Фан клуб: Струмица

Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
натпреварот со мзт е одложен за 13.11., а натпреварот против работнички во скопје е одложен за 17.11 според распоредот на КФМ и двете средби со директен пренос на мтв
потоа дома со маврово, па следува гостување на карпош соколи
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
натпреварот со мзт е одложен за 13.11., а натпреварот против работнички во скопје е одложен за 17.11 според распоредот на КФМ и двете средби со директен пренос на мтв
потоа дома со маврово, па следува гостување на карпош соколи
Kako sto znam jas natprevarot so fersped nee odlozen ke se igra vo sabota no dobro mozebi vo posleden moment e odlozen za 17.11.Sigurno li e odlozen za 17.11
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Kako sto znam jas natprevarot so fersped nee odlozen ke se igra vo sabota no dobro mozebi vo posleden moment e odlozen za 17.11.Sigurno li e odlozen za 17.11
A oд каде знаеш? Уште при второто ждребување е одложен, така да никогаш не постоел термин 03.11 за одигрување на тој натпревар
 
V

Viktoranius

Гостин
Знае ли сега некој од сигурни информации дали е одложена или не ?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Знае ли сега некој од сигурни информации дали е одложена или не ?
Aма ти нешто не дупиш а? Или глуп си? Што е работата? со новиот распоред од 5ти Октомври, РАБОТНИЧКИ - СТРУМИЦА СЕ ИГРА НА 17.11, ШТО ТУКУ ЗАМАРАШ, 100 ПАТИ ТИ Е КАЖАНО
 
V

Viktoranius

Гостин
Aма ти нешто не дупиш а? Или глуп си? Што е работата? со новиот распоред од 5ти Октомври, РАБОТНИЧКИ - СТРУМИЦА СЕ ИГРА НА 17.11, ШТО ТУКУ ЗАМАРАШ, 100 ПАТИ ТИ Е КАЖАНО
Абе од кај да знам оти денес се збореше нешто за превоз за утакмицата...
ок чим е одложена уште подобро нема да се изморат за Цедевита...и не мора одма да употребуваш изрази глуп и др можеш да кажеш убаво:helou:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Абе од кај да знам оти денес се збореше нешто за превоз за утакмицата...
ок чим е одложена уште подобро нема да се изморат за Цедевита...и не мора одма да употребуваш изрази глуп и др можеш да кажеш убаво:helou:
Па ти пишав во претходниот пост или не ми веруваш мене, зашто не сум од Струмица? Сине, колку што пратам јас кошарка не прати никој, барем за вакви инфорамции каде што не е потребно да се изразува мислење можеш комотно да ми веруваш, ретко грешам
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
665
Поени од реакции
2
Па ти пишав во претходниот пост или не ми веруваш мене, зашто не сум од Струмица? Сине, колку што пратам јас кошарка не прати никој, барем за вакви инфорамции каде што не е потребно да се изразува мислење можеш комотно да ми веруваш, ретко грешам
abe on vika taka oti u sr vikat oti utakmicata e u sabota duri i se spremat da odat za u sabota za sk.saa tuka nema takva informacija oti ke se igraa na 17.:helou:
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
abe on vika taka oti u sr vikat oti utakmicata e u sabota duri i se spremat da odat za u sabota za sk.saa tuka nema takva informacija oti ke se igraa na 17.:helou:
Bez karanje.Abe utakmicata e odlozena denes pisuvase i vo makedonski sport samo ne pisuvase na koja data ama po se izgleda na 17.I arno vi vika radical boy nema pricina zosto da ne mu veruvate i ajde dosta sega za toa utakmicata e odlozena i se igra na 17 i kraj. pozz
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Aма ти нешто не дупиш а? Или глуп си? Што е работата? со новиот распоред од 5ти Октомври, РАБОТНИЧКИ - СТРУМИЦА СЕ ИГРА НА 17.11, ШТО ТУКУ ЗАМАРАШ, 100 ПАТИ ТИ Е КАЖАНО
arno we tipac..so se praas deka se znaas ne ste samo vii skopjaneto tolko po kosarka so nii neli znaame...vidi ponagore aredromka pise na 13 ti na 17 koj ke ve razbere i ne piskaj mnogu da ne te razdelam na dve oti znaame gi tii kako vas so se prat fakmenovci samo preku internet..dojdi na delo da te vidam..
AJDUCI DO SMRT
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
arno we tipac..so se praas deka se znaas ne ste samo vii skopjaneto tolko po kosarka so nii neli znaame...vidi ponagore aredromka pise na 13 ti na 17 koj ke ve razbere i ne piskaj mnogu da ne te razdelam na dve oti znaame gi tii kako vas so se prat fakmenovci samo preku internet..dojdi na delo da te vidam..
AJDUCI DO SMRT
Слободно дојди ти, пошто вие идете секаде, во прв ред, до соблекувалната, ке ме приметиш, па ке ти кажам каков факмен сум во живо.

А ти бе типац што толку знаеш. на 13.11 како што ти кажа Аеродромка се игра Струмица - Мзт, а на 17.11 Работнички - Струмица. Ако пратиш и знаеш кошарка, како може да не знаеш кога твојот тим игра? Јас за мојот тим ги знам датумите и термините до крај на првенството а вие т.н навивачи незнаете кога и каде ви игра тимот. Затоа не ве почитувам, зашто како секое чудо за три дена сте.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom