Фан клуб: Струмица

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
за навивањето бевте супер, нема шо да се каже од таа страна!
Да знаете дека бевте многу добри у навивањето само да ви казам дека немаше зборуви за вас сите бевте добри од таа страна...
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Чекајте малку, овде се работи за Ајдуци vs. Family или Струмица 2005 vs. MЗТ Скопје а? ке ми објасни некој, зошто никој не зборува за утакмицата, туку се зборува за кој како навивал?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.993
Чекајте малку, овде се работи за Ајдуци vs. Family или Струмица 2005 vs. MЗТ Скопје а? ке ми објасни некој, зошто никој не зборува за утакмицата, туку се зборува за кој како навивал?
Па зошто за кошарката нема што да се каже Струмица ги уби МЗТ у поим и тоа е тоа анализа џабе ке се прави кога Струмица играше протил тренинг-сталки:toe:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
НЕКА ИМ Е ЧЕСТИТА ПОБЕДАТА СО ЗАКАСНЕНИЕ..:)
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
здраво и поздрав до сите фанови на шампионската екипа на
КК СТРУМИЦА
бев службено отсутен после натпреварот така да сега ќе кажам нешто кратко, што се однесува до натпреварот се помина во најдобар ред освен повеќе судиски одлуки кои беа повеќе од криминални, а за публиката сум и повеќе од задоволен бидејќи да бидам искрен не очекував во толкав број да се исполнат трибините со оглед на противникот кој е на најниско можно ниво од неговото постоење, за напоменување е присуството на една мала група дечки од Скопје кое за нас СТРУМИЧАНИ беше безначително за разлика од нив бидејќи тие ја пишуваа својата историја со нивното прво гостување во СТРУМИЦА (едно од ретките во нивната "славна" историја, барем јас така мислам а задоволството ќе биде мое ако грешам и бидам поправен од нивна страна)
Чао и голем поздрав, се гледаме во Скопје во петок
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.993
Па кај си Коле фацо,хулиганиште бесно..сум те барал вчера очи ми истекоа од зјапање по тебе ама од тебе ни трага ни глас..ме информираа дека не си ни бил воопштпо и ме акна бед невиден... за ова ''поглавје'' од нашата историја што патем ние ја немаме вие ја имате(ако сакаш да се лажеме):bilokojzbot: и за нешто гоствање ви СР можам да кажам дека сите сме разочарани од Ајдуци и нивната анемичност па затоа имам неколку прашања
Ова ли е за тебе пеколна атмосфера.??
Зошто Ајдуци беа помалку од нас под 50 души.??
Каде отидоа сите тие тие фанатчни фанови и зашто место нив си ни пуштил мали циганчиња??
Зашто ти не присуствуваше??
Дали уште мислиш дека Ајдуци се група??
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
бев службено отсутен после натпреварот
Кметот на селото свикал состанок за да се договори што ќе биде овогодинешната сеидба, Кољо не смеел да отсуствува, сепак тоа му е егзистенција

за напоменување е присуството на една мала група дечки од Скопје кое за нас СТРУМИЧАНИ беше безначително за разлика од нив бидејќи тие ја пишуваа својата историја со нивното прво гостување во СТРУМИЦА (едно од ретките во нивната "славна" историја, барем јас така мислам а задоволството ќе биде мое ако грешам и бидам поправен од нивна страна)
Па, не сме имале за што да доаѓаме во Струмица, до лани струмичките екипи, во оние сезони кога имаше прволигашки претставник се бореа за опстанок, така да за такви аматерски екипи не вредеше патот
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
кај си кољо кучо стара!!!! се криеш два дена не е фер!!!!! а ние кутрите само тебе те чекаме тука да те дрибламе како што сакаме посто си сајбер хилиган !!!!

Кољо те молам на пејо да му ги одговориш прашањата и ја имам да ти поставам неколку

дали беше ставрно да састанак со соселаните и заради тоа недојде???
дали старосната граница во ајдуци ке се зголеми посто ти си таму дедо за нив????
и до кога ке се палиш??? ке заборавев и дали сеуште остануваш воџа на копјутерџиите???
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Што нема да видиш на форумов... хаха бил службено отсутен.. ебати сајбер хулиганот. Атмосферата била пеколна.. какви се пациенти има...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom