Фан клуб: Струмица

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
abe kak veke ima 2 stranci latovic i bosnjak emi znaci reba use 2 stranci i 2 povratnici ... a koi ke se tie ludi koi ke se vrnat od stranstvo ???? aj kazi mi ???
Абе има некој тама од дек да ги знам ... Ќе најдат а мош и нема да земат со 11 ќе сме ... А може да земаме уште 3 странци :smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Абе сварно тешко име беше забравих му го....Ја Кон-Ан ако знаа как беше нека каже:pos2::pos2:
П.С Не е проблем за височина ак сакате ќе ви најдам и 2.10 до 18 години :pos2::pos2:
hristov a ti kolko si visok ako moze da znam
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Абе има некој тама од дек да ги знам ... Ќе најдат а мош и нема да земат со 11 ќе сме ... А може да земаме уште 3 странци :smir:
abe kak moze da zemat use 3 koo ima veke 2 nema da mozat da igrat ... ili pa da ne go praat makedonec edenio:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Е аман бе 1.60?Ти мене шо ме направи?1.70 сум бе:pos2::pos2:И ај престанете со оф топици заедно и јас со вас...Оти претеравме...За да не не бришат ного после за тава.:wink:
e ti saa se napravi mirako on e visok 1.78:pos2::pos2::pos2:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Е аман бе 1.60?Ти мене шо ме направи?1.70 сум бе:pos2::pos2:И ај престанете со оф топици заедно и јас со вас...Оти претеравме...За да не не бришат ного после за тава.:wink:
Ја само уште еден оф топик :

Грешка бројка сум претиснал :smir:

Back to Topik :
Абе ај они си знаат кој ќе зимат саа ... Влаикидис сигурно ќе направа Ехтра тим :smir: Со душа чекам да дојде септември да ги потепаме малко на ФЕНИ ! ! !
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Ја само уште еден оф топик :

Грешка бројка сум претиснал :smir:

Back to Topik :
Абе ај они си знаат кој ќе зимат саа ... Влаикидис сигурно ќе направа Ехтра тим :smir: Со душа чекам да дојде септември да ги потепаме малко на ФЕНИ ! ! !
sakam feni da izgubat 30-40 razlika dogodina koo ke doot u STRUMICA a i doma da izgubat
a vlaikidis imam cuvsvo oti ke napraa silen tim :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Ја само уште еден оф топик :

Грешка бројка сум претиснал :smir:

Back to Topik :
Абе ај они си знаат кој ќе зимат саа ... Влаикидис сигурно ќе направа "Ехтра" тим :smir: Со душа чекам да дојде септември да ги потепаме малко на ФЕНИ ! ! !
kak napisal "ЕХТРА" ili EXTRA
 
Г

Грејвдигер

Гостин
sakam feni da izgubat 30-40 razlika dogodina koo ke doot u STRUMICA a i doma da izgubat
a vlaikidis imam cuvsvo oti ke napraa silen tim :vozbud::vozbud::vozbud:
A кој не сака :) И 1 разлика да тепаме, пак е победа... А за 30-40 малце ќе почекаме..

А и нему замерува на Брането (Demonce14), как го приватат така пише
 

Kajgana Shop

На врв Bottom