Навивачки групи во Македонија

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
па мислам дека се на ред тугедер лозари и лозари-исток
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
не не не се они забавни воџата е најдобар кога ке почне со неговите постови дојди ке те чекам во 5 саат на железничка да видиш шо че ти направам....хиихи
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Sve se mother fuckers , toa kavadarci vikaat poopasno od bronx bilo navecer da prosetas .... hahaha
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
абе сељо не биди прост ко к*р што фајде ако лижам гз а..за кој К*р ке ми се....дај не сери кога си идиот и кога немаш везе од животот...само прашај колку луѓе ме знаат колку знам па после сери ЈАСНО!!!


pa i jas toa se prasuvam so fajde imas od toa so mu go lizes gzot posekako ne te primaat vo FA :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: i nemozis da mi vratis pristojno i odma po4nuvas so navredi po toa se poznava deka si nepismen deka neznaes da pravis muabet kako covek.i aj te molam kazi mi koj si tolku poznat i so kolku luge te znaat eve te prasuvam?i uste ova vide deka nemozis da mu vratis na zoki deka te zeza celo vreme i odma smena tema za lozarite.inace najiskreno nemam protiv tebe niso ama epten se filmas.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе сељо не биди прост ко к*р што фајде ако лижам гз а..за кој К*р ке ми се....дај не сери кога си идиот и кога немаш везе од животот...само прашај колку луѓе ме знаат колку знам па после сери ЈАСНО!!!


pa i jas toa se prasuvam so fajde imas od toa so mu go lizes gzot posekako ne te primaat vo FA :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: i nemozis da mi vratis pristojno i odma po4nuvas so navredi po toa se poznava deka si nepismen deka neznaes da pravis muabet kako covek.i aj te molam kazi mi koj si tolku poznat i so kolku luge te znaat eve te prasuvam?i uste ova vide deka nemozis da mu vratis na zoki deka te zeza celo vreme i odma smena tema za lozarite.inace najiskreno nemam protiv tebe niso ama epten se filmas.
ете кој лиже гз...нема фајде од тоа сељооо мене никој не ме зеза и нема зошто...јас го зборам она што е а ти ако имаш нешто против мене кажи ионака ти си досаден сељак за дуел...
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
pa gledaj koj provocira dali jas ili cpb.i ne lizam jas gz zs ne sum ni za CPB ni za FA ama da ti kazam iskreno gi po4ituvam FA zatoa sto i pokraj toa sto nemaat osvoeno titula se verni na klubot
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
хахаха каков опинок си ти бе леелееееј...бачко за твоја информација јас живеам на километар од нив и со сите се знам бе идиотче
Жими јајцава се знаеш со сите...знаеш едвај двајца што учат кај тебе во школо, пријателе „Кнеле„

а ако сакав да бидам неможев....офф синко каков глупак си ти лелеј...па ти врска немаш кој сум јас и што сум јас у цпб.....али живеам блиску до аеродром сине и пола аеродром го знам т.е. пола другари ми се од аеродром така да не мрчи коа ништо не знаеш сељо
најстариј млаџи рефенрет :pos:
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
Aj vasite mislenja vo vrska so A.C.A.B vo mak pisite gi na mojata tema da vidime kakvi pi.ki cajkani imame kaj nas i kolku se tie brutalni.pa i kazete nekoja slucka vasa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom