Фан клуб: Струмица

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
luge da vi kazam oti jas skoro i da ne ja gledav 3/4 oti bev da si kupam tost do najbliskata sendvicara i slusam cel grad ece od lozarite kako se raduvaat i koga se vrativ vidov nekoj poen i desavkata i posle pustija odbojka
nego zborot mi bese deka vas mora da ve kaznat mnogu mnogu mnogu ako bideme realni
a braun i da go kaznat ne veruvam deka kaznata ke bide pogolema od 2000 evra i ne veruvam deka ke go kaznat so nekoa utakmica neigranje
sudiite mora da se kaznat ne unistija nas na 3-te utakmici pa i vas red dojde so si e taka taka si e
jas mislam deka se smirija strastite ali mene me nervira toa sto se falite i se gordeete kako ste mavale so sisinja i dr....pa toa e na steta na klubot,mak basketot,gledacite.....a i toa moze da go naprave dete od 7 godini
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
абџекшн ... :pos2:
Кој кажа нешто за казни ...
Можеби КФМ сега ке ја казни публиката од северната трибина со 6 натпревари негледање а јужната (таа со ајдуците) со 2 натпревара негледање ... оти луѓето т.е ајдуците кажи речи не мајнаа ништо ... повеќе мајаа фамилијарните луѓе од другата трибина
znaci ajducite dokazale deka go sakaat klubot poveke od nekoi sto ednas nedelno gledaat i grickaat semki i ne mu e gajle za klubot sekoja cest za ajduci
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
абџекшн ... :pos2:
Кој кажа нешто за казни ...
Можеби КФМ сега ке ја казни публиката од северната трибина со 6 натпревари негледање а јужната (таа со ајдуците) со 2 натпревара негледање ... оти луѓето т.е ајдуците кажи речи не мајнаа ништо ... повеќе мајаа фамилијарните луѓе од другата трибина

Да да ајдуците не правии проблеми дури они смируваа публиката мааше ама и тава црното гомно со има да провоцире публиката и да ја маа топката крвнички:nerv::nerv:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
luge da vi kazam oti jas skoro i da ne ja gledav 3/4 oti bev da si kupam tost do najbliskata sendvicara i slusam cel grad ece od lozarite kako se raduvaat i koga se vrativ vidov nekoj poen i desavkata i posle pustija odbojka
nego zborot mi bese deka vas mora da ve kaznat mnogu mnogu mnogu ako bideme realni
a braun i da go kaznat ne veruvam deka kaznata ke bide pogolema od 2000 evra i ne veruvam deka ke go kaznat so nekoa utakmica neigranje
sudiite mora da se kaznat ne unistija nas na 3-te utakmici pa i vas red dojde so si e taka taka si e
jas mislam deka se smirija strastite ali mene me nervira toa sto se falite i se gordeete kako ste mavale so sisinja i dr....pa toa e na steta na klubot,mak basketot,gledacite.....a i toa moze da go naprave dete od 7 godini
хахаха.убаво ме насмеа пред да си легнам еј.. ве уништија во 3 утакмици ? хахаха..да не е обратно бе на нас во 3-4 а на вас во пола утакмица т.е 2-3 четвртини.не се глупири сите убаво знааме шо направии на купо а и на другите утакмици.Псст:pos:
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.831
Поени од реакции
492
Voa ako go smetata za pobeda ja ce se otkazam od kosarkata , vi nemate lice da navivate kosarka , gubite i placite toa li se fanovi za tim se naviva od srce a ne od cotek sramota ste cela strumica i cela navivacka grupa vi ne ste Fanovi vi ste kako navivacka grupa od 6 godisni deca.,

.Feni Champion.

Vo sreda posledniot udar ce vi go zadadime!
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
хахаха.убаво ме насмеа пред да си легнам еј.. ве уништија во 3 утакмици ? хахаха..да не е обратно бе на нас во 3-4 а на вас во пола утакмица т.е 2-3 четвртини.не се глупири сите убаво знааме шо направии на купо а и на другите утакмици.Псст:pos:
sto da ti kazam osven deka toj odgovor go ocekuvav od vasa strana ne znam oti taa recenica ja staviv vo postot:toe:
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Voa ako go smetata za pobeda ja ce se otkazam od kosarkata , vi nemate lice da navivate kosarka , gubite i placite toa li se fanovi za tim se naviva od srce a ne od cotek sramota ste cela strumica i cela navivacka grupa vi ne ste Fanovi vi ste kako navivacka grupa od 6 godisni deca.,

.Feni Champion.

Vo sreda posledniot udar ce vi go zadadime!
ako se motivirat kako naa sreda ke bide zestoko
nego mu preporacuvam na site fanovi na feni koj sto ke go gledaat feni da ne mavaat so sisinja,zapalki......za da im dokazeme kade ima najmirna no zestoka publika
navivacite na mzt se gordeat so toa sto gi imalo na vesnici i pisuvalo ke propatat od navivacite.....strumicani toa bi trebalo da go ima u pon na naslovna u mak sport pa se nadevam deka i vie nema da stavate avatari kako pise skandal vo sr,strumica ke propati poradi park.....
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
luge da vi kazam oti jas skoro i da ne ja gledav 3/4 oti bev da si kupam tost do najbliskata sendvicara i slusam cel grad ece od lozarite kako se raduvaat i koga se vrativ vidov nekoj poen i desavkata i posle pustija odbojka
nego zborot mi bese deka vas mora da ve kaznat mnogu mnogu mnogu ako bideme realni
a braun i da go kaznat ne veruvam deka kaznata ke bide pogolema od 2000 evra i ne veruvam deka ke go kaznat so nekoa utakmica neigranje
sudiite mora da se kaznat ne unistija nas na 3-te utakmici pa i vas red dojde so si e taka taka si e
jas mislam deka se smirija strastite ali mene me nervira toa sto se falite i se gordeete kako ste mavale so sisinja i dr....pa toa e na steta na klubot,mak basketot,gledacite.....a i toa moze da go naprave dete od 7 godini
Пријателе.... јас не правдам затава шо летаа “проектили“ накај судиите а после и накај Браун оти типо се направи “амерички-нинџа“ и мајна топка накај публиката... против сум за секаква сила у спорто (освен у борилачките спортове :) ), ама мора да разбераш една работа: Тие 6-7 минути у 3-та четвртина имаа најлошо судење ... отепаа не ... Епа кога ке зовре публиката не се смирува лесно а тава треба да го знаат тие шо судат ...
Ај кажи оти кога не тепавте втората утакмица у првенството никој ништо не маваше - оти не тепаате поштено, не надиграјаате. Првата утакмица га гледах у Кавадарци - Струмица 4-та четвртина играја не против Фени туку против судиите (оше на Цветков и Заев да им дадаа по 5 лични грешки), Купо у Кавадарци - апла судење за фени (не гледат судиите ни чекори, вашите играчи се расправат со судии а на нашите за еден приговор - техничка), сега пак исто.... не ме заебавај, Фени спонзор на КФМ, Семинар на судии у Франкфурт - кој плаќа = Фени, у цела европа казнуват по еден натпревар и поголема парична казна а Грне и Латовиќ по 6 и по 2 натпревара - апла да се осакате Струмица за да може Фени полесно до титула ...
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
abe sea jas da fanam da ti go skrsam nosot ili pa da ti idam doma za da se tepam so tebe.....neli zasluzuva toa takvi kazni duri i podrasticni zasluzuva ali ova e makedonija :toe:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.670
Поени од реакции
11.391
Абе не треси глупости! Нии со причина мајааме!!
бдв... ти ли си тај на аватаро шо тее стаан :))
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
abe sea jas da fanam da ti go skrsam nosot ili pa da ti idam doma za da se tepam so tebe.....neli zasluzuva toa takvi kazni duri i podrasticni zasluzuva ali ova e makedonija :toe:
Немам намера да се убедувам со тебе ... уживај и навивај
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Абе сите будали се собрале ќе делат памет. Право да ви кажам ви сте најпаметни од најглупите. Сепак и тоа е успех за некој со толку низок процент на интелигенција. Од тука сите сте будали сеа шо пишите(галактикос те мислев малку попаметен). DarkWalker i Viktoranius само ви вредат бе. Сите сте кој од кој. А Струмица нека биде и Лос Анџелес за Кавадарци,ама ви вода може да ни носите по култура. Ај сеа на нива чушките да ги гледате. И слушам ногу смрдело салата-да не не сте се истуширале кога сте дошле на утакмица?


Абе зш последниот натпевар кај вас се играше у 20:00 часот не ли си размислил а??Па да имете време да си дојдате од лозето и нивите да се избајнате ако сакате де и да дојдете на косарка оти нели лозето пред се:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.831
Поени од реакции
492
Пријателе.... јас не правдам затава шо летаа “проектили“ накај судиите а после и накај Браун оти типо се направи “амерички-нинџа“ и мајна топка накај публиката... против сум за секаква сила у спорто (освен у борилачките спортове :) ), ама мора да разбераш една работа: Тие 6-7 минути у 3-та четвртина имаа најлошо судење ... отепаа не ... Епа кога ке зовре публиката не се смирува лесно а тава треба да го знаат тие шо судат ...
Ај кажи оти кога не тепавте втората утакмица у првенството никој ништо не маваше - оти не тепаате поштено, не надиграјаате. Првата утакмица га гледах у Кавадарци - Струмица 4-та четвртина играја не против Фени туку против судиите (оше на Цветков и Заев да им дадаа по 5 лични грешки), Купо у Кавадарци - апла судење за фени (не гледат судиите ни чекори, вашите играчи се расправат со судии а на нашите за еден приговор - техничка), сега пак исто.... не ме заебавај, Фени спонзор на КФМ, Семинар на судии у Франкфурт - кој плаќа = Фени, у цела европа казнуват по еден натпревар и поголема парична казна а Грне и Латовиќ по 6 и по 2 натпревара - апла да се осакате Струмица за да може Фени полесно до титула ...
toa za brown si greska ako ne pa brown maana oti nego go udaria
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.831
Поени од реакции
492
Абе зш последниот натпевар кај вас се играше у 20:00 часот не ли си размислил а??Па да имете време да си дојдате од лозето и нивите да се избајнате ако сакате де и да дојдете на косарка оти нели лозето пред се:pos2::pos2::pos2:
kosarkata bese vo 20 casot za vi ka ci dojdite od cuskite (frenkite) da pogledate na televizorot kako gubite, oti ako bese u 19.00 ce si dojdete od cuskite i malce ce srabotete i na seta taa i poraz vaka em povece si srabotite i + porazot:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom