Факти за Чак Норис

  • Креатор на темата Rootc
  • Време на започнување

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Само Чак Норис имаше вчера струја у Тетово :pos:
 

naums

Cakar
Член од
8 септември 2008
Мислења
19
Поени од реакции
1
Cak e makedonec a noris bosanec. znaci e makedosko bosanski junak aaaaaaaaa??????a vistina dora bakojani bila mis na sveto i cak i go ... vo faca:drk::drk::drk::drk::zver::drk:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Cak e makedonec a noris bosanec. znaci e makedosko bosanski junak aaaaaaaaa??????a vistina dora bakojani bila mis na sveto i cak i go ... vo faca:drk::drk::drk::drk::zver::drk:
ДаАаАаАаАаА :baeh::helou::smir::vozbud::toe::jaj::pos2::pipi::kesa::nesvest::tapp::drk::tv::uvo::salut::nesum::back::nenene::duel::sekss:
НаЈјАк СуМ сЕа, Ги СтАвИв СиТе ЕмОтИвНи ИкОнИ вО ЕдЕн РеТаРдИрАн ПоСт :baeh::helou::smir::vozbud::toe::jaj::pos2::pipi::kesa::nesvest::tapp::drk::tv::uvo::salut::nesum::back::nenene::duel::sekss:
ДвА ПаТи ЈеЈ
 
Член од
18 ноември 2008
Мислења
59
Поени од реакции
54
Чак Норис се родил со влакна под мишки...

Црната дупка ќе го проголта светот, а Чак Норис ке ја проголта црната дупка!

Чак решил неговата мочка да ја фласира од тогаш неговата мочка е позната како СОЛНА КИСЕЛИНА!

Зошто вселената се шири?
- Сака да избега од Чак Норис..

Чак Норис може да изеде еклер од бит пазар и ништо да не му е.

Чак Норис може да купи Пепси од СКОПСКА Пивара

Чак може да изгори оган...

Чак Норис може да купи пиво после 19 часот!

Чак Норис пронашол детелина со пет листови

И откатко Чак Норис ке го испие целото пиво на светов, тој сепак ке има 0.01 промили алкохол во крвта.

Чак Норис умрел пред 15 години и сеуште не ја признава смртта

Си била една мува што му сметаше на Чак Норис. Тој си ја затвори во тегла и да ја мачи пред неа си почна да јаде гомна....

Чак Норис е бессмртен...не дека не може да умре, туку смртта се плаши да го земе.

Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.

Чак Норис може да утепа човек со прдеш, иако носи гас маска.

Чак Норис не јаде мед, жвака пчели!

За да докаже дека ракот може да се победи, Чак Норис две години пушеше по 15 кутии дневно. Доби седум видови рак од кои се ослободуваше со 30 минутно вежбање.

Зошто изумреле старите египјани ?
Затоа што не му изградиле пирамида на Чак Норис

Зошто Грците почнале масовно да се иселуват од островот Крит?
-Бидејќи се појавил Чак Норис шетајќи со маичка на која што пишувало Don't you FYROM me - CALL ME MACEDONIA.

Зошто Господ се вика Господ?
- Чак Норис било зафатено.

Сите се плашат од Брус Ли, а Брус Ли се плаши од Чак Норис.

Чак Норис го преживеал абортусот на неговата мајка и се родил.

:tapp::pos2::vozbud:


aj dosta se ja mislam
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
ДаАаАаАаАаА :baeh::helou::smir::vozbud::toe::jaj::pos2::pipi::kesa::nesvest::tapp::drk::tv::uvo::salut::nesum::back::nenene::duel::sekss:
НаЈјАк СуМ сЕа, Ги СтАвИв СиТе ЕмОтИвНи ИкОнИ вО ЕдЕн РеТаРдИрАн ПоСт :baeh::helou::smir::vozbud::toe::jaj::pos2::pipi::kesa::nesvest::tapp::drk::tv::uvo::salut::nesum::back::nenene::duel::sekss:
ДвА ПаТи ЈеЈ
:baeh::smir::toe::pos2::kesa::tapp::tv::salut::back::duel::wink::ija::raz::):icon_eek::eek:ftopic::bip::zver::zlo::kajg::cuc::cug::lut::pishtoldz:wub::lud::star::kez::img::ban?::cds::ne::eek:lee::icon_conf:zid::cry::icon_arro:icon_idea:violent1::sakas_ust:pov::party1::icon_razz:devil2::cheeky2::love1::icon_surp:icon_redf:kickbox::turn::music4::music1::devil1::devil3::icon_evil:cheeky1::banned::angry1::costumed1:twisted::costumed2:classic::eek:jea::lazgo::locked::music5::angel1::costumed3:buum::angry3::angry2::love3::costumed4:smeshko::bravo::icon_roll:je::sport1::classic::je::poss::pred::hump::pos::3::oeoeoe::(:coffee::blabla::mist::aplauz::pehar::icon_lol::pusk::sekss::nenene::nesum::uvo::drk::nesvest::pipi::jaj::vozbud::helou::costumed4
сите:)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.667
Поени од реакции
11.371
Number of people Chuck Norris is currently murdering:

 

Алексич

I'm LeGenD!
Член од
13 јули 2008
Мислења
567
Поени од реакции
23
~Зошто Чак Норис не носи ремен?
- Зошто пантолоните не се будали да му паднат.
~Чак Норис се фенира со апарат за заварување.
~Чак Норис може да те удри вчера.
~Чак Норис ја изградил куќата во која што е роден.
~Земјата ротира околу Сонцето, а Сонцето ротира околу Чак Норис.
~Чак Норис ја знае тајната на Victoria's Secret
~Чак Норис живее во проколната куќа и духовите раскажуваат приказни за него.
:pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom