Кога би имале уште еден ден?

Член од
19 септември 2007
Мислења
116
Поени од реакции
1
Ke kupam pistol i ke si zeam dva - cetvorica so sto me nervirale u dosegasniot tek na zivotot
 
Член од
20 септември 2007
Мислења
50
Поени од реакции
0
Ova bi trebalo da e eden golem den ,ispolnet so mnogu obvrski:)Sala na strana...
1-ne bi sakala da znam koga mi e posleden den ,mislam deka nikoj od nas nesaka
2-i koga bi znaela nisto od toa sto sea bi si go planirala ne bi bilo taka
3-sigurno bi vlegla na forumov i bi otvorila nekoja tema slicna na ovaa ili povrzana so ubavinite na zivotot za da im kazam na lugeto deka imam uste eden den a mnogu nezavrseni raboti i da gi posovetuvam da ziveat vo prava smisla na zborot ,so 200 na saat i nisto da ne odlozuvaat za utre ,zosto UTRE e samo zbor koj sto mozebi nema nikogas vistinski da go doziveeme!
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.141
Поени од реакции
10
кога ова би бил последен ден
вие не ќе можевте да го прочитате моето мислење во историја
бидејки


You do not have permission to perform this action. Please refresh the page and login before trying again

се однесува на мене
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Нешто што вообичаено ни на крај памет не би го направил.
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
би. .. уф тешка тема . .. не сум размислувал баш на тоа. .. веројатно дома би седел со сите околу што ги сакам.. . фамилија.. пријатели итн ..
 

samantha

who's tha boss?
Член од
16 октомври 2007
Мислења
196
Поени од реакции
1
Epten sum razmisluvala na ovaa tema i mozam da kazam deka bi go napravila slednovo:

1.Bungee jumping
2.Rob a bank
3.Ke mu kazam deka go sakam se uste za posleden pat
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
241
Поени од реакции
5
Би ги направила сите работи за кои не сум мислела дека можам да ги направам
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
pozdrav so site pa na zabava so drustvoto -pienje do smrt i na kraj za posleden pat strasen seks
 
Член од
6 јуни 2006
Мислења
280
Поени од реакции
5
Ќе бидам јас како што сум била целиот живот. Еден ден нема да смени...Тоа што сум го направила направено е, тој што знае да го цени ќе го цени.
 
V

Viktoranius

Гостин
Пиштол на глава и свршена работа, зошто па да и дозволам да дојде смртта по мене, кога можам и сам.
Ама пред тоа ќе одам во училиште и на сите ке им кажам во лице колку ги мразам, колку сакам да ги видам мртви од соученици до директорката.
 
Д

Демијан

Гостин
Bi izigral edna partija Sony so brat mi!!! ke ja gusnam sestra mi,bi i kazal kolku ja sakam,edna partija fudbal so drugarite,edno krukce niz Skopje so kolata,po edno pivce so tatko mi,i nema da mozam so majka mi...neznam!!
Ama stvarno bi sakal da znam koga bi bil za da gi napravam ovie raboti za posleden pat!!:)
 

Clarkii

Hold me,Thrill me,Kiss me,Kill me
Член од
13 август 2007
Мислења
252
Поени од реакции
4
Прво ќе си викнам чалгии да ми свират и толку ќе се опијам шо нема да знам кога сум умрел:cug:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Пиштол на глава и свршена работа, зошто па да и дозволам да дојде смртта по мене, кога можам и сам.
Ако е финтата сам да се убиеш, што чекаш? Што ти менува ако знаеш дека имаш уште еден ден, кога можеш и сега да помислиш на тоа?

Ама пред тоа ќе одам во училиште и на сите ке им кажам во лице колку ги мразам, колку сакам да ги видам мртви од соученици до директорката.
Според овие два муабети мислам дека имаш лоша душа и празен живот. Како можеш да помислиш на вакви морбидни работи кога би имал само уште еден ден кој можеш да го посветиш на тие што ги сакаш на пример?
Не разбирам ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom