Фан клуб: Струмица

V

Viktoranius

Гостин
Како бе да тепаме таков човек греота беше. Сироти и он не знаеше што праве пееше песни на ФА и викаше Струмица. Жива комедија беше се исмеваше цела сала со него, па се спрепна се утепа, се разгуцка надоле:pos2::pos2::pos2:

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Ти изгледа немаш појма за каков човек станува збор, а ако си ти тај дојди ти сам во Струмица и пеј песни па да видиме дали на нас ќе ни е грев да те срамнеме со земјата. :wink:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Ти изгледа немаш појма за каков човек станува збор, а ако си ти тај дојди ти сам во Струмица и пеј песни па да видиме дали на нас ќе ни е грев да те срамнеме со земјата. :wink:

:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Ти изгледа немаш појма за каков човек станува збор, а ако си ти тај дојди ти сам во Струмица и пеј песни па да видиме дали на нас ќе ни е грев да те срамнеме со земјата. :wink:
Ајде бе нека дојде он на натпревар Фени-Струмица и да видеш што ке му се случи него тука... а плус тоа и тиа беа сите од струмица ште седеа над клупата на Струмица...За ваша информација
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ајде бе нека дојде он на натпревар Фени-Струмица и да видеш што ке му се случи него тука... а плус тоа и тиа беа сите од струмица ште седеа над клупата на Струмица...За ваша информација
Не,бе еве приемр да е купот во Струмица.Ти би дојдел да навиваш сам во Струмица?Ајде искрено ми одговори.Тоа сакаше да казе Димитар,а не на утакмица Фени-Струмица:nesvest: :nesvest: :nesvest:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Не,бе еве приемр да е купот во Струмица.Ти би дојдел да навиваш сам во Струмица?Ајде искрено ми одговори.Тоа сакаше да казе Димитар,а не на утакмица Фени-Струмица:nesvest: :nesvest: :nesvest:
Зошто да не дојдам ако играјме со некој друг тим, а ако играеме со Струмица ке си дојдам со лозари како минатиот пат. Он дојди тука на натпреварот Струмица-Амак,е кажи ми сега ти што ми смета мене он да вика струмица на натпревар во кој не играе Фени?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Зошто да не дојдам ако играјме со некој друг тим, а ако играеме со Струмица ке си дојдам со лозари како минатиот пат. Он дојди тука на натпреварот Струмица-Амак,е кажи ми сега ти што ми смета мене он да вика струмица на натпревар во кој не играе Фени?
Нека,ти објасни некој АЈДУК:pos2: ..А што ви сметаа Винари?Па дојдовте да навивате против Неготино:nesvest: :nesvest: :nesvest: ...Ааа знам нема кој да и го лижа газот на Чкембарите.:toe:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ајде бе нека дојде он на натпревар Фени-Струмица и да видеш што ке му се случи него тука... а плус тоа и тиа беа сите од струмица ште седеа над клупата на Струмица...За ваша информација

Ќе дојде утре, и тоа нема да биде сам, ќе биде со 200 души Ајдуци, па пробајте нешто и може да се повтори историјата од лани.



Зошто да не дојдам ако играјме со некој друг тим, а ако играеме со Струмица ке си дојдам со лозари како минатиот пат. Он дојди тука на натпреварот Струмица-Амак,е кажи ми сега ти што ми смета мене он да вика струмица на натпревар во кој не играе Фени?
И со било кој тим да играте и да дојдаш да навиваш сам, пак ќе го јадаш.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Нека,ти објасни некој АЈДУК:pos2: ..А што ви сметаа Винари?Па дојдовте да навивате против Неготино:nesvest: :nesvest: :nesvest: ...Ааа знам нема кој да и го лижа газот на Чкембарите.:toe:
Тоа немаше врска со Чкембарите. Имавме нерасчистени сметки со Винари за тоа дојдовме. Иначе не навивавме многу онака плускање тропање :vozbud: Не сум брлав да се дерам за ништо :pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Тоа немаше врска со Чкембарите. Имавме нерасчистени сметки со Винари за тоа дојдовме. Иначе не навивавме многу онака плускање тропање :vozbud: Не сум брлав да се дерам за ништо :pos2:
А,со Ајдуците ги расчистивте?Ах,знам како е да ти го земат транспарентот,од пред очи:toe: :pos2: :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
А,со Ајдуците ги расчистивте?Ах,знам како е да ти го земат транспарентот,од пред очи:toe: :pos2: :pos2:
Да бе со 10 реда обезбедување и полиција и дете од 5 години ќе си го земе таква глупа организација немам видено ни во Скопје на Карпош Соколи туку ај терај те си ви како што си саката и не само прикаски си кажујте што беше тоа синоќа а замалку од готово вересија ќе си направевте според мене не заслужена победа голема помош од судиите посебно од Милојевиќ и сега речете вас ве тероризирале судиите ај молим те денеска ќе паќате од Пелистер со таква игра тешко финале освен Латовиќ другите сите под просек.
А за Чкембари ич да не ви е гајле што и како сме со нив тоа за газот не ти беше во ред а кога сме тука вие чиј газ лижете на скопјани на Комити а а...
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Кога играме со Пелистер?
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Хахаха абе еј ги тепавте ли Ајдуците што беа??? слушам дека не сте ги допреле ... :pos2::pos2::pos2::pos2: Така се силите :wink: Али ај нема веза... Од играта во 1 половина беф задоволен али после кога се повреди Богоев ... оплескааа се ... Мислам дека овој тренерот на АМАК тропа само глупости некој ... Демек дека нешто од наша страна било фер ... А незнам од која страна играа неспортски ... (абе не се научани да губат ):nenene: ова беше ич не спортско од нивна страна ... не личат на спортисти ... Поздрав до сите фан клубови и со повеќе среќа !!!!!
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Vo 5 h i 30 min na centarot koj saka da ode deneska za Kavadarci taka sami se organizirame ke odime 3 kombinja po se izgleda,a zdravje boze utre da igrame finale ke ima 4 avtobusi vo 6h ke se trgnuva pred spomenikot Goce Del4ev.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
aj so sreka vecer da pobedime NAPRED STRUMICA cela strumica e so tebe
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.195
Поени од реакции
950
не заслужена победа голема помош од судиите посебно од Милојевиќ и сега речете вас ве тероризирале судиите ај молим те


tuka nesto greska si kak so mi stoo za potsetuvanje koga se topese razlikata na Strumica ovoj crnecot na AMAK SP napravi dvojno vodenje koe go vidoa site no ne i sudiite:toe:
pozz do site
 

Kajgana Shop

На врв Bottom