Секс школо

BrokenHeart

..not broken anymore..
Член од
30 мај 2007
Мислења
42
Поени од реакции
1
jas imam edno prasanje do mazite..moze e glupo ali me interesira..koja e razlikata koga svrsuvate onaka normalno i koga prska mnoogu poveke od voobicaeno? edno 2metra primer..??
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
kolku si go zapalila, i kolku vreme pravel pauza...
a najverojatno i nacinot na ishrana :)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Mozebi, no nemora da znaci, nekogas mn deluva intenzitetot na sexot ako e pointenziven po jaka pentracija isto taka moze da dovede do posilno ejakuliranje.
а и зависи од кога последен пат нема ебено, а и маструбирано
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
jas imam edno prasanje do mazite..moze e glupo ali me interesira..koja e razlikata koga svrsuvate onaka normalno i koga prska mnoogu poveke od voobicaeno? edno 2metra primer..??

Eпа вака , при одложување на еакулацијата се зголемува и шансата за посилна ерекција . Но покрај тоа зависи и до типот , односно до крвотокот бидејќи всушност колку подобар крвоток има типот толку појако ќе му прска :) .
Исто така може и поради моментално чувство,емоција да сврши појако одколку вообичаено , а најчесто тоа се случува кога ќе му се исполни некоја желба (Фетиш) :)
Едит: Сега го видов ова
ma nekoe devojce/zena da mi kaze kako se custvuvala posle prviot polov odnos(sex) idali ja bolela vaginata pri mokrejne ja przelo ????odgovoretemi sto pobrzo ve molam
Постојат повеќе причини зашто би ја болело/пржело при мокрење.
-Употреба на грешен кондом
-Неупотреба на кондом
-Срамни вошки
-Полови болести
-Пребрза пенетрација при прв секс
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
Училиште за секс

Ај поискусните нека кажат како се чувствувале за време на првиот секс и кажете нешто што би ни помогнало на нас неискусните за да знаеме што не чека. :drk::sekss::pusk: итн.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Има вакви теми слични.
 

PonTius

kukumjavka
Член од
25 февруари 2008
Мислења
29
Поени од реакции
3
Moze li da se zatrudne ako se ima sex bez kondom mn kratko a pritoa maskoto ne svrsi vnatre, tuku sosema na strana?
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Moze li da se zatrudne ako se ima sex bez kondom mn kratko a pritoa maskoto ne svrsi vnatre, tuku sosema na strana?
прво времетраењето на сексот нема никаква врска со тоа дали ќе се затрудне или не.Второ секс без заштита,без кондом е секогаш ризичен и постои можност да се затрудни и покрај тоа што типот свршил надвор. Се лачи и течност која содржи предсперматозоидни клетки (јас така ги викам незнам како се викаат точно) од кои може да се затрудне.Така да секс без никаква заштите не е препорачлив, тоа е како игра на среќа.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Може.

Се случува да дојде до излевање на сперма и пред оргазам. Минималнa количина (лигавење), ама сосема доволно.
 
Член од
7 јуни 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Како да задоволите партнер кој е поискусен од вас?

Aj i jas da seftosam so tema...:je:
Kako bi se izvadile vo situacija koga konecno posle godina brkanje na najtop fraerot od vasite sonista,zaedno ste i zavrsuvate vo krevet.:vozbud:!!!Na pocetok mazenja,au se top i naednas te mhhhhhhh zadovoluva ko nikoj do sea....i opa sfakjas deka e decko so pozadina:pos2:eek:va bajagi iskusen momak...i ti se cuvstvuvas ko alisa vo zemjata na cudata...i sea na mene e red i si go uptrebuvam moeto znaenje i umeenje ama ne e toa toa,te glea ko u stil samo toa?!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sakav da propadnam vo zemjaaaaaaaaaa...i :zid: so kako sea?dali na nekoj od vas mu se ima deseno istovo?helpppppppppppppppppp
 

Kajgana Shop

На врв Bottom