Фан клуб: Струмица

Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Утре ако не заборавам, ке прашам, па ке ви кажам до што информација сум дошол
те чувам за збор ... ама мислам дека и од упрвата на СТР синоќа некој ми рече дека вчера поручек овие од БИБЛ кажале дека сите 3 екипи ке биле во БИБЛ ... ама ај додека не потврдат не се знае...
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Е ај ова да не ја броиме:pos2: Вие вака 2 пати, ако не се лажам и 3 пати не победивте... и не се сметат тие победи:pos: Се гледа колку праташ кошарка, од ко влезе Фени у финалето :nesvest:

Да дојдеше во Струмица ќе видиш кој се фанови а кој не... Вчера атмосферата беше на највисоко ниво, и на претходниот натпревар беше, но не толку како денес! А кои се тие лозари? Тоа групата за денсање?

http://uk.youtube.com/watch?v=slaW8KqMSZM
ako ne si znael toj klipot e sniman so mzt prvata a togas nie lozarite recesi i ne bevme formirani a tie luge sto gi gledas na najdolnite redovi se najgolemite propalici u kavadarci i tie se izbrkani,togas napravija incident,na rakometot sega skoroto so vip napravija incident i vodzite si se trgnaa paa tie ne se nenormalni so speci da se tepaat......nas vodza ni e toj so crvenata kapa a moze da se rece deka i toj so maramata ni e vodza
a nesto mi kazuva deka ti si kostur 23 na youtube:)
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
a demek vie sto ste ostanale ste asalni. bozeeeeee
ako ne si znael kaj nas nema eden ulav kako kaj vas najseriozno ti kazuvam
tie sto bea site se izbrkani kaj nas sega postarite clenovi barem imaat mozok za razlika od vasite
samo da ti kazam nesto za ovoj nacistot sto ve pozdravuva
toj vo jane sandanski skokna od kaj sto vleguvaat gostinskite navivaci mislam znaes kade e toa kako terasa sto e nad kosevite
i mu udri boks na ovoj trenerot sega sto e na amak
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Ѓера. Може да го посере воа фа1997 ако се сретнат 1 на 1
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе вие писмени сте? имате тема фени фан клуб и мзт фан клуб не ја уништувајте темава со глупости колко пати сум ви рекол..ц ц ц ... Во струмица имаше претставник на библ и на полувремето кажаа оти струмица и официјално е примена во БИБЛ лигата и затава не дигајте галама..радикал чекаме информација од тебе
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Шај Штрикс(така беше мислам)пријател е со Амир од порано
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Еј ФЕНИ ФАН АБЕ АЈ ЗАКУТИ ЕЈ ::: УНИШТУВАШ НИ ГА ТЕМАТА ! СТРУМИЦА Е ТЕМАТА
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе вие писмени сте? имате тема фени фан клуб и мзт фан клуб не ја уништувајте темава со глупости колко пати сум ви рекол..ц ц ц ... Во струмица имаше претставник на библ и на полувремето кажаа оти струмица и официјално е примена во БИБЛ лигата и затава не дигајте галама..радикал чекаме информација од тебе
Ја незнам од кај избаци ваа информација кај вас кога состанокот на бордот е на 3 јуни и до тогаш ништо не се знае кој и што ќе играе некако ми е нереално мене оваа уште одма да му соопштат таква информација тешко сепак во вторник ќе биде официјално објавено коа ништо друго дај по интернет да побараме ваљда има БИБЛ некој нивни сајт па таму пише нешто можеби.:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom