Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Го напраив еве играм ама може некој со слики да ми објасни како да го слегнам Пачот за да не ми вика Цхат_Алл_Деад
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Го напраив еве играм ама може некој со слики да ми објасни како да го слегнам Пачот за да не ми вика Цхат_Алл_Деад
Симни ја од тука целосната кантер со најновиот пач.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Абе докажано е дека в23 е најдобар. Нема да ти покажам со слики , но убаво ке ти објаснам
1.Одиш www.cs.kajgana.com
2.Бараш поле downloads и стегаш на него , и одиш во cstrike и таму го има пачот
3.Стегаш download на пачот
4.Го инсталираш
5.Си играш на сервер без проблеми

П.С ти вика chat_all_dead# затоа што имаш стар и грд пач , и немој да се залажуваш по најновиот од корун , в23 Рулзз.
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Се тоа го напраив сеа имам уште само 1 проблем не можам да се прекрстам и да се викам ЕНТЕР од ГГКлиент еднаш коа истовремено бев и на ГГКлиент ми пишуваше Пинки11 дека така ми е никот на ГГКлиент и сеа нејке да се мења никот :(

Ах да и да не забораам како да си стаам мое лого на кантеров сакам да стаам слика една со Пинк Пантер доколку не може и понатаму да се смени Никот
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
ОК ај да видам што како сеа на темава

Чоек се ова напраив и нејке :(
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Kорун добар пач. ..ем се е на шпански. .. и плус рекламира некоја си страна, сите мислат чит е :mad:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.438
ЕНТЕР напиша:
Чоек се ова напраив и нејке :(
Спушти HlTagConverter јас нон-стоп со тоа си правам логоа, сеа ако незнаеш како јбг ...
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Help ! Ненадејно ја избришав иконката од цс од десктопот и сеа неможам да влезам со sXe-то на сервер пошо морам да влегувам преку халф лајф . Help !
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.438
Реинсталирај си кантерот, и ја така се заебав :):)

пс. Ако знае некој друг совет нека каже да знам за понатаму :xe:
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Дајте хелп бе, исталирав тој пач в31 мислам беше.. . се рекламира. .. ставам тетоважа, слика реклама... реисталирав врз него в23 или како беше пак исто... реинстал на цела игра и само в32 пак се рекламира тој :mad::
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
eee иверсон напишав јас убаво в23 рулз , не го слушајте корун , ништо сега , форматирај компјутеро:pos:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.438
А си пробал да га смениш тетоважата, или да направиш ти твоја па да га ставиш, ако немаш за правење дој на МСН ќе ти направам
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Help ! Ненадејно ја избришав иконката од цс од десктопот и сеа неможам да влезам со sXe-то на сервер пошо морам да влегувам преку халф лајф . Help !
Направи нов shortcut, па во target напиши:
"X:\XXX\Valve\hl.exe" -nomaster -game cstrike"

И то.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom