диме такси:vozbud:
 

*eLeNa*

мјаѕ.ιgℓєѕιαѕ ^^
Член од
6 март 2008
Мислења
98
Поени од реакции
16
хехе...симпатичен е Жарко...Диме такси еххх...Кога го видов колку пораснал... :)
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
најсекси ми е актерот Бошко Бозаџиев или Бозаџиски, не му го знам точно презимето...тој од рекламата на стопанска банка...многу ми е срцка.
а инаку, и Борче Начев е сладок, а за секси..хм...не ми текнува...Досеа не сум одлепила на некој наш, ама по се изгле актериве најмногу ме влечат-Никола Ристановски
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
хехе...симпатичен е Жарко...Диме такси еххх...Кога го видов колку пораснал... :)
Не да е симпатичен...секси на чудно невин начин, такво шмекерче цакано.

Во живо е уште пошармантен, мх, мх...
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Зафирчев ми е разубавен во последно време. Очила многу добро му стојат,на Дон Жуан мислам свршив :)
Никола Ристановски исто ахх,хи кен би мај деди енитајм.
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
ама и вака е арен, инаку во последно време сум у фазон Жарко Димитроски од А1 Ексклузив леле типов аааа :vozbud:симпатичен, зрачи со некоја внатрешна убавина, харизма... мммх мммх :) не можев да најдам слики на интернет :( ако има некој нека постира
Колега ми е на факултет ако сакаш ке ти го сликам:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom