Фан клуб: Струмица

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Сакаш ли јас и ти да направиме еден компромис?

Ќе направиме вака..........Јас викам оти Струмица ке зема двојна титула, ти велиш Фени ќе го зема купот. Ако успее Фени да зема една титула оваа година јас лично ке ти се извинам на тебе тука во јавноста, и веќе нема да влезам на форумот, а ако победам јас ти ке си ја затнеш таа муцка лозару со тапија, за да не ти ја ставам тапијата во гз.

Не провоцири.
Абе не провоцирам си правам муабет со HRisToV, а иначе се согласувам со твојот компромис и мислам дека стварно нема да зажалам ама и ти стварно да го исполнис ветувањето. Важи?:vozbud:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ууууу колку јако ќе биде ваа година уште сеа осеќам. Ќе има јака борба, страшно ќе биде ама за жал некој на крајот ќе биде со наведната глава. Кој ќе биде ..не знам.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Да бе, сериозен сум, јас ставам раце во оган за Струмица, и оваа година ќе има двојна титула, ако не е така да ме плукате.
Takvi navivaci i se potrebni na Strumica.
Bravo DIMITAR !!
Imame isto mislenje,vo oganot ke ima 4 race mesto dve:pos2: :smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе не провоцирам си правам муабет со HRisToV, а иначе се согласувам со твојот компромис и мислам дека стварно нема да зажалам ама и ти стварно да го исполнис ветувањето. Важи?:vozbud:
Важи бе, ама ако видам уште еден пост да провоцираш, право договорот пропаѓа.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Да бе, сериозен сум, јас ставам раце во оган за Струмица, и оваа година ќе има двојна титула, ако не е така да ме плукате.
Ок тоа. Уште еднаш ке кажам: Нека победе подобриот! Кој во овој случај ти мислиш дека е Струмица а јас Фени и не би разговарал повеке на оваа тема...pozz
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
OOOOOOOOOOOO ke bide zesko ima iskri uste sega gledam bravo lozar taka se saka klub bravo i za deckoto od sprotivniot tabor mi se sviga nacinot na toa sto ja iskazuvate pravata ljubov kon klubot i jas gi turam racete vo oginot zaedno so lozarr so tapija i jas stojam zad negovoto mislenje toes vleguvam vo dogovorot.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ајде лозари од наша ајде секако е на моја сметка мене ке ми ја турале тапијата во газ :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
E dovolno e 2 na 2 :pos2:
Е може би и доволно е оти ако се повеке, според договорот ке треба да престанат да пишуват тиа што ке изгубат така да нема да биде многу интересно кога или струмучани или кавадарчани ке ги нема :pos2::pos2::pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Е може би и доволно е оти ако се повеке, според договорот ке треба да престанат да пишуват тиа што ке изгубат така да нема да биде многу интересно кога или струмучани или кавадарчани ке ги нема :pos2::pos2::pos2:
Ако победите вие тогаш ние бегаме, ама ако победиме ние тогаш ќе треба да бараме повеќе тапи оти и другарчето влезе во договор.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ако победите вие тогаш ние бегаме, ама ако победиме ние тогаш ќе треба да бараме повеќе тапи оти и другарчето влезе во договор.

Епа тоа и сакав да кажам во предходниот мој пост. И до тогаш ако сакате да правиме добар(убав) муабет за кошарка може, а ако сакате да одиме на провокации подобро не се мачите да пишете. Исто и за мене важи!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ако победите вие тогаш ние бегаме, ама ако победиме ние тогаш ќе треба да бараме повеќе тапи оти и другарчето влезе во договор.
Jas nemozam da gi nateram site da si odat od forumot zboram za lozari ako izgubime nie si odime samo jas i Loza so tapija a toa tapija ocigledno deka neznais sto znaci pa ke ti kazam so tapija saka da ti kaze deka se rabote za cistokrven lozar a ne stanuva zbor za nikakvi tapi ili zatki jas se ukluciv u dogovorot samo zaradi klubot i za nikoj drug poedinec..:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom