Помош околу Counter-Strike (општо)

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.554
Поени од реакции
33.800
Исталирај 2 пати кантер, еднач за non steam т.е кајгана, другата за steam..
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
76
Поени од реакции
2
Metono1[mkd];1440333 напиша:
Имаш инсталирано пач (v21,v23,v28 etc..)
Доколку немаш, cs.kajgana.com/downloads и слегни го пачот.
Мислам дека до тоа е проблемот :)
Go imam i pachot simneno no ne saka
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.554
Поени од реакции
33.800
Па на стим може да те банират ради схе то..
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Одиш imageshack.us, ја аплоудираш сликата, зимаш го линкот од таму, постираш на форум.
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Пошо незнам која би била најсоодветна тема да постирам ке постирам тука па префрлајте ...(или бришете како што обично знаете без никакво објаснување)

Додека сите се жалевме дека некој со својата непромисленост ги сјебува серверите имаше луге кои глумеа авторитети и не убедуваа во спротивното.Додека се знаеше кој се смее да биде админ и кој како смее да се понаша на сервер се беше супер немаше поплаки во толкав број немаше пцуење на админи мегусебе итн итн,и што е најбитно серверите секогаш беа полни дури лугето чекаат по саат време да се конектираат (да се ослободи место) бидејки знаеа дека ке уживаат во фер пукање и дека никој нема да ги навредува или кика банира итн без никаква причина , сега што оддвај се собираат 10 души на сервер од кој 5 се со читови а останатите 5 се нечиви другари братучеди или незнам кави се не други гзолижачи кои несмееш ништо да им кажеш пошо има цела багра шупаци позади нив кои преку лижење имаат некаква функција на сервер и ке те малтретираат и нервираат со кицк слај бан итн итн,преку аксес на админи се конектираат уште 5-6 луге, еден го брани другиот само заради тоа што му е комшиа , друг си го брани брат му , трет брани некој само поради тоа што припагаат на иста националност, кратко кажано калакурница.

Браво до оние кои си останаа доследни на функциите кои им се доделени нема да ги именувам ретки се ама ги има, а останатите гзолижачи изгледа на крај ке си останат сами на сервер ...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
momci staif graficka 512 gT 8600 i go menjaf antivirus mislef do antivirus e ova igram cs taman posle 5-10 minuti me izbaci od cs mi vika| Reliable channel overflowed | i nekogas vaka mi vika Kicked :sXe Injected is required on this server, download from www.sxe-injected.com i koa igram kanter posle 2-3 secundi kazuva deka praif kilss so moze da e problemot ! fala od napred :pipi:
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
eve go posle 3-4 sec kazuva deka zaversuva runda vidi go nisto ne mozam da citam so pisuvat tie i + na baza terorite 1 CT i jas sum ziv tamu e deka sum deth :) ccc
 

theMASTER^

TFL Leader..
Член од
19 јуни 2008
Мислења
57
Поени од реакции
3
eve go posle 3-4 sec kazuva deka zaversuva runda vidi go nisto ne mozam da citam so pisuvat tie i + na baza terorite 1 CT i jas sum ziv tamu e deka sum deth :) ccc
Chitovite ne se del od cs, tie se samo dodatoci.. Taka da ne se vklopuvaat sekogash kako sho treba.. Nekogash pomagaat, nekogash odmagaat.. Tebe ti odmognale i ti ja poebale cela cs.. Sega reinstall na cs, ostani clean i ke nemash vakvi probs vo idnina..
P.S Death For Cheaters
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
Chitovite ne se del od cs, tie se samo dodatoci.. Taka da ne se vklopuvaat sekogash kako sho treba.. Nekogash pomagaat, nekogash odmagaat.. Tebe ti odmognale i ti ja poebale cela cs.. Sega reinstall na cs, ostani clean i ke nemash vakvi probs vo idnina..
P.S Death For Cheaters
hahaha fala :) demek reinstall treba :) :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom