Навивачки групи во Македонија

Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
БојанФарма97 неам сестра поздрави ја ти твојата таа плавата ....ме знае она мене а ако сакаш да кажеш ке ти напраам...нема потреба имам татко уште сега да ти кажам

Не не сестра ти ми е за онака само..Не е за сериозно..:pos2::pos2::pos2: А знаеш кој ти е татко?:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Кај ни избега романичарот бе:pos2: Незнаеше слика да остаи и кидна изгледа кај путкопувникот е да му го земе еднаш!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
tapa ti se slikive decko
тоа е уствари е вашиот изглед како вие идете накај парк се глеа и транспарентот ...али јебига на сликава овие изглеа го утнале патот па тргнале на геј парада
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
тоа е уствари е вашиот изглед како вие идете накај парк се глеа и транспарентот ...али јебига на сликава овие изглеа го утнале патот па тргнале на геј парада
Si pomesal raboti vie ste pederite!!!
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
тоа е уствари е вашиот изглед како вие идете накај парк се глеа и транспарентот ...али јебига на сликава овие изглеа го утнале патот па тргнале на геј парада

Кој си вика за себе си вика :pos2::pos2::pos2: Се знае кој иде по паради па.. Има слики во претходните постови:pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
е стварно не знаев дека волку идиоти држело скопјево..
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Кај ни избега романичарот бе:pos2: Незнаеше слика да остаи и кидна изгледа кај путкопувникот е да му го земе еднаш!!!
Vie stvarno ste zalubeni u k... , vo sekoja recenica minimum ednas go spomnuvate . Inace priznavam , neznam da postavuvam sliki, tapa sum so kopmjuteri .
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
bacan se vrati ovoj od centar sto ima poteklo od kavadarci...taka da mislam deka e vreme na videlina da izleze u koj e on zaljuben,postiraj go cedoto bozje od grad kavadarci:D:D:D
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ни јас да ти кажам право дека има толку педерчиња
па глеам вие го глеате по интернет...не ги гледаат нормални луѓе..ај бе што има врска ако си пе*ер нема да пропадне светот...колку повеќе педери толку повеќе жени за нас а како што гледам голем дел од вашата популација се попеде*чиле па после јас си викам зошто толку ми јаде у аеродром....еее фала Бојанфарма97 ми ги отвори очите тек сеа сваќам зошто ми јаде на аеродромки
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
па глеам вие го глеате по интернет...не ги гледаат нормални луѓе..ај бе што има врска ако си пе*ер нема да пропадне светот...колку повеќе педери толку повеќе жени за нас а како што гледам голем дел од вашата популација се попеде*чиле па после јас си викам зошто толку ми јаде у аеродром....еее фала Бојанфарма97 ми ги отвори очите тек сеа сваќам зошто ми јаде на аеродромки

Ми го зема зборот!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
и не само она него има мноооогу мнооогу други...ко на пример една дијана..па маја...имаше и една ане таа од 3 бисери
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
bacan se vrati ovoj od centar sto ima poteklo od kavadarci...taka da mislam deka e vreme na videlina da izleze u koj e on zaljuben,postiraj go cedoto bozje od grad kavadarci:D:D:D
Ja poteklo od Kavadarci ?
Edna stara no dobra pesna imase pocetokot idese vaka.

VO NASELBA AERODROM , ZIVEAT SELJACI
OD SITE STRANI VO , SKOPJE SE DOJDENI
 

Kajgana Shop

На врв Bottom