Фан клуб: Струмица

Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
abe a sega ke saka grkot da plakja 3 avrobusi? cim ne sakal on samo eden...:vozbud:
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Лелеее не знам клубовите ли се натпреваруват или навивачите
Не знам какви луѓе сте да пропадне клубот на противникот јас тоа никогаш не би го посакал дури сакам да има што поквалитетни клубови а вие да пропадне Струмица ви е најголема желба тоа говори што луѓе сте
И сега изгубивме од Фени и што значи ако не можеме да ги победиме да се молиме да пропаднат ццц:nesvest:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Noviot trener na strumica e davitkov.

Stiga so tie gluposti deka ke se raspage strumica mislam deka treba da se opomenat tie so pisat provokacii.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Повторно ви кажувам ако сакате пишувајте за клубот ако не ќе се затвара темата...

Доста е препуцавања зборете се што е во врска со кошарка...

А не со тепачки меѓу навивачките групи...

Значи и ја што сум за Мзт треба да влезам во препуцавањава и да настане карамбол...

Дај малце смирете страстите..
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Не е исто, пошто муабетот беше дека Тасов ке си оди
Ova za Tasovski li se odnesuva ili ??? ako e za nego Dim4e Tasovski ima potpisano 2 godisen dogovor so Strumica pa taka i ovaaa i drugata sezona sekako ke ostane vo Strumica osven klubot ako ne go pordade za pari.pozz
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Sto mislite za Noviot trener na Strumica ? Jordanco Davitkov ?
Ако е он може да очекуваме опасни хулигански појави на аут линијата влегување на теренот опасен е ако се сеќавате лани кога падна на паркетот како покосен од наводниот удар на Грнчаров
Сигурно градоначалникот го донел сопартици се
Инаку немам ептен лошо мислење за него добар е како тренер
 

Kajgana Shop

На врв Bottom