Мака ми е!

Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Мака ми е шо немав доволно време да бидам со Дени кога беше тука..
Мака ми е шо си отиде..
Мака ми е зашо сум била толку глупа и не ги видов работите како што се уште порано.. а не дури сега...
Мака ми е .... :toe:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Мака ми е кога го гледам татко ми у болка, се надевам нема долго да го задржат у болница.

И преку кур ми е од све денес, за све живо ми е мака и ова е најлошиот ден во последниве... мнооооооогу месеци.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
И ЈАС ИМАМ ГОЛЕМА МАКА, ДАЛИ Е МОЖНО ДА РАСКИНУВАМ :nesum: ПОСЛЕ 2 ГОД :cry:
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
И ЈАС ИМАМ ГОЛЕМА МАКА, ДАЛИ Е МОЖНО ДА РАСКИНУВАМ :nesum: ПОСЛЕ 2 ГОД :cry:
Еее, јас минувам низ ваков период, по точно 23 месеци и една недела ми раскина... И тоа не само што беше можно, туку еве, сеуште ги влечам последиците... За се треба време, и за да ја преболиш, и за да бидете повторно заедно. Се што е твое, ќе си дојде, само немој да тапкаш во место.

Он Топик: Мака ми е што веќе 3 недели не сме заедно, и што не ја препознавам, во неа гледам само еден робот, бледа сенка од вистинската...
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Maka mi e od nego sto si igra postojano toplo ladno ama ke dojde on za da mu odrzam lekcija so nema da ja zaboravi zaso se vise si ima granica, maka mi e od moite cuvstva, maka mi e od moeto zamaranje za se i svasta, maka mi e od site sto postojano baraat mn raboti od mene a mene toa me gusi, maka mi e od licemri, koristoljubivi luge, sebicnjaci, luge sto si igraat so tugi cuvstva, maka mi e od sebe sto sum tolku naivna i slaba na momenti iako se praam cvrsta, od mojata neodlucnost...ima uste mn raboti....
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Мака ми е што не сум интелигентен.
Мака ми е што сум далеку од саканата.
Мака ми е што морам да станам рано.
Се ми е мака.
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Мака ми е што мора да е вака
Мака ми е што сепак така е подобро и за двајцата
Мака ми е што мораше се' денес да се деси
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
[zEUs];1704703 напиша:
Мака ми е што многу сакам една личност !!!

.
Мака ми е што сум далеку од сакаНИОТ

Мака ми е шо некој е изладен а тоа не сум јас..
Мака ми е шо го живеам животот никакоФ
Мака ми е ЗА СЕ ..
Мака ми е шо постојам ццц.ц..:tapp:
 
Член од
24 септември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
[FONT=M_k_Verdana]Maka mi e {to rabotnoto vreme e do 16.30h i dodeka stignam doma ve}e se stemnilo [/FONT]L[FONT=M_k_Verdana] Maka mi e {to Skopje e ne~isto i nema metro, maka mi e od gradskite avtobusi, od glupavi lu|e, od tetkici so tetkinski frizuri i tetkinski muabeti. . . [/FONT]
[FONT=M_k_Verdana]Maka mi e {to u{te nemame zemeno plata, a bez nea kako da nema `ivot [/FONT]L[FONT=M_k_Verdana] Maka mi e skoro od se, ali ... ima i beter , sigurna sum...[/FONT]
:je::je:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Не ми е мака(за чудо додуше),туку немав кај да напишам на друго место.
Преку к*р ми е од глупи,лигави,пропаднати,разочарани љубивџии,ако се љубовџии,не ми текнува посоодветен збор.Абре што мушко ќе беше, плачење насвако за љубов,плачење уопште.Лигајци.
Па у п.м. ако се разочарале не мора да се плаче,е*ате,продужи даље,ќе најдеш друга,ако плачеш нема да ти се врати.

Ете,сега ми е полесно,фала :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
До кога со таа моја нерешителност и срамежливост? До кога?:tapp:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
И пак,преку к*р ми е од самобендисани луѓе,ама она ептен самобендисаност,само нивното што е увек најубаво,најправилно,најквалитетно итн итн итн...Како за информација,во светот има милиони и милиони луѓе,со милиони и милиони ствари поубави од вас,поубави од вашите,попаметни итн итн итн...Ама ај да беше нешто најубаво,па да го величиме,у п.м. има стопати поубави,ама глупи сте и не ги гледате,од убавината на вашето.
Не сум против самобендисаност,ама у некои случаи стварно треба еден добар јак шамар на реалноста.

И мака ми е од дилеми,двоумења и такви срања,неодлучност.Ебаго еднаш одлучи се,па шта буде нека буде.

И мака ми е кој ќе ме разбудат од спиење,и одма ми масираат нерви,и ми го расипуваат денот,а се знае дека од спиење кој ќе станам не треба да ме чепкаат еден саат барем.Не ми е гајле дали е наместен креветот,од причина што до сега спиев у него и нормално дека ќе го растурам,и немам намера одма само што ќе станам да го местам,сакам да поуживам у моментот на станување,рассонување,не сакам одма да ринтам само што ќе станем,е*аве глупите људи што живим со вас,уф,не смо свите вредни како вас...и они нашле мене за мој кревет да ми кажуаа бе,нека си вида првин пред себе,глупи глупи глупи!
 

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
мака ми е што сонцето ми е втора смена на работа и не може денес да си се видиме а важна датичка е ова за нас.....
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Е стварно ми е мука од коленово више. 2 месеца пројдоја, 4-5 доктори посетив и никој не знае што ми е. Ебате докторите. Бедност се. Утре сабајле ќе си ја пробам среќата во Спортска Медицина да видим таму што ќе ми речат.
 

Demon_Lord

May the force be with you!
Член од
11 септември 2008
Мислења
428
Поени од реакции
9
Мака ми е што секој ден ја гледам мојата животна љубов како што си го троши животот со друг.... :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom