Фан клуб: Струмица

Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
sinoca so amak malce falese da napravite od gotovo-veresija. ama po moe mislenje toa e poradi neigranjeto na bogoev koj e lider na timot.sepak vo takva penal zavrsnica pobedija nervite i iskustvoto na strumica nasproti mladite igraci na amak.dali ste informirani koj bese navivacot od STRUMICA koj sinoca priredi teatar vo jasmin?
ako nekoj znae neka pise
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
sinoca so amak malce falese da napravite od gotovo-veresija. ama po moe mislenje toa e poradi neigranjeto na bogoev koj e lider na timot.sepak vo takva penal zavrsnica pobedija nervite i iskustvoto na strumica nasproti mladite igraci na amak.dali ste informirani koj bese navivacot od STRUMICA koj sinoca priredi teatar vo jasmin?
ako nekoj znae neka pise
Site nie znaeme koj bese navivacot.I velis priredil teatar , a jas ke ti kazam deka ovoj covek ima golemo srce ne se plasi od nikoj i imase srce da stane i sam da naviva za Strumica u sred Kavadarci, se zakanuvavte celo vreme poradi znameto so vi go zedovme vo Strumica deka loso ke si pomineme vo kavadarci , vie snosti nemavte srce da odite da se presmetate so eden Ajduk a ne pa (ako igrame finale so vas) vo sabota koga ke vi dojdeme mnogu mnogu poveke.
 
V

Viktoranius

Гостин
Site nie znaeme koj bese navivacot.I velis priredil teatar , a jas ke ti kazam deka ovoj covek ima golemo srce ne se plasi od nikoj i imase srce da stane i sam da naviva za Strumica u sred Kavadarci, se zakanuvavte celo vreme poradi znameto so vi go zedovme vo Strumica deka loso ke si pomineme vo kavadarci , vie snosti nemavte srce da odite da se presmetate so eden Ajduk a ne pa (ako igrame finale so vas) vo sabota koga ke vi dojdeme mnogu mnogu poveke.

Дефинитивно тоа беше Ајдукот што има најмногу срце, и најмногу од сите тука на форумот знае како се сака клуб. А они се закануваа демолирања на автобуси, а сношти сам гол ајдук им шизаше на сред сала.

Повторно докажаа дека се само јаки на зборови.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Дефинитивно тоа беше Ајдукот што има најмногу срце, и најмногу од сите тука на форумот знае како се сака клуб. А они се закануваа демолирања на автобуси, а сношти сам гол ајдук им шизаше на сред сала.

Повторно докажаа дека се само јаки на зборови.
Аха,толку се закануваа,закануваа...
П.С Мислам дека повторно излегов,во право кога велев дека Латовиќ ке биде,најдобар во вториот дел?Кој памти нека каже дали,беше така.:smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Аха,толку се закануваа,закануваа...
П.С Мислам дека повторно излегов,во право кога велев дека Латовиќ ке биде,најдобар во вториот дел?Кој памти нека каже дали,беше така.:smir:
Да јас го помнам тој пост, само сега ме мрзи да терам.
 
Член од
7 февруари 2005
Мислења
688
Поени од реакции
76
ХАХА ДА БЕ јако беше се соблече гол во сред Кавадарци аххаха Закон е....
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Кој беше адјукот?
Ја гледав утакмицата, ама од момент на момент, кога ке ми текнеше :)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
MeToNo1[MkD];1219648 напиша:
Кој беше адјукот?
Ја гледав утакмицата, ама од момент на момент, кога ке ми текнеше :)
Седеше,над клупата на Струмица !
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Мислам дека тој им е водичот ако грешам поправете ме.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Како бе да тепаме таков човек греота беше. Сироти и он не знаеше што праве пееше песни на ФА и викаше Струмица. Жива комедија беше се исмеваше цела сала со него, па се спрепна се утепа, се разгуцка надоле:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Како бе да тепаме таков човек греота беше. Сироти и он не знаеше што праве пееше песни на ФА и викаше Струмица. Жива комедија беше се исмеваше цела сала со него, па се спрепна се утепа, се разгуцка надоле:pos2::pos2::pos2:
Можеби,жива комедија.Но тој имаше срце,и без срам дојде да навива и сам !Таквите навивачите заслужуваат РЕСПЕКТ !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom