Навивачки групи во Македонија

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
леле неможам веќе да се соземам од вас и од вашата голема креативност што толку ја имате вие во себе честитки честитки јас не верував :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Баш така нежен:smir: Радикал браво добра боја си им дал им годи
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
леле неможам веќе да се соземам од вас и од вашата голема креативност што толку ја имате вие во себе честитки честитки јас не верував :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Па и јас не верував дека е можно 90 % од дечките од CPB ( знаете да не спомнувам пак елитни женски марки за облека:pos2::pos2:) се педерчиња..Па ти си пример за тоа.. јбг поверувај! :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
bojan nezen??? bojan ima 3 luzni na glava dva pati e pukan i tri pati izgrizan na kur od strana na nekoj vas clen:D:D:D
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
bojan nezen??? bojan ima 3 luzni na glava dva pati e pukan i tri pati izgrizan na kur od strana na nekoj vas clen:D:D:D
да има лузни и да е пукан од нас може а тоа некој од вашите кога сте си ги давале му го гризнал...колку само глуп момак е бојанче не ми го кажувај се гледа дека 9 години максимум има
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
абе ти нежен еден од тебе понежен има ли....ц ц ц
Нема нема ти си најнежен со твојата педерска група мала група педера си ја знаеш песната...

Со амак 70 со фени 130 аааааааааауууууууууууууууууууууу
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
да има лузни и да е пукан од нас може а тоа некој од вашите кога сте си ги давале му го гризнал...колку само глуп момак е бојанче не ми го кажувај се гледа дека 9 години максимум има

Ако ти имаш 9 години не значи дека имаат сите толку :pos2::pos2::pos2: А види,прашај ја сестра ти,она знае и што сум у хороскоп :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
22 декември 2007
Мислења
31
Поени од реакции
1
еј и да ги поздравиме со нивната химна .....:helou:


 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ако ти имаш 9 години не значи дека имаат сите толку :pos2::pos2::pos2: А види,прашај ја сестра ти,она знае и што сум у хороскоп :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
БојанФарма97 неам сестра поздрави ја ти твојата таа плавата ....ме знае она мене а ако сакаш да кажеш ке ти напраам...нема потреба имам татко уште сега да ти кажам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom