Навивачки групи во Македонија

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
значи ги поздравувам сите на темава со горенаведените пејачи со песната шта че жена сама у кафани и нек пукну душмани...знам дека лозари ги гаѓа у срце песната....а посебно до нив еден специјален поздрав со песната „ОВА Е САМО НАШЕ СКОПЈЕ“
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Не паѓајте на ниво да ве провоцираат опинциве..Толку ги боли што не се граѓани и што не се како нас,па отвориле тема : Тифозите од (село) кавадарци.. И они биле тифози.. :uvo: :uvo: :uvo: :uvo: :uvo: :uvo: Боље да отвореле во подфорумот за земјоделство тема: тифозите на нива :icon_lol:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Не паѓајте на ниво да ве провоцираат опинциве..Толку ги боли што не се граѓани и што не се како нас,па отвориле тема : Тифозите од (село) кавадарци.. И они биле тифози.. :uvo: :uvo: :uvo: :uvo: :uvo: :uvo: Боље да отвореле во подфорумот за земјоделство тема: тифозите на нива :icon_lol:
хахахаха луд...тоа е више нешто како копачи кру хехехе
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0


EVE GO VODZATA NA NAVIVACITE OD STRUMICA

Не паѓајте на ниво да ве провоцираат опинциве..Толку ги боли што не се граѓани и што не се како нас,па отвориле тема : Тифозите од (село) кавадарци.. И они биле тифози.. :uvo: :uvo: :uvo: :uvo: :uvo: :uvo: Боље да отвореле во подфорумот за земјоделство тема: тифозите на нива :icon_lol:

OK BRAT VIE MOZETE DA SI NAPRAVITE PODGRUPA P*DERITE OD SKOPJE TAKA DA NAJMNOGU KE VE IMA 99.999% OD SKOPJE SE P*DERCINJA ZATOA SESTRITE VI SE E*AT VO CAIR
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045


EVE GO VODZATA NA NAVIVACITE OD STRUMICA




OK BRAT VIE MOZETE DA SI NAPRAVITE PODGRUPA P*DERITE OD SKOPJE TAKA DA NAJMNOGU KE VE IMA 99.999% OD SKOPJE SE P*DERCINJA ZATOA SESTRITE VI SE E*AT VO CAIR

А вашите каде ако не е тајна ? ? ?






се надевам ми ја свати поентава =)

Где год се окренеш ... Скоооооооопје
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
оооо... Вечните непријатели, Фарма Селодром и Педерите од градски парк обединети против другите групи... Дали педерите се јака група, која ги воде пеач, кој ако му рече да се наместат да ги ебе, сите ке се подредат, или па Фармата од Селодром, комплекс ТИТУЛА, никогаш што нема да освоите :toe: :toe: Кога ке одите во сала во битола кажете ми, и двете навивачки групи, ФА И ЦПГ, па после ке правиме муабет...:salut:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
оооо... Вечните непријатели, Фарма Селодром и Педерите од градски парк обединети против другите групи... Дали педерите се јака група, која ги воде пеач, кој ако му рече да се наместат да ги ебе, сите ке се подредат, или па Фармата од Селодром, комплекс ТИТУЛА, никогаш што нема да освоите :toe: :toe: Кога ке одите во сала во битола кажете ми, и двете навивачки групи, ФА И ЦПГ, па после ке правиме муабет...:salut:
Mozda ni se vecni rivali ama bar ne se argati kako vas ... Bolje peac da ne vodi , odkolku berber
 

Kajgana Shop

На врв Bottom