Навивачки групи во Македонија

Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
IzVINI VAKA AKO NE BEGAS, KE JADES 500 EVRA GLOBA...... A TOGAS MAJKA TI KE TI RECE, IZVINI DECKO NADVOR....
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
Дечково мора администратор да стане, вакви добри постови немам читано одамна:uvo:
PA PODOBRO TAKVI POSTOVI OTKOLKU DA PCUIME I VIKAME .....
NAJDOBRO DA GO OSTAVIME TA ZA NA TRIBINITE..... UPS ZABORAVIV DEKA VIE NE GOSTUVATE :pos2::pos2::pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
a so ti mislis se zamaram so nekoi so ne znaat realno da zborat i da priznaat neso.ama ic ne se zamaram.
Ти знаеш да збориш, мочко лигав...ти ке кажуваш за навивање, лигуш од пред телевизор...Кога си идел ти по утакмици бе, ти си идиотчето од пред теве екраните, ти си грефчето кое се пали на нешто што неможе да го осети...

А итаљаните не се 500 кога се тепаат, туку се 15.000 не извртувај, а ако си маж толку, оди и не бегај ти, кога алфи ке ти репертираат калашњикови...ќе се усереш у гаќи и ќе почнеш да плечеш, ти најде да судиш, земај куклите и играј си, не туку замарај, што пишуваш во дел за навивачи, кога ниту си бил, ниту пак ќе бидеш некогаш, ТеВе хулигану
 
Z

ZeroStyle

Гостин
ama brat ti begase ne se epase.da se tepase so alfi sea nemase da bide pred pc tuku u drzavna na lecenje,i nasite djandari se premnogu tolerantni akos akaat da mavaat oni koa ke otides doma majka ti ke ti rece izvini decko si go utnal stanot od so nema da te prepoznae.:helou::helou::helou:
Недај боже па тебе да ти мавнат една? :jaj:
Не мајка ти, у НАСА ќе те пратат како неидентификувано изобличено суштество.:uvo:
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
Ти знаеш да збориш, мочко лигав...ти ке кажуваш за навивање, лигуш од пред телевизор...Кога си идел ти по утакмици бе, ти си идиотчето од пред теве екраните, ти си грефчето кое се пали на нешто што неможе да го осети...

А итаљаните не се 500 кога се тепаат, туку се 15.000 не извртувај, а ако си маж толку, оди и не бегај ти, кога алфи ке ти репертираат калашњикови...ќе се усереш у гаќи и ќе почнеш да плечеш, ти најде да судиш, земај куклите и играј си, не туку замарај, што пишуваш во дел за навивачи, кога ниту си бил, ниту пак ќе бидеш некогаш, ТеВе хулигану
ne gleam pricina zaso da mi repetiraat pistol ili kalas.ja idam na utakmica so celd a navivam a ne da skrsam nekoja sofersajbna ili da skrsam nekoja vrata kako tebe.a ti so si videl poise od biser i aerodrom be kreten eden neviden.idi smisluvaj pesnicki za mzt.aj cao
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
ne gleam pricina zaso da mi repetiraat pistol ili kalas.ja idam na utakmica so celd a navivam a ne da skrsam nekoja sofersajbna ili da skrsam nekoja vrata kako tebe.a ti so si videl poise od biser i aerodrom be kreten eden neviden.idi smisluvaj pesnicki za mzt.aj cao
Ne idevme da krsime koli nego vilici.pozz:D
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
AJHHHHHHH LOZARI NESO..... PRASAJ NA MAJKA TI KOLKU I VREDAM:pipi:
pa budalo velis deka majkati ke te izbrka od doma ako treba da plati za tebe 500 evra kaj mene imaat stignatoo 4 pari kazni po 200 evra za palenje bakla vo sala pa nikoj nisto ne mi rekol kaj mene se e dobro a isto taka i majkati me prima doma kaj nea so nasmevka....... pozdravi ja
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
PA PODOBRO TAKVI POSTOVI OTKOLKU DA PCUIME I VIKAME .....
NAJDOBRO DA GO OSTAVIME TA ZA NA TRIBINITE..... UPS ZABORAVIV DEKA VIE NE GOSTUVATE :pos2::pos2::pos2:
А вие ни дома недоаѓате...Ајте гледај вести и дркај на ривалството наше
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
UZIVAJ AJ DA NE JA ZEZNEME TEMAVA.... INACE DA AERODROMEC SUM, I BEV VCERA NA ,, SOBIRANKATA" HEHEH
 

Kajgana Shop

На врв Bottom