Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Робињо дае гол за Бразил.Снајпер асистираше за гол со Холандија,Касиљас одбрани неколку добри шутови,а ГРАНЕРО беше најдобар на теренот со против Франција.Асистираше на голот и скоро сите акции потекнуваа од него.Одвај чекам да се врати


Еј не заебавај играл Гранеро за со Франција?
Браво браво и ја го чекај едвај го видов ја летото знаев дека е добар:vozbud::vozbud::vozbud:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Значи супер иднина имаме, ако на ова момче ги додадеме Рамос(21год.), Марсело(19), Гаго(21), Гонзало:)Игуаин(20), Солдадо(21мислам), Дренте(20), Балбоа(22) коментар не е потребен :) ...
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Парехо тој со косата од младите е супер талент.Лани со Шпанија најдобар беше за младите играше.Побарате на јутуб сигурно има;)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Парехо тој со косата од младите е супер талент.Лани со Шпанија најдобар беше за младите играше.Побарате на јутуб сигурно има;)
Дада,и Парехо е добар,ќе побарам некој клип ако има,па ќе постирам.
edit:еве
 
Член од
28 јули 2007
Мислења
0
Поени од реакции
0
Тоа е, не може вечно да се победува. Некогаш се кикснува.
Ама пак сум сигурен дека оваа година сте шампиони на Шпанија!
fala bogu deka nemozat vecno da pobeduvaat Nasreka, ako zememe predvid deka natprevarite so zaragoza, levante, vilarreal ... bea nezasluzeno pobedeni neznam od kade do kade tvojava konstatacija deka se sigurni sampioni. :tapp:
 
Член од
28 јули 2007
Мислења
0
Поени од реакции
0
Остај го бе, тој којзнае дали гледал...му кажал некој и ај да постирам. Ај џом!

btw, овја Парехо за слободни е цар у пм.

едит: --->видите Робињо :):):)


ne ozbilno za vilarreal mi kazaa, ama ne se sekavam koj
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Pa toj so ti kazal pogresno ti kazal Real mnogu dobro ja izigraja ta utakmica imavme mnogu sansi i zasluzeno pobedivme
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom