Фан клуб: Работнички

Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Никој тебе не те праша.:helou:

од кај знаеш? мајка ти не ти кажа?! :pos2:


Поздрав до нежните момци со клипов..УЧЕТЕ! НЕ СЕ ЗЕМААТ ЗНАМИЊА ШТО НЕМА КОЈ ДА ГИ БРАНИ!!!! МИЗЕРИЈО
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
од кај знаеш? мајка ти не ти кажа?! :pos2:




Поздрав до нежните момци со клипов..УЧЕТЕ! НЕ СЕ ЗЕМААТ ЗНАМИЊА ШТО НЕМА КОЈ ДА ГИ БРАНИ!!!! МИЗЕРИЈО

Ne odzemaj transparent ako nema koj da go brani !!!!!!!!!!!! UCETE !!!
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Не одземајте дресови на кошаркари!!!
уффф нема коментар на ова КРАЈЈЈ!!!

Ако ја почнеш играта педерски тогаш играј ја педерски до крај! А сите добро знаеме кој ја почна :smir: Тоа е општо познато! И не знам каде стои тоа што ти го кажуваш него ај да ти веруваме депресијо

Нежно момче од луна паркот,да ти побара романтичаров депресивен да ти го начука еднаш, гарант нема да праиш проблем,штом на форум јавно му го дудлаш ..И по тоа сте познато.. :vozbud:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
уффф нема коментар на ова КРАЈЈЈ!!!

ти неедуцирано фраерче можеш само да се криеш зад постовите на твојот нежен и драг романтичар на кого којзнае што му правиш надвор од форумов :pos2: вие не се замарајте со нас вие сте калибар на паткари-струга поздрав до следиот пост се надевам нема да паднеш во депресија како твојот романтичен пријател
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ти неедуцирано фраерче можеш само да се криеш зад постовите на твојот нежен и драг романтичар на кого којзнае што му правиш надвор од форумов :pos2: вие не се замарајте со нас вие сте калибар на паткари-струга поздрав до следиот пост се надевам нема да паднеш во депресија како твојот романтичен пријател
како прво..јас не знам кој е романтичар така да се тоа ви пропаѓа у вода....реплицирав на постот само заради тоа што кога го пиша он тоа ми текна на случката
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
pa neli bojkotiravte?ili vi dadoja jadenje i pienje i se vrativte pak?SRAMOTA EJJJJJJJJJJJJJJJ SE PODKUPVATE ZA SKARA I ZA PIJANJE :tapp::tapp::tapp::kesa:
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Поверуваа ејјјј:vozbud::vozbud::vozbud:
лозари бојкотираа бе

амир ваков амир онаков...ајде скара ајде ова ајде она...па нормално ке се вратат...се за јадење и за пиење
:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Поверуваа ејјјј:vozbud::vozbud::vozbud:

:pos2::pos2::pos2::pos2:
феномен...знаеме ние ајде уживај си ти....

ај ке прикриеме

не бе не бојкотираа лозари...нас не лажеа:pos2::pos2:

каков смотан идиот си ти мислиш јас нафта пијам

Aj da igrame fudbal clenovi na cpb od forumov , protiv clenovi na f.a od forumot :) .
брат тапа сум у фудбал хаха...врска немам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom