Навивачки групи во Македонија

Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
е не ко вас цел живот да навивам за џабе:pos2::pos2: 16 години да се бориш ..и пак ништо....тапа сте

Џабе ??? Јас какви моменти имам доживеани во навијачка ти само може да сонуваш... ке ти кажам по 100 пат ние не навиваме за титула... за тебе тоа е несватливо никогас не си почуствувал што љубов спрема клуб !!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Џабе ??? Јас какви моменти имам доживеани во навијачка ти само може да сонуваш... ке ти кажам по 100 пат ние не навиваме за титула... за тебе тоа е несватливо никогас не си почуствувал што љубов спрема клуб !!!
епа ондА баба навивате од чалам тоа е муабетот.....
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
епа ондА баба навивате од чалам тоа е муабетот.....
...........


Џабе ??? Јас какви моменти имам доживеани во навијачка ти само може да сонуваш... ке ти кажам по 100 пат ние не навиваме за титула... за тебе тоа е несватливо никогас не си почуствувал што љубов спрема клуб !!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
толку ти си почусвувал....кога навивачка екипа се собира само за бројка е*и му м*тер тоа е тоа да збориме најреално...јас не викам не ние бојкотиравме и се тоа али еве прашај кој сакаш член на навивачка група(освен од фамилијата) дали има некој што ке напрани боље нешто од нас...а ако го направи го копира:helou:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
а што направивте вие ?? и што копираме од вас ???? се знае цел живот кој копира !!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
а што направивте вие ?? и што копираме од вас ???? се знае цел живот кој копира !!!
па прашај ке видиш...после да не испадне јас го лажам народот ке рецат ете СРВ ги вазе луѓето..вака сами нека кажат за да не испаднам јас тој..има и докази..можеш да удриш детален преглед од 99 па се до 2005 како било и што било ..запази датуми..па после полека пуштај ги клиповите од ФАМИЛИЈАТА НА ТИТО и ке видиш..
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
па прашај ке видиш...после да не испадне јас го лажам народот ке рецат ете СРВ ги вазе луѓето..вака сами нека кажат за да не испаднам јас тој..има и докази..можеш да удриш детален преглед од 99 па се до 2005 како било и што било ..запази датуми..па после полека пуштај ги клиповите од ФАМИЛИЈАТА НА ТИТО и ке видиш..
Покажи ми ги доказите каде што ние ве копираме...
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Ebana pesna nemaat nivna,se sto e ispeano e nasa...ne za dzabe peeme..."Dosta ne kopiravte...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Нежно момче со тебе испот чест ми е да правам муабет !!! ова ми е последен пост кон тебе... ни си на ниво да дебатирам со тебе !!!
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
толку ти си почусвувал....кога навивачка екипа се собира само за бројка е*и му м*тер тоа е тоа да збориме најреално...јас не викам не ние бојкотиравме и се тоа али еве прашај кој сакаш член на навивачка група(освен од фамилијата) дали има некој што ке напрани боље нешто од нас...а ако го направи го копира:helou:
Лажеш, ти си само еден патетичен лажго...гревче кое нема поима и Винце го лаже дека ФА копира. Си кажжа ти убаво дека идете за пари, нема што повеќе да правиме муабет на таа тема. До сите од ФА, не му враќајте на овој, не гледате дека врска си нема од навивање, си признава дека што помалку биле толку е подобра навивачката група и дека им дале пари годинава за да доаѓаат. Што повеќе од тоа ви треба вас, па уште им му враќате, остајте ја бедотијава,м сам нека си пишува и нека си се восихутуваат со Лозари, пошто единствено меѓу себе можат да си се восхитуваат двете навивачки групи кои се на иста платежна фрекфенција. Си знаат и самите кои се и што се во споредба со ФА, и не дозволувајте да лажат и кажуваат невиситини, оставете ги да си пишуваат сами.

„Да барваме пари и ни дадоа, затоа навиваме годинава„ со оваа реченица настапи и се прави навивач....не паѓајте на нивно ниво
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Војводи Закон :vozbud: да влеза Тетекс во првата лига ќе видите што е навивачка група :vozbud:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Лажеш, ти си само еден патетичен лажго...гревче кое нема поима и Винце го лаже дека ФА копира. Си кажжа ти убаво дека идете за пари, нема што повеќе да правиме муабет на таа тема. До сите од ФА, не му враќајте на овој, не гледате дека врска си нема од навивање, си признава дека што помалку биле толку е подобра навивачката група и дека им дале пари годинава за да доаѓаат. Што повеќе од тоа ви треба вас, па уште им му враќате, остајте ја бедотијава,м сам нека си пишува и нека си се восихутуваат со Лозари, пошто единствено меѓу себе можат да си се восхитуваат двете навивачки групи кои се на иста платежна фрекфенција. Си знаат и самите кои се и што се во споредба со ФА, и не дозволувајте да лажат и кажуваат невиситини, оставете ги да си пишуваат сами.

„Да барваме пари и ни дадоа, затоа навиваме годинава„ со оваа реченица настапи и се прави навивач....не паѓајте на нивно ниво

Повик до сите навивачи на на нашата група да не дискутираат со нежното момче што љуби да се лапа со ауспух... нема ние што да дискутираме со платеници...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Повик до сите навивачи на на нашата група да не дискутираат со нежното момче што љуби да се лапа со ауспух... нема ние што да дискутираме со платеници...
ооооох платеник еден што знаеш ти е само ако е за вреѓање работава...можам да кажам дека ние сме едни од најчесните навивачи..али знам криво ви е ....
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ооооох платеник еден што знаеш ти е само ако е за вреѓање работава...можам да кажам дека ние сме едни од најчесните навивачи..али знам криво ви е ....
За што да ни е криво, дека не сме на платниот список на Мзт? Се лажеш, ние навиваме од љубов, вие сте тие кои барате пари, кај вас се платениците...се понатака е празен муабет, џабе потрошени битови, сите знаеме (знаете) кои сте и што сте
 
Член од
13 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
1
Mozebi e malce offtopic no samo sakam da gi pozdravam site navivacki grupi vo Makedonija i samo sakam da kazam deka mora pozestoko da raegirame protiv ACAB zasto ova sto se sluci poslednovo na natprevarot FK Pobeda-FK Vardar e necovecki.So izrabotka na paroli i so javno izleguvanje i komentiranje na sve sto se slucuva,mora celata javnost da doznae kakvi se pritisocite na ACAB vrz navivacite.Celo Skopje a i drugite gradovi mora da bidat iskrtan so ACAB i so bilo kakvi drugi natpisi protiv kucinjata.Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom