Фан клуб: Струмица

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
:pos2: :pos2: :pos2: Ajde sega cekaj podrska od Radical-Aerodromka,abe ej glupak neznaes ti drugo osven kopacot i na niva ti neznaes nisto drugo da kazes.!!!
P.S Together_Lozari tocno e sekoj ima pravo na izbor:pos2: :pos2:
Мали смири се малце не треси глупости,изгледаш како за 6 години не 13:wink:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Слушај бре даа како не те мрзе оволкав текст да пишуваш ти џабе се тупиш да пишиш кога никој не го чита ако мислиш дека ќе постигниш со тоа што ќе пишуваш романи и есеи:pos2:се ти е џабе се отиде у курац од вчера а гледам тешко се контролира..:baeh:
Ти толкав текст не си прочитал во цело твое образование, знам, затоа ти е тешко. Не беше наменето за тебе и тие како тебе де
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
:pos2: :pos2: :pos2: Ajde sega cekaj podrska od Radical-Aerodromka,abe ej glupak neznaes ti drugo osven kopacot i na niva ti neznaes nisto drugo da kazes.!!!
P.S Together_Lozari tocno e sekoj ima pravo na izbor:pos2: :pos2:
Читај ми ги постовите уназад ќе видиш што сВе јас знам да кажам и што сВе имам кажано. Прашањето е дали јас или ти си тој што незнае што да каже хмм? По 2 секунди размислување го имаме победникот ! Христов дечкото на 13 годишна возраст изгледа како на 5 и плус се фали дека има девојка, бравооо ! Дури ми текнува еднаш во немоќ побара да го бануваат од темата, така? А исто и сега во немоќ пишува што прво му дојде на памет, затоа што незнае да мисли и не излегол од неговота Струмица, а најнова вест е тоа што не го пуштаат да оди на утакмица, мора да оди со неговите, па сега се правда дека е болен. А ти Together_Lozari ебати никот не си можел ништо подобро од тоа да смислиш, убаво ти кажа Радикал бери памет од вчера за да не биде кога ќе почнеш и ти ко овој твојов другар Христов да тонеш во немоќ да пишуваш ноторни лаги на форумов.
Текстот што го напиша Радикал ти никад не би можел да го напишеш не се учи на нива и со стока како се пишува.
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Читај ми ги постовите уназад ќе видиш што сВе јас знам да кажам и што сВе имам кажано. Прашањето е дали јас или ти си тој што незнае што да каже хмм? По 2 секунди размислување го имаме победникот ! Христов дечкото на 13 годишна возраст изгледа како на 5 и плус се фали дека има девојка, бравооо ! Дури ми текнува еднаш во немоќ побара да го бануваат од темата, така? А исто и сега во немоќ пишува што прво му дојде на памет, затоа што незнае да мисли и не излегол од неговота Струмица, а најнова вест е тоа што не го пуштаат да оди на утакмица, мора да оди со неговите, па сега се правда дека е болен. А ти Together_Lozari ебати никот не си можел ништо подобро од тоа да смислиш, убаво ти кажа Радикал бери памет од вчера за да не биде кога ќе почнеш и ти ко овој твојов другар Христов да тонеш во немоќ да пишуваш ноторни лаги на форумов.
Текстот што го напиша Радикал ти никад не би можел да го напишеш не се учи на нива и со стока како се пишува.
arno be sto ima vrska so ne go pustat pa deteto ima samo 13 godini....ja pa ti si si odel nekade bez da znaat tvoite roditeli na 13 god...ili si odel ja na pr na 13 godini odev sekade na utakmici oti sum baraba.....hahahahahahahaha:pos2::pos2:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ни јас :toe:



Ај измери им го сека паметот ако можеш да најдеш кантар за толку мали тежини



Страв ми е да си го кажам името, од тебе или од В...АНУС??? А дали ти текнува зашто не го кажувам името? Пошто Аеродромка ви го кажа и го злоупотребувате тоа, а она во најдобра намера ви даде и МСН контакт. Од тебе да се плашам? Од В...Анус? Момак, не се преценувајте, доста си летате во облаци и да ме знаете ке ми се фатите за мандалото. Вие сте едни мрсулчиња, мене испод ниво ми е да зборам со вас, како што можете да видите, ниеден мој пост не се однесува на кошарка и нема озбилен муабет, пошто ти лижигзле едно што се самозадоволуваш на БОБИ РАДИКАЛОТ и оној В...Анус, да не го речам Димче Туриманџоски зналацот и начитаниот тип, и со вас уште една плејада лозари и ваши со навивачи за ЗЗ Струмица не заслужувате да го споделувам моето мислење со вас. Бидете малце како Иле, Струмикс, Маркус, заслужете го моето внимание со некој мудар пост, ама како е тоа можно, нели, од вашите глави неможе да излезе тросложен збор а не па да сврзете цела реченица. Значи, името мое, за тебе е неосвоива тврдина, нема што да те боли тебе мочалото како се викам јас. Оној кој што треба да ме знае, ме знае, а ти, ти си само едно мрсулче дудлачко, земјоделец во подем кое ми ги исполнува досадните зимски ноќи.

Иле, Маркус и незнам кои беа други, дај средете ги некако децава, не ги пуштајте да се бламираат и воедно да ве бламираат вас пошто кога е еден малоумен, тогаш е индивидуа, кога од исто место се двајца малоумни тогаш луѓето основано вадат заклучок за целата популација која овој примерок ја репрезентира
Абе радикал до пред 3 години немаше 50 луге на утакмици игравме финале со работнички 100 луге преку сила , минатата година цела сала нема каде човек да седне , и цела струмица , сите луге станаа Познавачи на кошарката пред 15 години ако можам да ги наречам со една сезона следење кошарка , тоа не се однесува за христов ама бројот е многу мал кој што следеле повеке од 4 години .

Слушај бре даа како не те мрзе оволкав текст да пишуваш ти џабе се тупиш да пишиш кога никој не го чита ако мислиш дека ќе постигниш со тоа што ќе пишуваш романи и есеи:pos2:се ти е џабе се отиде у курац од вчера а гледам тешко се контролира..:baeh:
Знаеш секој немоше да пишува како што викаш ти романи и за тоа треба да имаш нешто што тој го има а ти го немаш .
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9

Била... редно време е да се стави клуч на темата! Макар и на определено време, додека да се смират хармоните на овие "верни" навивачи!
:locked::locked::locked::locked::locked:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
zs be da staat kluc ne se karame na sekooo tema e taka....so ti preci pa taj forum na tebe neli si ti od sr prodadena duso..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе радикал до пред 3 години немаше 50 луге на утакмици игравме финале со работнички 100 луге преку сила , минатата година цела сала нема каде човек да седне , и цела струмица , сите луге станаа Познавачи на кошарката пред 15 години ако можам да ги наречам со една сезона следење кошарка , тоа не се однесува за христов ама бројот е многу мал кој што следеле повеке од 4 години .



Знаеш секој немоше да пишува како што викаш ти романи и за тоа треба да имаш нешто што тој го има а ти го немаш .
Ile aj i ti ne tresi nogo,pa ti imas 15 godini be so govoras so jadas tolko ...Odi izlizi mu go na Radcalniot...C.c.c.c. od takvi prodadeni dusi kako tebe:tapp: :tapp: :tapp: :tapp:
Sto sakas da kazes ti znaes najmnogu,c.c.c.c. pa nekni me pituvase kolku plata zimal toj kolku plata zimal onoj :nesvest: :nesvest: :nesvest:
Neznam kako ne ti e sram...Ti si najdobar poznavac na kosakrata c.c.c.c.c.:drk: :drk: :drk: :drk:
 
V

Viktoranius

Гостин
arno be sto ima vrska so ne go pustat pa deteto ima samo 13 godini....ja pa ti si si odel nekade bez da znaat tvoite roditeli na 13 god...ili si odel ja na pr na 13 godini odev sekade na utakmici oti sum baraba.....hahahahahahahaha:pos2::pos2:

Брат ти си несалам хахахахахахахах ОТИ СУМ БАРАБА хахахахахаха помочах се.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Читај ми ги постовите уназад ќе видиш што сВе јас знам да кажам и што сВе имам кажано. Прашањето е дали јас или ти си тој што незнае што да каже хмм? По 2 секунди размислување го имаме победникот ! Христов дечкото на 13 годишна возраст изгледа како на 5 и плус се фали дека има девојка, бравооо ! Дури ми текнува еднаш во немоќ побара да го бануваат од темата, така? А исто и сега во немоќ пишува што прво му дојде на памет, затоа што незнае да мисли и не излегол од неговота Струмица, а најнова вест е тоа што не го пуштаат да оди на утакмица, мора да оди со неговите, па сега се правда дека е болен. А ти Together_Lozari ебати никот не си можел ништо подобро од тоа да смислиш, убаво ти кажа Радикал бери памет од вчера за да не биде кога ќе почнеш и ти ко овој твојов другар Христов да тонеш во немоќ да пишуваш ноторни лаги на форумов.
Текстот што го напиша Радикал ти никад не би можел да го напишеш не се учи на нива и со стока како се пишува.
Da priznavam moite nema da me pustat da odam sam vo drug grad na 13 godini:tapp: :tapp: ....
A za toa deka lazam deka sum bolen...Mnogu gresis eva stani utre vo 9:00 koga site se na skolo na moja vozrast vo Strumica,jas i ti ke piseme na forumot:nesvest: :tapp:
P.S Duri vo cetvrtok ke odam na skolo,otidov malku vo Of Topic ama morav...:nesvest:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Da priznavam moite nema da me pustat da odam sam vo drug grad na 13 godini:tapp: :tapp: ....
A za toa deka lazam deka sum bolen...Mnogu gresis eva stani utre vo 9:00 koga site se na skolo na moja vozrast vo Strumica,jas i ti ke piseme na forumot:nesvest: :tapp:
P.S Duri vo cetvrtok ke odam na skolo,otidov malku vo Of Topic ama morav...:nesvest:
nis ne mozis da mu dokazis na momcite od F.A takvi se oni so da prais mora da ima i takvi :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Cekajte cekam odgovor od Ile,F.A ke zbori gluposti jas ne sum kako nego i Radicalniot,da lazam sum lazel deka sum bil bolen c.c.c.cc.
P.S ajde Ile odgovori!!!
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11

Била... редно време е да се стави клуч на темата! Макар и на определено време, додека да се смират хармоните на овие "верни" навивачи!
:locked::locked::locked::locked::locked:
Да бев Модератор ќе ја заклучев вака...чекаме на супер админите:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Abe zosto da ja zaklucite samo si pravime muabet,pa i toa e kosarkata malku zar aman pa vii:tapp: :nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom