Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
4 мај 2007
Мислења
598
Поени од реакции
208
фала многу момци

France напиша:
фала многу момци


пак проблем не е до тоа.еве што ми вика дека е проблемот
The problem was caused by Half-Life, which was created by Sierra Entertainment, Inc.. This product is no longer supported by the manufacturer.
помош?:)
 
А

Ајсшутер

Гостин
Па нешто до играта ке ти биде одново инсталирај ја само од друго место

Проблем
Оти кога кантерот ја уклучувам а предходно сум бил на нет нејке да се уклучи туку само песочното часовниче стои и нејке и морам да го рестартирам па да уклучам игра и оти схе ми се гаси спред игра на пример играм 20мин и ми се гаси и ми пишува 'sXe.Injected.exe has encoutered a prbolem and need to close. We are sorry for yje iconveniance и
If your were in the middle or something,the information you were working on might be lost.
Фала однапред
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
34
Поени од реакции
1
Фала за советите друштво, конечно вчера успеав да се приклучам мрежно. Е сега гинев прилично зш ме репаа се у глаа, ама се подобрувам :salut:
 

zeeroX*

Level [Unknown] =]
Член од
10 јануари 2008
Мислења
123
Поени од реакции
6
Aјсшутер напиша:
Проблем
Оти кога кантерот ја уклучувам а предходно сум бил на нет нејке да се уклучи туку само песочното часовниче стои и нејке и морам да го рестартирам па да уклучам игра и оти схе ми се гаси спред игра на пример играм 20мин и ми се гаси и ми пишува 'sXe.Injected.exe has encoutered a prbolem and need to close. We are sorry for yje iconveniance и
If your were in the middle or something,the information you were working on might be lost.
Фала однапред
Hmm...ne ti e instalirano Sxe-to na celo... probaj reinstal na drugo mesto ... ako ti bilo na C probaj na D ...
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
ме интересира да прашам како можам да креирам? сакав да играм со еден другар 1vs1 ама неможам да хостирам ми покажува некој ерор. ај некој ако знае што е проблемот нека ми каже...
 
Член од
2 февруари 2008
Мислења
94
Поени од реакции
3
ме интересира да прашам како можам да креирам? сакав да играм со еден другар 1vs1 ама неможам да хостирам ми покажува некој ерор. ај некој ако знае што е проблемот нека ми каже...
Ке треба да си го слегнес новиот patch v_23 или ако има понов.И на деското ке ти излезе Dedicated Server и после лесно е.:smir:
 

zeeroX*

Level [Unknown] =]
Член од
10 јануари 2008
Мислења
123
Поени од реакции
6
ме интересира да прашам како можам да креирам? сакав да играм со еден другар 1vs1 ама неможам да хостирам ми покажува некој ерор. ај некој ако знае што е проблемот нека ми каже...
зависи кој patch го имаш...23 + ке можеш...
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
Ке треба да си го слегнес новиот patch v_23 или ако има понов.И на деското ке ти излезе Dedicated Server и после лесно е.:smir:
ќе може некој да ми прати линк по пп или овдека кај да го симнам пачот?
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106


Проблем.. Го избришав кантерот, и пак го инсталирав. Се исто, пак несака схето да се оклучи.. ( :
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
65
Поени од реакции
0
too be meto be..se skapav od baranje od kaj da go simnam,sxe-injected.com ne mi ja otvarase..:) tnx..
 
Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
No Fear напиша:
Во конзола net_graph 3 е подобро , детално се ке имаш(loss , in , out)
а ако сакаш само фпс да ти покажува во конзола пиши cl_showfps 1 и во горниот лев агол ке имаш.
Фала ке пробам па после да ми казес како да напраам тоа 100 фпс ;) poz fala
 
Член од
7 март 2008
Мислења
78
Поени од реакции
0
No Fear напиша:
@ Ајсшутер
На стим неможеш да мениш скинови за оружја .

moze ja denes se staiv da igram na nekoj server i mi se simna skin za nozot


P.S. dali znaete so da pisam u konzola za bkvite vo igra da mi bidat dr boja mislam deka se praaat se crveni (zboran za onie bukvi koa ke pisuvas)
 
I

Ivan_FBI

Гостин
P.S. dali znaete so da pisam u konzola za bkvite vo igra da mi bidat dr boja mislam deka se praaat se crveni (zboran za onie bukvi koa ke pisuvas)
Пиши у конзола con_color "255 255 255" за да ти бидат бели... Така мислам дека се најдобри, а ако ако баш сакаш црвени да ти бидат нека ти каже некој друг не ми текнува како беа бројките за црвена... :helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Пиши у конзола con_color "255 255 255" за да ти бидат бели... Така мислам дека се најдобри, а ако ако баш сакаш црвени да ти бидат нека ти каже некој друг не ми текнува како беа бројките за црвена... :helou:
con_color "250 0 0" ---> за Црвена
:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom