Со кого се познавате од форумов?

Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Многу ми е криво шо не се запознав со Saladin, Stef:], Martin$, Sky Dog, Butterfly.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
`Ангелче` - Симпатична и тивка девојка. =)
Јове_БТ - Forza Inter! Си мислел дека сум некој низок, полничок, и со наочари а? Оу уел, сори ту дисапојнт ју. :smir: Бај д` уеј, зошто го касна Пујолчо на вратот? :nesvest:
Тореадор - Торчо. Човек, цело време трчање. =) Па дај смири се малце. :uvo:
Синдикал - Миланезо. За разлика од останатите миланези, овој ми се чинеше како добар човек. :toe:
Cucence - И` подавам рака на девојкава... и ме гледа чудно. Кога и` се претставив кој сум, се` и` стана јасно. :pos:
Маweчко - Маwечко и дафи, ситин ин а трии, кеј ај ес ес ај не џи. =))
Дафи - Кул дечко. Нешто ептен тивок, али ај, лав из ин ди ер.
Точкест - Колешке, што убава, виткана коса сте имале... :pos:
Ред Хот - Цело време на нозе, и цело време скокање (читај "денсање") :)
Мистичен - Прав админ. Ама само двапати те видов... Се криеше од некој што си го банирал или што? :vozbud:
Форч`н - Едвај слушна кој сум. Едно здраво си разменивме, (како и со сите други членови) и... то.
Скулг`рл - "Кај ми е милката?" - Ни здраво не рече. :pos:
Дотичната - Скулг`рл ме запозна со нејзе. Девојката која седеше покрај еспањола цело време, или грешам? :jaj:
Крејзи ин Лав - Здраво. Здраво. =))
Влатко_Русин - Рома? Ма бегај таму.
Ла Еспањола - Димитар ме запозна со тебе.. =) Приметив дека играше многу... и тоа.
Ада - Многу весела, и слатка девојка. Отидов да се поздравам, поточно, да и` посакам добра ноќ, она ми се претстави по вторпат. :pos:
Бада Бинг - За малце ќе му го разнесев мозокот. Кога му кажав кој сум, без никакви дикриминации, ме прегрна(wtf?:pos:).
rymz - "O ma hongsh ti mue!". Играј римз, играј. Играј како да нема утре! =))
Д` Вемпај`р - Едвај разбрав која беше. =)) Не ми личеше баш на вампир... :toe:
Тито - Со тито се запознав пред киното на Рамстор. Добар дечко, ама... ептен некако насилен кон девојките. :pos:
Лост Ејнџ`л - Девојката што дојде со белото чоколадо, т.е. Мац. Симпатична девојка. Mалце срамежлива, ама ајт. :)
Спајдер - Малиот со Скопско во рака. Играше на српска музика без престан. Алал да ти е. Човек кој знае како да се забавува. :smir:
Мартин$ - Швеѓанец II. :helou:
Serpico - Сарма. =D
Даденце - Слик слик. :smir:
Мона - Се запознавме кога ги испраќав за Битола/Демир Хисар ор ватевр. =)
Фликс - Пер, досега мислев дека нема некој што се смее повеќе од мене. Е па guess what! Грешка сум бил. :)
Мрно - Човекот кој ме упозна со 5-6 души. Forza Inter! (=
Скајдог - Ајрон Мејден. Пушки. Црна маичка. Некако криво го гледаше Бада. :pos:
Некрофилија - Пер, смеј се понекогаш. Смеењето го продолжува животот.
Бушав - Како што претходно кажав, закон goatee имаше. :wink:
Ете.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Абе албо братче, реков дека си подобро од што очекував. А тој што кажува... Honey!!! :pipi:


п.с.
Љубоморен си му Урим? -следниот пат и ти ќе бидиш каснат :pos:
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
Одиме од почеток...
Лејди Сатори- мислев дека ќе го немам задоволството да ја запознаам, ама срциња бе со доти4ната ме чекаа пола сат кај мене пред зграда :nesum: (сори). Од толку домаќинки во станот, таа бе ни направи кафе :back: И паднаа интересни муабети во кујната, се вртеа филџаните... Колку пријатно ме изненади девојко, мислев дека малку си арогантна онака надмена ама... Ти СУПЕР си, совршена по свои стандарди :wink: (знаеш ова зошто) Иначе, ај лајкед ју а лот и си најдов конечно колешка за хороскопски анализи :vozbud: Другпат на подолго ќе се дружиме :)
Godflybaba- Интересен, симпатичен, позитивен дечко... Шифра: „Стар сум“ :pos2: (си знаеш зошто) И те замислував за некој по озбилен :smir:
TENK- тивок дечко, ваљда му треба време да се уклопи, а ние пак не престанавме да збориме :icon_lol:
Cucence- Е баш сакав да те запознаам а колку тоа непланирано излезе... :) Весело девојче, слатко... Специјалист за гледање на парови :) :back:
Drama Queen- Е да ми речеше некој дека со неа дака спонтано ќе се запознаам и дека скоро цела вечер ќе муабетиме и играме немаше да поверувам. како брзо се зближивме а? :wink: :back:
Crazy In Love- конечно си ја запознав колешката (по многу работи) јеее :vozbud:(ама бевме весли оваа собиранка а?) Кога ќе влеземе на правен, обавезно на кафе :smir:
Димитар- Колку фин дечко значи... Баш како што го замислував од разговорите преку МСН и постовите на кајгана. Колку толку си помуабетивме и конечно се увери дека не сум шмизла, дека немам виткана црна коса и дека не сум Охриѓанка :pos: Ми рече да го сменам јузерот во или Русинка или Украинка :pipi: :back:
Yugo- толку срдечно ме пречека и прегрна... ептен дружељубив :)
Avoid The Void- клку мило девојче, а колку беше тивка... Остана стаписана кога од прва погодив дека е Јарец во хороскоп :) Ај ова ти беше прва собиранка можеби затоа така глупо ти беше- наредната појше дружење и на кафе ќе ми дојдеш :smir:
Ada- Претходната собиранка се срамев да ја запознаам али оваа наплативме за двете собиранки :) Што да кажам, мало , extra позитивно, насмеано, специфично и уникатно (па дупли Лав бе, башка и уметник... уф уф уф) Едноставно влегува под кожа :) Инесита еден голем :back:
Викторгг- Баш како што го замислував, стабилен, со прави зборови во право време, абе cool дечко :)
Raziel- Moj човек... филозоф... се интересира за многу работи енд ај лајкд дет :smir:
Toreador- Абе да не ги споиш со Raziel, ден и ноќ ќе распрваат нешто :kesa:Сепак многу работи можеш да научиш од него... Али реплките на англиски што одвреме навреме се слушаа однего беа најзакон бе.. :smir:
Tonchie- Моја крвна група бе... овенче, фин, дружељубив, ункатен дечко (а мислев си шмизла :kesa:)
Marinka- на исти пулт седвме, а незнам после колку време дознав дека тоа е Маринка :nesvest: Не успеавме да сврземе муабет ама... девојка ипол бе (те мислев за пониска :kesa:)
Точкест- се запознавме во дајмонд али пред рамстор сврзавме муабет конечно... Делеше запалки бе... Хуманитарец тој :) весел, весел, весел дечко со смисла за хумор :)
BadaBing- Обравчето од нашата компанија :) Сериозен шегобиец (ако разбереш што сакам да кажам) Идниот наш политичар :)
Martin$- што убоо, височко лично дете охриѓанче, пу пу пу, да не го урочам :) Двапати се запознавме али вториот пат ме запамти и орце фативме :)
Nippi- мислев дека ми замина без да се запознаам али ја најдов :icon_cool Од прв поглед добар впечаток добив, краток муабет само ама затоа следниот пат... Ќе се гледаме ние студентиве низ Скопје бе :)
Спајдер- ми изгледаше како да се срами, али бе има изглед на умно детенце еј:) :back:
Скулгрл- Па домаќинка бе права, контролираше се околу (и тоа до овенот и е), али со неа само запознавање и толку... :)
Serpico- ми има фаца на комичар, како да знае како да ги насмее луѓетнгело, тоа беше онака само од изглед :)
Ангелче- лично, стројно и машала височко чупе битолско :)
ЈовеБт- ауу.... не те замислував толку висок :)
Flix- не сум тикви4ка али мило ми е што се запознавме :)
Necrophlia- е со тебе најинтересно беше запознавањето... те гледам познат си ми а ти ми викаш може да поминам и патем се поздравуваш и претставуваш- и само толку од тебе :)
Маwеcко- овојпат се запознавме :smir:
Со другиве членови само онака се запознав... Scorpio20, Ashley, Dadence, SkyDogNo1 ( одма бре се позна дека е од ТЕТООО),Lost Angel (и со тебе следен пат муабет),ToInter , Синдикат и Батистута дури пред Рамстор ги запознав, и Ред Хот :)
Ако сум заборавила некого кажете :wink:

И сакав Buterfly да ја запознаам, и била на собиранкава, а не ја запознав... :kesa:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Прво да демантирам гласините, не бев дел од обезбeдувањето!!!:pos::pos::pos:

Аман со висината... стравот ќе ми го земат кајганџиите па никој нема да ми приоѓа!:pipi:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
948
Прво да демантирам гласините, не бев дел од обезбeдувањето!!!:pos::pos::pos:

Аман со висината... стравот ќе ми го земат кајганџиите па никој нема да ми приоѓа!:pipi:
Пооооооооооооо што кажа! Па и не треба да ти приоѓаат колкав манијак си... те видов на собиранката ама не ти пријдов пошто си манијак:) Дудлачу еден:):)
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Пооооооооооооо што кажа! Па и не треба да ти приоѓаат колкав манијак си... те видов на собиранката ама не ти пријдов пошто си манијак:) Дудлачу еден:):)

1. Се вели Бооооо!!! со (Б):pipi:

2. Јас ти пријдов се изгукавме(не во таа смисла), следниот пат повеќе, не сакав да им одземам време, на девојките што чекаа околу тебе. Ама изгледа беше во полусвесна состојба...

3. На крајот дури и ми изјави љубов, zWato од човек.






п.с.
Имаш поздрав од Чурин и Саше:pos2:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Многу ми е криво шо не се запознав со Butterfly.
И мене ми е, ај на наредна собиранка:helou:

Хмм со кого се познавам од форум паа со
Ashley:blabla::cug:, BusHav:pos:, Necrophilia:pijan:, rymz:smir:, SCORPIO_20:), Sussaro:smir:, Tonchie:poss::ija:, Zemzela:je::kesa:, кики:helou::3:, Мистичен:raz:, Ред хот и точкест:icon_bigg:icon_bigg, BAMARGERA:smeshko:, Dadence:helou:, Serpico:icon_cool, Sindikat:pos:, Викторгг:salut:, KoNtEjNeR:), ~ThE VaМpIrE~:pipi:, Acid и Скулгрл:back:, Fortune:helou:, Vnuce:nesum:, Batistuta:helou:, Спајдер и NIppI:aplauz: па мислам дека се тие, ако сум пропуштила некого извинете:smir:

edit: Dzings:helou:
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Aјде и ја да си запишам кого запознав...

Ada-крајно интересна појава...ми изласка малце..ме мислела за "малце" постар,и фамилијарен човек :pos2::pos2:...едно ПСИХО ако може :p...

Bada Bing-ја него го мислев за постар,ама...има интересни приказни и теории,треба да ги чуете ако не ви ги раскажал,посебно е интересно Beercan puppet show Натали Портман :pos:

Tikvi4ka-Е шо да кажам,најпријатно ме изненади,се нај нај за неа:smir:..фала шо не ми залепи мастика,знам дека беше тешко да се воздржиш...

La Espanola-Гостивар клан,значи опуштени,спремни за муабет,супер друштво...

Tonchie-се запознав и со него,ама не се задржа многу,штета,ми се виде за ОК дечко...НА КОГО БЕ ТИ НЕВОСПИТАН....:pos2:

TENK-Со него уште пред собиранка,добро типче,шо не те земаа у парк овие...

Викторгг-епа со него баш не падна некој муабет,ми изгледаше зафатено:pos:...ама ми се виде за ОК човек и тој...

Dejan(со долна црта)k :) -Со него само на поздрав,само знам дека претерано ја нагласува долната црта кога се поздравувате :)))

Raziel-eeee,шо да кажам...све најдобро..све све...закон муабети ќе паднат со закон луѓе.

Toreador-закон дечко и тој.
Тореадор и Разиел...ме просветлија,толку информации,толку нејасни работи сега се јасни...:helou:

Doticnata-ОК личност..и со неа само на поздравување,и мааалце муабет...

Веле(не ми текнува никот:))-со него исто пред собиранка,опуштен дечко,така треба...

Поздрав до сите,супер си поминав...
Ваљда не пропуштив некого?
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Avoid The Void- клку мило девојче, а колку беше тивка... Остана стаписана кога од прва погодив дека е Јарец во хороскоп :) Ај ова ти беше прва собиранка можеби затоа така глупо ти беше- наредната појше дружење и на кафе ќе ми дојдеш :smir:
Сите кажаа дека бев тивка... па луѓе сфатете, срамежлива сум, а прв пат на собиранка што очекувате? Инаку, ептен ме изненади кога ми рече "Ти јарец да не си?" Јас...ваква:icon_eek: Од кај знаеш??? Хаха
Инаку дефинитивно на наредната собиранка поопуштена ќе бидам, ветувам!:smir:
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Сите кажаа дека бев тивка... па луѓе сфатете, срамежлива сум, а прв пат на собиранка што очекувате? Инаку, ептен ме изненади кога ми рече "Ти јарец да не си?" Јас...ваква:icon_eek: Од кај знаеш??? Хаха
Инаку дефинитивно на наредната собиранка поопуштена ќе бидам, ветувам!:smir:
WOW... и мене ми погоди... на МСН (од ПРВО) :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom