Фан клуб: Струмица

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Да се разбериме друг пат стаповите од тапаните да ни ги враќате....може вие си вршите некои сексуални потреби со нив ама не бива тоа така:nenene:
Da be brat vcera edna od vnatresnosta na Makedonija i go napikav stapot u ..... i i vikam uzivas a uzivas e ova ti e od serifot da znaes:drk::drk::drk:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
можете да говорате шо сакате,на баскет може слободно да дојдате ама ви кажах со кој да не напоменувам оти гледам некој ми брише постовите...Сеуште постоиме.
но кога ке го почувствувате ова на клипот подолу ке ви дадам рака а до тогаш сте НИШТО!!!!!


Feel The Atmosphere.

:smir::smir:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
abe idninata e pred nas ke osvoime 100 paehari moze.... ama vie ne postoite... ke si gledate kosarka na tv:tv:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Slusaj si ja pesnata pred spienje i sonuvaj pak za 50 razlika,ali jbg samo son!!!
Да беше само сон добро ќе беше за вас, но тоа се оствари, и тоа верувале или не кај вас дома, пред ваши очи. А очигледно си збркал нешто, вие сонувате еееј вие сонувате за титула.

LJUBOMORA BRATCE!!!
Ти не си здрав од каде бе таа љубомора ја имаме ние спрема вас, па немате титула, на што да ви љубомориме?

Името (никот) ти е токму погоден на место, СТРУМИЦА ти е Ноќна мора, еј кошмар сме ти.

Hristov bye bye seljace stavaj kljuc i dobra nok i neka vi e lesna zemja i da pazuirate od basket edno 100 godini:pos2::pos2::pos2::pos2:
Вие ќе чекате уште 100 години за титула, а дали и тогаш? Важно ти нема да го доживееш тоа.

abe idninata e pred nas ke osvoime 100 paehari moze.... ama vie ne postoite... ke si gledate kosarka na tv:tv:
Ама може, а ние тоа го остваривме веќе. До сега не освоивте, за понатаму не се ни надевајте.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
и ке се радувате на победа против соколи и торус:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Да беше само сон добро ќе беше за вас, но тоа се оствари, и тоа верувале или не кај вас дома, пред ваши очи. А очигледно си збркал нешто, вие сонувате еееј вие сонувате за титула.



Ти не си здрав од каде бе таа љубомора ја имаме ние спрема вас, па немате титула, на што да ви љубомориме?

Името (никот) ти е токму погоден на место, СТРУМИЦА ти е Ноќна мора, еј кошмар сме ти.



Вие ќе чекате уште 100 години за титула, а дали и тогаш? Важно ти нема да го доживееш тоа.



Ама може, а ние тоа го остваривме веќе. До сега не освоивте, за понатаму не се ни надевајте.
ние барем ке се надеваме а вие неможете тоа е проблемот кај вас...ние постоиме а вие сте веке минато.....
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
ние барем ке се надеваме а вие неможете тоа е проблемот кај вас...ние постоиме а вие сте веке минато.....
Извини но, сеуште не е ништо официјално. А на што да се надеваме, ние ја остваривме нашата надеж, бевме шампиони на Македонија, кај вас останува надежта, но знаеш како велат надежта последна умира. Продолжете да се надевате на титула...
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Извини но, сеуште не е ништо официјално. А на што да се надеваме, ние ја остваривме нашата надеж, бевме шампиони на Македонија, кај вас останува надежта, но знаеш како велат надежта последна умира. Продолжете да се надевате на титула...
ааааааа добро вие може чекате два дена пред почеток на колото...може ке донесете некоја опасна звезда во тимот....а ти не се секирај за нас..ние ке постоиме уште многу и ке падне титула кад тад само здравје да има..а вие ке гледате во телевизор како се игра баскет во македонија и ке плачете како мали деца зашо неможете тоа да го доживеете во живо...
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
ааааааа добро вие може чекате два дена пред почеток на колото...може ке донесете некоја опасна звезда во тимот....а ти не се секирај за нас..ние ке постоиме уште многу и ке падне титула кад тад само здравје да има..а вие ке гледате во телевизор како се игра баскет во македонија и ке плачете како мали деца зашо неможете тоа да го доживеете во живо...
Шо ние без чувства ли сме, па ние тоа го доживеавме, да не сакаш да ти опишам како е, оти ти тоа уште не си го доживеал, а и уште многу ќе чекаш.

Еве да видиш на снимка како изгледа отприлика:

 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ние доживеавме многу повеке од една титула да ти набројам 4 купа реал мадрид и остали....за разлика од вас со една титула и крај на приказната....
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
ние доживеавме многу повеке од една титула да ти набројам 4 купа реал мадрид и остали....за разлика од вас со една титула и крај на приказната....
Тоа за Реал Мадрид да признавам дека имате голем успех на европска сцена, не сум јас инаетчија како вас, постојано зборувате не сме доживеале, ќе сме се надевале, ќе сме сонувале 50разлика. Дожеавме, надежта ја остваривме, а сонот стана јаве. На европски план успеавме да ја поминеме Цедевита, а ние пак се радувавме на Супер-Купот. Но најважното го немате, 20 години играте во прва лига и неможете една титула да осовите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom