Фан клуб: Работнички

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ако некој познае на клипов кој се фа кој се СПБ секоја чест хаа..освен тие што се биле таму,.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
gi gledate FA tie sto trcaat levo,a CPB gi gledate pri krajot koga ja pretrcuvaat ulicata..

обајсни ми молимте која секунда е тоа ??? значи клипот е сниман од наша сртана... значи на клипот нема ни еден од цпб... на почетокот една наша група ја скока оградата од лево другите трчаат накај раскрсница.. леле не ми се верува милчо манчевски не ви е равен !!!!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
aloo ve prasav neso ubavo !!!!!! kazete mi vo koja sec se gledate vie.. i vo koja sec bagame nie ?!?!?!?!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
На оваа снимка слабо се гледа ама пак има по нешто при крај на клипот мислам дека ти го доби клипот така да глеј го преку Quick Player така да се ке видиш кристално чисто
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
На оваа снимка слабо се гледа ама пак има по нешто при крај на клипот мислам дека ти го доби клипот така да глеј го преку Quick Player така да се ке видиш кристално чисто

го гледав 100 пати на бс плејер, го осветилв... ни во еден момент не се гледате вие.... али нема везе
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
го гледав 100 пати на бс плејер, го осветилв... ни во еден момент не се гледате вие.... али нема везе
od 40 do 50 sekunda nie pretrcuvame nakaj vas,pri sto i kamermanot pocnuva da bega da ne se prepoznaeme,a predtoa vie trcate na levo celo vreme,ali nikako da se vratite...aj go stavil klipot coekot da ne sereme sea tuka na forumov... ve cekame u play off :helou: da se nadevame...
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
По се изгледа дека во 1/4 финале од плејоф ке играат Амак-Мзт, така да не ми се вервит дека Мзт ке стигнат до 1/2 финале да играат против Фершпед:pos2:
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
По се изгледа дека во 1/4 финале од плејоф ке играат Амак-Мзт, така да не ми се вервит дека Мзт ке стигнат до 1/2 финале да играат против Фершпед:pos2:
Nemora da znaci brat...nepredvidlivi se, koga nas ne pobedija vo GRADSKI PARK,ne se znae, jas licno bi sakal da stignat do nas, bi bilo mnogu pointeresno...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
По се изгледа дека во 1/4 финале од плејоф ке играат Амак-Мзт, така да не ми се вервит дека Мзт ке стигнат до 1/2 финале да играат против Фершпед:pos2:
Ние не играме у тоа:helou:

Nemora da znaci brat...nepredvidlivi se, koga nas ne pobedija vo GRADSKI PARK,ne se znae, jas licno bi sakal da stignat do nas, bi bilo mnogu pointeresno...
Сакаш да кажеш дека ке се види се у меѓусебните дуели...ама не у игра
 

Kajgana Shop

На врв Bottom