Фан клуб: Работнички

Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Абе само да се пише нешто даааа.Од што завидувате и може се да пишите ама шампиони да станите треба овааа да го прочита саша матиќ па ви шампиони да бидите :vozbud::vozbud:
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
Абе само да се пише нешто даааа.Од што завидувате и може се да пишите ама шампиони да станите треба овааа да го прочита саша матиќ па ви шампиони да бидите :vozbud::vozbud:
so lafis be ti sasa mati4 e vo zatvor mu napravil atentat na dzindzic (so snajper)
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Љуца си отишол пошто му ја намалиле платата а и досега не покажал нешто многу посебно па се разбрале фино да си отиде момакот...Некои двајца срби има ваљда на проба па се очекува дека со нив ќе се потпише...
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Љуца си отишол пошто му ја намалиле платата а и досега не покажал нешто многу посебно па се разбрале фино да си отиде момакот...Некои двајца срби има ваљда на проба па се очекува дека со нив ќе се потпише...
Љуца играше добро само против екипи од ранкот на Торус,Соколи,Вардар.
Овие новиве немав прилика да ги видам нит на тренинг нит на некоја тест утакмица така да не можам да речам ништо.
Мислам дека само со уште едно силно засилување на центарската позиција и титулата не ни бега.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Љуца сеуште не си отиде,вечерва го видов тренираше!!!
Најверојатно ќе си оди,а за србите се уште се чека ама најверојатно ќе потпишат затоа е и одложена утакмицата со Мега која требаше да се игра на 21-ви овој месец.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Љуца сеуште не си отиде,вечерва го видов тренираше!!!
Најверојатно ќе си оди,а за србите се уште се чека ама најверојатно ќе потпишат затоа е и одложена утакмицата со Мега која требаше да се игра на 21-ви овој месец.
Утакмицата со Мега е одложена пошто нема греење у салата...
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Колку само не е заради тоа!!
Поради играчите е,и не е толку ладно у сала.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Колку само не е заради тоа!!
Поради играчите е,и не е толку ладно у сала.

Нема врска колку не е ладно, има некои правила според кои се игра и температурата во салата сигурно е зацртана во некои од статутите на БИБЛ...

Ја така прочитав у Спорт , е сеа ако педерската управа која е позната по своите педерски делувања сака да ја пролонгира утакмицата само за да добие на квалитет со други двајца играчи ,тогаш е друга работа...Тоа не би ме изненадило од нивна страна...
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
па не знам тоа ќе да е,лигата е катастрофа,температурата ни на крај памет не им е барем мислам.
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
So zasiluvanjata ili ne,mislam deka ke gi dobieme Mega.A inace na Ljuca mu ja namalile najverovatno na 50% platata(znaci ke zima ako ostane 1500evra) sto e normalno posto ne zasluzuva da zima 3000 i da bide najplaten so taso.Prvo ne se slozil na ovie uslovi,ama eve go seuste vikaat trenira so Rabotnicki i uste ne si otisol...:wink:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Нема врска дека салата не е топла...Салата е најтопла од сите сали во Македонија,има нешто друго:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom