Ми се ебе

Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Абе кае та женати во 5 сабајле требаше да дој да се пука кузнај кај се пука онаму орман...

Абре збеснав од сабајле за клецање... леле леле ќе крка некој копанот викендов :pos2:
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Imash li ABS,pred da svrshish da zakochish :pos2::pos2::pos2:
Чоек, кога јас се родив фабрички ставаа АЗЗ (Ако Застане Застане), после измислија тоа ABS-от демек побезбедно било, па оние внатрешнине од камион за поголема безбедност (Durex Extra Safe), и морав да следам трендови, онака слабо бизнисот (не дека се жалам има муштерики ама..), сеа планирам кожни седишта за поголема удобност и ESP да ставам и паркинг сензори, со сите нишани да бидам...па навремено ќе ве известам како иде сексот после тие модификации :pos2:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Чоек, кога јас се родив фабрички ставаа АЗЗ (Ако Застане Застане), после измислија тоа ABS-от демек побезбедно било, па оние внатрешнине од камион за поголема безбедност (Durex Extra Safe), и морав да следам трендови, онака слабо бизнисот (не дека се жалам има муштерики ама..), сеа планирам кожни седишта за поголема удобност и ESP да ставам и паркинг сензори, со сите нишани да бидам...па навремено ќе ве известам како иде сексот после тие модификации :pos2:
Море гледај рачната убо да ти фаќа :pos2:
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Море гледај рачната убо да ти фаќа :pos2:
Рачната редовно ја проверувам, во месецот може и по неколку пати, која работа ја врши чоече не си свесен, многу битен елемент за безбедноста во сообр...сескот де!:pos2:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Луѓе остајте то, за клецање шо прајме?
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
мене не ми се ебит...
каква мрза ме имат фатено...
одам да си легнам...
не ми е ни до :drk:
ај позз...:salut:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
мене не ми се ебит...
каква мрза ме имат фатено...
одам да си легнам...
не ми е ни до :drk:
ај позз...:salut:
Море оди :drk:, да не направиш вечер дупки по креветот:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom