Фан клуб: Струмица

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Имаме контакт со плејот...Многу добар плеј,што нема ни да го пробуваме смао да прифати да дојде во Струмица...А за другиот центар немам информациии:wink:
Позз...
Како се вика Плејот де ????
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Значи добар проверен играч имаме.хм... нице нице... а какво државјанство има ? т.е од дека е ? србија,хрватска,грк МАКЕДОНЕЦ :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Изненадуване! :wink::helou:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
хехехе..... а да ве прашам нешто од Септември или од Октомври почина нашата лига ???? а и сега оваа ке биде поинтересна бидејки ке има 12 екипи јаоооо јако ке биди ,.... тешка сезона не очекува
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
e tva pa hristov se znaa a nis ne kazuav kazi kak se vika ak znaas ili taka si treskas
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
хехехе..... а да ве прашам нешто од Септември или од Октомври почина нашата лига ???? а и сега оваа ке биде поинтересна бидејки ке има 12 екипи јаоооо јако ке биди ,.... тешка сезона не очекува
10 ekipi ke bidat i ke pocnat od 4 oktomvri
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
tim4e само до тебе една молба ај пишувај КИРИЛИЦА како и сите други !!!
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Е грешка мислаш. Така пишаш само постовето да ти се множат .. Христов ак незнаа кој знаа ? :pos2::pos2:
Богами се знае :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: ....

Да знаете дека струмица ќе има ЕХТРА ТИМ :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
prvo i prvo od deka tee taa info oti crnrco u cedevita zima tolko plata, vtoro cel tim dali vrede tolko i treto latovic e 204 a ne 206 cm
Тимот на Цедевита минатата година кога играше со нас во ФИБА ЕВРО купот имаше буџет од 1.500.000,00 Евра!!! Црнецот го земаа за да им игра во ФИБА ЕВРО купот бидејќи се надеваа дека ќе не минат и ќе играт против РОСТОВ и сметаа дека ќе им треба за у ПЛЕЈ-ОФ натпреварите. Потоа мислам дека го пуштија црнецот во Турција. Само за споредба , за Цедевита знам 100% оти СЛАВЕН РИМАЦ зима 15.000,00 Евра плата ... не ме питај од дека знам, едноставно знам.

http://www.eurobasket.com/player.asp?Cntry=GRE&PlayerID=152116
Ако сакате 2.06 висок еве ви:pos2::pos2:...94 година е родено детето.Како мене е,а е висок 2.06:cuc::cuc::cuc::zver:Детето е Грк,ама тоа нема веза...:toe:
Аман беее .... ного “метла“ тај ... Со тебе да не беше тава дете у Шпанија па го гледа как играа....
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Христов кажи как се вика плејо не криј што ке ти биде ако кажаш или изгледа на тебе ти кажа претседатело на Струмица да не кажуваш a :pos2::pos2:
кажи што криеш ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom