Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Kako секогаш ? Останува фактот дека они ја имаат најбитната победа .
Да си ми жив и здрав, мене ме мрзеше да барам а и не сакав да се замарам со нив, ама кога веќе го стае...нека гледаат и нека гризат нокти дома. Ова не е ебење, зошто при ебење се замараш, ова е само победа која им нанесува многу болки на фановите на Јуве :)
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Да си ми жив и здрав, мене ме мрзеше да барам а и не сакав да се замарам со нив, ама кога веќе го стае...нека гледаат и нека гризат нокти дома. Ова не е ебење, зошто при ебење се замараш, ова е само победа која им нанесува многу болки на фановите на Јуве :)
Ај гледам Syn нешто таму копираше па и јас да ставам нешто... Само да ве офрешам како испаднавте две сезони од Јувентус... Еве малку офрешисе и ти боби4е...
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
се тоа во ред ама не ми текнува дали освоивте после ?
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
се тоа во ред ама не ми текнува дали освоивте после ?
А вие што имате освоено во Лига на Шампиони??:pos2::pos2::pos2:ШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШ... Ти посебно имаш раво да ќутиш... 17 години без титула...:pos2::pos2::pos2: Боли, Корне, Убива...
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Па ако е за Реал бе, што мешаш што има освоено Јуве?? Не сакам да мешам многу, само да ти кажам дека Јуве има дупло поќе освоено од твојот тим... И да, 3 титули од кое една год Јуве не беше Серија А, Милан почна со 12 бодови помалку, една дадена од Фудбалската Федерација На Италија.. И само една освоена... Добро е... Секоја чест... Ај ако сакаш, еве давам збор и јас не ти враќам поќе, на постовите... Само да не го расипуваме Фан Клубов... Можи така?? Ако имаш да реплицираш ОК, ама за вчерашниот натпревар...А ако е за нешто друго во врска со Јуве и Интер подобро не... Доста е кој има и што има освоено.. Зошто Реал има 3-4 пати повеќе титули и од Интер и од Јуве во Лига на Шампиони...:toe:
Прочитај неколку постови нагоре...твоите "сонавивачи" велат дека не е битно кој ја држел играта цело време и кој напагал цело време туку дека битно е оти Јувентус тепал...епа кој курац сега е битно како Интер ги освоил титулите...битно е тоа што ги освоил:helou:
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Прочитај неколку постови нагоре...твоите "сонавивачи" велат дека не е битно кој ја држел играта цело време и кој напагал цело време туку дека битно е оти Јувентус тепал...епа кој курац сега е битно како Интер ги освоил титулите...битно е тоа што ги освоил:helou:
Па ако е така бе, зошто го серат Јуве дека со местење ги освоил титулите?? Битно ги освои така??
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Изгледа незнаете да поднесете пораз каков таков бодовите остануваа во ТОРИНО!
2 полувреме тактиката очигледно беше популарното италијанско КАТАНАЏО за кое изгледа незнаете. И како што гледам никој не ве провоцираше тука вие први почнувате да пуете.
Епа извините ама:
Повторно како некогаш,Ве Ебеме како секогаш :):)
Не ги копирај



Поздрав:wink:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Уживајте бе луѓе, шо волку карање кога секако минат натаму и Реал и Јуве.
Па има реванш мајке му, ако сме подобри ќе ги тепаме на Сантијаго, без нервоза :)

А инаку роденден му е на Салгадо денес, 33 ги наполни, нека му е среќен :)
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Браво Мадрид...Добро објаснето...:helou:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Уживајте бе луѓе, шо волку карање кога секако минат натаму и Реал и Јуве.
Па има реванш мајке му, ако сме подобри ќе ги тепаме на Сантијаго, без нервоза :)

А инаку роденден му е на Салгадо денес, 33 ги наполни, нека му е среќен :)
Е ајде де, првиот пост после утакмицата од моја страна беше честитка до фановите на Јуве, и убаво објаснив дека секако најважно е кој тепал, а не кој напаѓал. Потоа само објаснив дека Реал беше подобар противник вчера, а тие се запалија на тоа како којзнае шо сум кажал.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
32
Поени од реакции
0
abe luge ne se zamarajte ostajte ovie so se za juve neka se raduvaat ali samite se svesni deka juve e slab ne e kako porano ali samite se lazat i vikaaat deka se jaki:D:pos2:
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Уживајте бе луѓе, шо волку карање кога секако минат натаму и Реал и Јуве.
Па има реванш мајке му, ако сме подобри ќе ги тепаме на Сантијаго, без нервоза :)

А инаку роденден му е на Салгадо денес, 33 ги наполни, нека му е среќен :)
Нека му е срекен и од мене...33 ти? ебате вампирот млад бил...зигледа како 99 да има:vozbud:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
neka mu e sreken rodenden i od mene na salgado i vcera juventus totalno gi snema vtoro poluvreame i ne se laki mnogu se oslabnati
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom