Секс школо

МнмлЧупе

Форум зависник
Член од
9 јуни 2009
Мислења
92
Поени од реакции
6
Па се осеќам спремна..и ме пали,не дека не:kesa:..ама кога ќе дојде до тоа не можам баш да се опуштам:nenene:

пс. фала :eek:lee:
Епа заради то шо не можиш да се опуштиш изгледа те боли... Одете на некое местенце мирно кај шо ќе знајте дека нема кој да ви смета и само ќе си дојди то :)
П.С уживај бе, за то е форумот :smir:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Па се осеќам спремна..и ме пали,не дека не:kesa:..ама кога ќе дојде до тоа не можам баш да се опуштам:nenene:

пс. фала :eek:lee:
Е аман бе, мечка страв-тебе нестрав. Стегни зуби.:toe:
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Па се осеќам спремна..и ме пали,не дека не:kesa:..ама кога ќе дојде до тоа не можам баш да се опуштам:nenene:

пс. фала :eek:lee:
Без мука нема наука ,шири нозе и учи па можеби ќе бидеш среќна некој ден Шмекерот да те посака.

Уште еден совет пред да го направите чинот изгледај некој порнич со Роко или пак Лекс и кога ќе видиш дека нивните питоми влегуваат без проблем во тесните газиња на актерките ќе ти се зголеми самодовербата.
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Se razbira li nekoj za G-tockata ?
Г-точката е мало ткиво кое се наоѓа на 5 сантиметри од вагиналниот отвор на предниот ѕид и се зголемува за време на стимулација. Таа е директно сврзана со центарот за оргазмот во мозокот. Затоа кога се стимулира и настапува оргазмот, женскиот сексуален отклик е крајно интензивен. Таа ерогена зона може да се почувствува само ако жената е возбудена. Тогаш зоната се зголемува од дотокот на крв и станува тврда и возбудена. Ако еднаш се возбуди тогаш интензивните сексуални задоволства следуваат непрекинато. Г-точката реагира на натисок, а не на допир, затоа не е секоја сексуална поза соодветна. Ова е причината што многу жени тешко можат да ја најдат својата сопствена г-точка. Се претпоставува дека во т.н. кучешка поза најдобро се стимулира г-точката.
 
Член од
6 јули 2009
Мислења
37
Поени од реакции
0
Имам едно прашање а немам од кого да го изнудам одговор :) .
Дали онаа течност која се појавува и без секс туку само од напалување или не знам од со :P содржи сперматозоиди и дали од неа може девојката да остане бремена???
 
I

InF3cTeD

Гостин
Имам едно прашање а немам од кого да го изнудам одговор :) .
Дали онаа течност која се појавува и без секс туку само од напалување или не знам од со :P содржи сперматозоиди и дали од неа може девојката да остане бремена???
па како може бе и сам кажуеш БЕЗ СЕКС да остане бремена....аууу
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
па како може бе и сам кажуеш БЕЗ СЕКС да остане бремена....аууу
Мисли на предсемената течност, не му се сипувај одма.:)
И да, може, ал треба да си ептен голем баксуз...:toe:
 
I

InF3cTeD

Гостин
Мисли на предсемената течност, не му се сипувај одма.:)
И да, може, ал треба да си ептен голем баксуз...:toe:
не му се сипувам....ама како може сето овоа БЕЗ СЕКС....сам си кажа дека е без секс само од попалување
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
не му се сипувам....ама како може сето овоа БЕЗ СЕКС....сам си кажа дека е без секс само од попалување
Сакаше да ја објасни течноста и пиша дека ја има и пред сексот.:)
А не дали може да забремени од неа и без секс.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Не, ќе гаѓа дечково у матка како со мрсулчиња. -.-

Не го сфативте што сака да праша. Не мислеше дали може да забремени без да и го стави, туку дали од таа течност може да се забремени.
Појасно?:/
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Па, сеа не сум некој доктор да кажам со сигурност, ама по секоја логика мене ми се чини дека тоа е невозможно.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Па, сеа не сум некој доктор да кажам со сигурност, ама по секоја логика мене ми се чини дека тоа е невозможно.
Затоа му реков дека треба ептен баксуз да е.:)
Ал да не ја потценуваме биологијата, кога некој покомпетентен рекол “не си играјте“... да го послушаме.:)
 
Член од
2 мај 2006
Мислења
132
Поени од реакции
83
Kolku e potrebno najmalku da svrsis za da devojkata ostane 100% Bremena,I Dali moze devojkata da zabremeni od 1 2 kapki?pozzzz
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Kolku e potrebno najmalku da svrsis za da devojkata ostane 100% Bremena,I Dali moze devojkata da zabremeni od 1 2 kapki?pozzzz
Девојката можи да ти остане бремена и од предсемената течност која нема ни да ја осетиш :toe:

п.с Има случаеви кога дечкото на раката има сперма и задоволувајки ја девојката останува трудна :icon_eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom