Навивачки групи во Македонија

Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
kako prvo i prvo jas ne te navrediv so niso a toa so ti vo cpb neznam i ne me interesira samo gledam mn mu se lizis na ovie od FA toa e fakt
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
има една песна иде вака : "Сам се лажам сам си верувам"
зоки....пеер ај викни ме некој ден у сала да се сликам со титулите бе :pos2::pos2:(кој е тука на врвот)

зоки кое место сте на табела бе
зоки како успеавте да ги тепате соколи бе
зоки кај сте у парк со торус бе
ауууууууу

kako prvo i prvo jas ne te navrediv so niso a toa so ti vo cpb neznam i ne me interesira samo gledam mn mu se lizis na ovie od FA toa e fakt
абе сељо не биди прост ко к*р што фајде ако лижам гз а..за кој К*р ке ми се....дај не сери кога си идиот и кога немаш везе од животот...само прашај колку луѓе ме знаат колку знам па после сери ЈАСНО!!!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
зоки....пеер ај викни ме некој ден у сала да се сликам со титулите бе :pos2::pos2:(кој е тука на врвот)

зоки кое место сте на табела бе
зоки како успеавте да ги тепате соколи бе
зоки кај сте у парк со торус бе
ауууууууу

!!
zobram za na tribina ne za na teren !!!!!
kaj ste na tribina poslednive 5 godini, zosto se sobiravte samo protiv nas, zosto sme vi idoli !!! kazi mi edno gostuvanje poslednive 5 godini nadvor od skopje, samo lani bevme na 5 gostuvanja... 2 pati kavadarci, 2 strumica, 1 ohrid !!! za pesni da ne zboram !!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
zobram za na tribina ne za na teren !!!!!
kaj ste na tribina poslednive 5 godini, zosto se sobiravte samo protiv nas, zosto sme vi idoli !!! kazi mi edno gostuvanje poslednive 5 godini nadvor od skopje, samo lani bevme na 5 gostuvanja... 2 pati kavadarci, 2 strumica, 1 ohrid !!! za pesni da ne zboram !!!
зоко баба бојкот....ти текнуе

е сеа е боље ја бива работава полека...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
hmmmm... bojkot... zoso... ??? radi pari !!!! i sam si kaza vo pocetokot na tvoite postiranja deka sea se vrativte odkoga vi dadoa pari...
нема везе...шо ќар јас имам бе....ај кажи..имам нешто ќар???

мене кур ме боли за некои си пари и за кого биле и за што биле тие пари
и кога не идевме цпб како целина увек сум идел јас на утакмици
без разлика дали идат дали не идат...а зошто не дојдовте вие у парк со торус...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
нема везе...шо ќар јас имам бе....ај кажи..имам нешто ќар???

мене кур ме боли за некои си пари и за кого биле и за што биле тие пари
и кога не идевме цпб како целина увек сум идел јас на утакмици
без разлика дали идат дали не идат...а зошто не дојдовте вие у парк со торус...
epa toa e problemot, sto nekoj si estraden umetnik ne zimal pari i ve ebe vo zdrav mozok deka bojkotirate radi nekakva pricina... vo park ne dojdovme so torus deka gi konsolidiravme redovite... znaes kakvi raboti se desavaa vo grupata i vo klubot !!!
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
нема везе...шо ќар јас имам бе....ај кажи..имам нешто ќар???

мене кур ме боли за некои си пари и за кого биле и за што биле тие пари
и кога не идевме цпб како целина увек сум идел јас на утакмици
без разлика дали идат дали не идат...а зошто не дојдовте вие у парк со торус...
дека се плашевме да не не тепате!!!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
дека се плашевме да не не тепате!!!!!
не беше тоа муабетот не дека се плашите

epa toa e problemot, sto nekoj si estraden umetnik ne zimal pari i ve ebe vo zdrav mozok deka bojkotirate radi nekakva pricina... vo park ne dojdovme so torus deka gi konsolidiravme redovite... znaes kakvi raboti se desavaa vo grupata i vo klubot !!!
а што слушам денеска еден другар ми кажува сте пееле за управата а???
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
леле значи стварно не можеш да правиш нормален муабет на форумов све се јавуваат некои провокатори како на пример РОКИ и другарите од маало
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
леле значи стварно не можеш да правиш нормален муабет на форумов све се јавуваат некои провокатори како на пример РОКИ и другарите од маало
абе зашо провоцирам ти кажав дека пеевме друго што треба да ти кажам тоа другово шо го напишав ако мислиш ти дека е провокација нека биде така!!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе зашо провоцирам ти кажав дека пеевме друго што треба да ти кажам тоа другово шо го напишав ако мислиш ти дека е провокација нека биде така!!!!
па јас само прашав и ти одма она чаламското...ни провоцирам ни сакам да ме провоцираат како повеќето тука со исклучок лозари...за сељаци не праам муабет

сеа ке го затворат МИА Кафе уште 3 ца има внатре...али уште се логирани таман да исчистат ѓубрето од пред компјутерите тоа од наполитанките и од сокот...мислам титката :pos2::pos2:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
го нема нешто воџата незнам шо е проблемот дали паднала конекција во кавадарци или струја снемало па главниот уште го нема!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom