Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Од 2-ри до 6-ти ми се чини се игра Емирати купот во кој учествуваат Реал, Хамбург, Арсенал и Јуве. Натпреварите ќе ги има на СуперСпорт (албанската). Таман ќе се вратам од одмор, и директно на Реал :):):)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
КПР го посакува Салгадо

Одлична вест, уште да се оствари и супер :) Камо да замине, да не смета веќе...да му остави простор и на Торес малку, иако Торес многу повеќе играше од Салгадо, но сепак само смета. Нека се свесне самиот и нека замине!
 

Jin

Член од
17 февруари 2008
Мислења
419
Поени од реакции
20
А кога игра Реал со Спортинг?
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Од 2-ри до 6-ти ми се чини се игра Емирати купот во кој учествуваат Реал, Хамбург, Арсенал и Јуве. Натпреварите ќе ги има на СуперСпорт (албанската). Таман ќе се вратам од одмор, и директно на Реал :):):)
Се извинувам ама Емирати купот е 2 дена 2-3 Август ! :smir:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Кога беа датумите за пријателски натпревари и дали се заминати на подготовки играчиве?

Едит: Започна војната за Златната топка
Касиљас можи да е освои златната топка то би било одлично. :)
Е да. Одлично би било, ама сепак јас мислам оти Роналдо ќе ја освои
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Се извинувам ама Емирати купот е 2 дена 2-3 Август ! :smir:
Не трае само 2 дена, сигурен сум! Само никаде неможам да најдам податоци за Емирати купов, ни на официјалнава од Арсенал. Пишува дека на 2ри играат со Јувентус а на 3ти со Реал, а за другите незнам како беше...баш вчера гледав реклама на СуперСпорт...
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
КПР го посакува Салгадо

Одлична вест, уште да се оствари и супер :) Камо да замине, да не смета веќе...да му остави простор и на Торес малку, иако Торес многу повеќе играше од Салгадо, но сепак само смета. Нека се свесне самиот и нека замине!
Јес :vozbud:
Ај нека оди, мислам време му е, оваа сезона ќе покрива Торес за него, а догодина здравје и Опаре го очекуваме во прв тим.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Не трае само 2 дена, сигурен сум! Само никаде неможам да најдам податоци за Емирати купов, ни на официјалнава од Арсенал. Пишува дека на 2ри играат со Јувентус а на 3ти со Реал, а за другите незнам како беше...баш вчера гледав реклама на СуперСпорт...
2-3 Август ке трае вервувај ми оти на и 6 Јуве има пријателска на 6 со Манчестер 2 дена е Емирати купот....:smir:
 
Член од
12 јули 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
ne ni go treba ronaldo van der vaart ke zavrsi mnogu rabota mora da se osvoi liga na sampioni ovaa godina pozz
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
2-3 Август ке трае вервувај ми оти на и 6 Јуве има пријателска на 6 со Манчестер 2 дена е Емирати купот....:smir:
Незнам, јас кажувам како што видов, а чудно е што нема ни на официјалнава од Арсенал информации во врска со купов. Ќе видиме како ќе биде...
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Да да, се игра на 2ри и 3ти. Во право си бил корн, моја грешка.

Реал на 2ри игра против Хамбург, а на 3ти со Арсенал. Што е работава, зошто не игра и против Јуве?
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Да да, се игра на 2ри и 3ти. Во право си бил корн, моја грешка.

Реал на 2ри игра против Хамбург, а на 3ти со Арсенал. Што е работава, зошто не игра и против Јуве?
Се е направено ке дознаеме на 2-3 Август ...

во право сум бил а ? :vozbud::smir: Уживај ..
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
КПР го посакува Салгадо

Одлична вест, уште да се оствари и супер :) Камо да замине, да не смета веќе...да му остави простор и на Торес малку, иако Торес многу повеќе играше од Салгадо, но сепак само смета. Нека се свесне самиот и нека замине!
мош у пензија ќе оди веќе...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom