Фан клуб: Работнички

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.271
Поени од реакции
6.934
ajde i tuka da go vidime tija famozen klip
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Чек да го однесе у монтажа па после ќе го стави...
Ајде бе Кобра, не биди пеерче сеа :wink:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
koj se kriel be cel den te cekam uklucen na msn,tebe te nema ne gi lazi site...
како мозе да ме чекаш кога кога не си ми пратил request ???

Чек да го однесе у монтажа па после ќе го стави...
Ајде бе Кобра, не биди пеерче сеа :wink:
sakas da mi kazes deka lord e kobra ???
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
sakas da mi kazes deka lord e kobra ???
Па според некои мои сознанија треба да е он...
Еве сам нека си каже ако сум грешка...
Молчењето ќе го сметаме како потврден одговор...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
pa nema so jas da debatiram so deca... ako imase neso do sea ke pratese a ne celo vreme se vadi...
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
pa nema so jas da debatiram so deca... ako imase neso do sea ke pratese a ne celo vreme se vadi...
jas sum i te addnav ke si proveris pa addnime i ke ti go daam klipot inace go adnav i FamilyAerodrom i na fa hools mu daov moe msn...ali ne me adnuvaat nz so e prolemot...
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
Mojata navivacka grupa moze da se pofali so 3 vasi znaminja(transparenti),navivanje konstantno,gostuvanja,pobeda na tug teren(selodrom) se kriete po vlezovi,alfite dojdoa od koga vie kidnavte zatoa od kaj nas imase 20 uapseni,clenovi imame od segde od SKOPJE,bidejki RABOTNICKI E SRCETO NA SKOPJE...vie so sto ke se pofalite??? So bojkot,poradi toa sto izedovte kutek pa se ispokaravte megu sebe ne gostuvavte vo park protiv sokoli posle incidentot,ne gostuvavte vo kavadarci,pa posle pocnavte bojkot,na bojkot se pojavivte na dve utakmici i izvadivte dve paroli,upravata podnese ostavka cekate nov sponzor da dojde da ve sponzorira pa ke se vratite,cekate da vi napravat novi rekviziti i transparenti -FAMILY "BOSS" AERODROM-,Do koga ke begate??do koga transparenti ke gubite??koga ke napravite asalna koreografija??koga ke mi odgovris na ovie prasanja jas ke ti odgovoram na tvoite......:helou:

p.s.ocekuvam normalen muabet i normalen odgovor,ne provokacija...

Абе теле едно 17 души идете во охрид на гостовање бе тоа ли е гостовање за вас бе по јадни сте од легија 15 вашите братчиња

 
Член од
3 август 2008
Мислења
54
Поени од реакции
3
jas sum i te addnav ke si proveris pa addnime i ke ti go daam klipot inace go adnav i FamilyAerodrom i na fa hools mu daov moe msn...ali ne me adnuvaat nz so e prolemot...
kaj si me addnal be nisto ne stiga...dokolku na zoki ili na drugive vi dal msn odma dajte mi go negoviot msn preku PP da go addnam i jas da go vidam toj negov klip...BAS ME INTERESIRA
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
kaj si me addnal be nisto ne stiga...dokolku na zoki ili na drugive vi dal msn odma dajte mi go negoviot msn preku PP da go addnam i jas da go vidam toj negov klip...BAS ME INTERESIRA

cist primer za centarski pe*er !!! cel forum ke go lazes deka si ne addnal ??? 3ca ti dadovme msn, ni eden ne dobi request !!!!! ili sea da ne go reziras klipot ????
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Момци од ФА, а бе што се замарате со GoldenLords не ми е јасно. Детето е Командант Кобра оној што на клиповите од ЦПБ по грешка има ставано луѓе со ФА блузони. Не се замарајте, дете е, појма нема од животот
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
cist primer za centarski pe*er !!! cel forum ke go lazes deka si ne addnal ??? 3ca ti dadovme msn, ni eden ne dobi request !!!!! ili sea da ne go reziras klipot ????
abe ne mi mrci mnogu ako znaes normalen muabet da prais ke ti go daam ako ne idi ebi se....poznati mi se vasite KOMPLEKSI.....na fa hools mu daov moe msn neka vi dae i na vas....
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Знае ли некој колку е моментално Работнички-Овче Поле? :smir:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.271
Поени од реакции
6.934
koj ce znae??? prazna sala
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Sea go gleav klipot,stvarno begame.hahahaah apri li li li,se gleda kako trcame levo pa desno nakaj niv,ekipata skoka ograda,na kraj se slusa sirena i trk:D ajde stiven kobra spilberg obajsni so e kako e:D:D:D
Znaci nema nistooooooo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom